Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 7,727 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,749,173,823.00 7,727 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 83,349 2024-04-08 2024-04-12 43810140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon K-16/1 dt01.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft6/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Muharem Çakaj Tirane 12,224 2024-04-08 2024-04-12 42610140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Jonida çakaj Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kont J-18/1dt12.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft10/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ioana Maro Tirane 12,584 2024-04-08 2024-04-12 45010140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor 2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon I-21/1 DT01.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt16.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 603,164 2024-04-08 2024-04-12 42010140012024 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Ministria e Drejtesise, SherbMiremb "Sist elek menaxh denonc mbi rekord korrupt per MD" periudha15.02.2024-14.03.2024 Kont29dt09.09.22 shkres85dt18.03.24RaportMujorMirmbajt PV marr dorz26.03.24 Ft125/2024 dt15.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Giron Basha Tirane 4,381 2024-04-08 2024-04-12 44610140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor 2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon G-28/1DT14.04.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt14.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Iris Klosi Tirane 39,696 2024-04-08 2024-04-12 43310140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 NENTOR 2023Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon I-28/1 dt07.12.2023 urdhMin98dt26.02.24 urdhMin726dt29.12.2023Ft3/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Brunilda Kondi Tirane 36,496 2024-04-08 2024-04-12 42210140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Irena KapoDhjetor2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kont I-44/1dt21.12.23urdhMin98dt26.02.24Ft6/2024dt15.03.2024
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) GAZMIR MAKSUTI Tirane 125,168 2024-04-08 2024-04-12 43110140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon K-37/1dt01.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Erdi Hoxhalli Tirane 14,416 2024-04-08 2024-04-12 44510140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor 2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon E-79/1 dt26.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft16/2024dt14.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MIRANDI DADO Tirane 21,056 2024-04-08 2024-04-12 43710140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Eglantina Gishti Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon E-78/1 dt23.11.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft71/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Leonora Dedaj Tirane 25,613 2024-04-08 2024-04-12 43510140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon L-17/1 dt24.11.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft2/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Fozilet Simoni Tirane 154,448 2024-04-08 2024-04-12 41710140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23KontF-264dt15.12.23urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Kristo Kolci Tirane 66,859 2024-04-08 2024-04-12 42310140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kontk-209/2DT15.01.2024urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt18.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MIRANDI DADO Tirane 51,312 2024-04-08 2024-04-12 43610140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Fjoralba Dado Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon F-16/1 dt23.11.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft70/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KASTRIOT ZIFLA Tirane 11,152 2024-04-08 2024-04-12 42410140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kont K-74/1dt01.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft8/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ENTELA FEKA Tirane 51,784 2024-04-08 2024-04-12 44110140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon E-699 dt23.11.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft8/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Gerhard Dule Tirane 28,379 2024-04-08 2024-04-12 44010140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon g-34 DT23.11.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft6/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Elona Limaj Tirane 171,664 2024-04-08 2024-04-12 44710140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor 2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon E-95/1 dt23.11.2023urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt14.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Jorida Kosta Tirane 23,153 2024-04-08 2024-04-12 44810140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor 2023 jANAR 2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23KonJ-138 dt01.12.2023urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt15.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 167,305 2024-04-08 2024-04-12 42110140012024 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Ministria e Drejtesise, SherbMiremb "Sist elek menaxh denonc mbi rekord korrupt per MD" periudha15.02.2024-14.03.2024 Kont29dt09.09.22 shkres85dt18.03.24RaportMujorMirmbajt PV marr dorz26.03.24 Ft495/2024 dt18.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Lasko Nasti Tirane 131,625 2024-04-08 2024-04-12 42710140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kont L-21/1 dt28.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft2/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Jonilda Shehu Tirane 103,874 2024-04-08 2024-04-12 44910140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor 2023 jANAR 2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23KonJ-17/1dt01.12.2023urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt16.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALPEN PULITO Tirane 527,040 2024-04-08 2024-04-12 43210140012024 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Ministria e Drejtesise, LarjeFasadesJashtmeGodinaMD UrdhProk87dt20.02.24 Ftes Ofert797/3 dt20.02.24 KlasPerf22.02.24 PV marr dorz11.03.24 Ft56/2024 dt11.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Kristi Katundi Tirane 27,782 2024-04-08 2024-04-12 43010140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon K-37/1dt01.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft3/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Jonida Tatazi Tirane 6,422 2024-04-08 2024-04-12 43410140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon J-14/1dt15.01.2024 urdhMin98dt26.02.24Ft45/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Izabela Trojani Tirane 1,997 2024-04-08 2024-04-12 42810140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kont I-3dt11.01.2024 urdhMin98dt26.02.24Ft3/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Lindita Dashi Tirane 111,040 2024-04-08 2024-04-12 44410140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor 2023 Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23KonL-38/1 dt24.11.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt14.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ledina Merkaj Tirane 121,136 2024-04-08 2024-04-12 41910140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23KontL-12dt17.01.2024urdhMin98dt26.02.24Ft1/2024dt14.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Fatmira Mulaj Tirane 50,987 2024-04-08 2024-04-12 44210140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon F-252 dt23.11.2023urdhMin98dt26.02.24Ft2/2024dt14.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Idlir Tivari Tirane 14,595 2024-04-08 2024-04-12 43910140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kon I-7/1 dt18.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft5/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Albana Shehu Tirane 491,623 2024-04-08 2024-04-12 41810140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023Janar2024 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kont A-879DT22.11.2023urdhMin98dt26.02.24Ft10/2024dt20.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Tours Albania & Balkans Tirane 46,138 2024-04-08 2024-04-12 42510140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim PerkthimiDhjetor2023Fatbardha Lama Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23Kont F-18/1 dt07.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft6/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Lindita Sema Tirane 15,552 2024-04-08 2024-04-12 42910140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Dhjetor2023 Ligj82dt24.06.21udhez8dt19.07.22urdhMin253dt03.04.23KontL-7/1 dt01.12.2023 urdhMin98dt26.02.24Ft2/2024dt13.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ONE EXPLORER Tirane 49,666 2024-04-08 2024-04-11 41610140012024 Udhetim jashte shtetit Ministria e Drejtesise, BlerjBiletUdhetAjrorNderkomb Tr-Bruksel-Tr Autor1367/1dt05.03.24UrdhProk144dt07.03.24FtesOfert1367/5dt07.03.24Klasifperf07.03.24Ft37/2024dt07.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) InfoSoft Office Tirane 1,797,900 2024-04-08 2024-04-11 41410140012024 Kancelari Ministria e Drejtesise, Blerje Leter, Kont707/4 dt23.02.24 PV marr dorz01.03.24 FH30dt01.03.24 Urdh prok nr235 dt13.06.22 Ft3091/2024 dt01.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 21,564 2024-04-08 2024-04-11 41510140012024 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria e Drejtesise, Uje me shishe plastike0.5litra urdhProk110dt29.02.24 FtesOfert1180/3dt29.02.24Klasperfun01.03.24PV marr dorz07.03.2024Ft384/2024dt07.03.24FH33dt07.03.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PROFESSIONAL PARTNERS SHPK Tirane 99,902 2024-03-25 2024-04-08 32310140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Dhjetor 2023,Janar 2024 B.Striniqi Ligj.nr.82dt.24.06.2021,Udhezim nr.8dt.19.7.22, Urdh nr.253dt.3.4.23,Kontrat nr.B-21/1 prot.dt12.12.2023, Urdher nr.98 dt26.02.2024, Fature nr.33/2024 dt06.03.2024
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Tedi Miho Tirane 53,696 2024-03-26 2024-04-08 38310140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Janar 2024, Ligj nr.82 dt.24.6.21, Udhezim nr.8 dt.19.7.2022, Urdher nr.253 dt.3.4.2023, Kontrat nr.T-7/1 pr.dt.25.5.23, Urdher nr.98 dt.26.2.24, Ft nr.1/2024 dt 12.3.24
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Englantina Pata Tirane 10,825 2024-03-27 2024-04-08 39810140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Janar 2024, Ligj nr.82 dt.24.6.21, Udhezim nr.8 dt.19.7.22, Urdher nr.253 dt.3.4.23, Kontrat nr.E-83/1 pr.dt.12.12.2023, Urdher nr.98 dt 26.2.2024, Fature nr.2/2024 dt 11.3.2024
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELDA LEKA (M33507206Q) Tirane 38,350 2024-03-27 2024-04-08 38710140012024 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Mars 2023, Ligj nr.82 dt.24.6.2021, Udhezim nr.8 dt.19.7.2022, Urdher nr.253 dt.3.4.2023, Kontrat nr.E-115/1 pr.dt.12.12.2023, Urdher nr.562 dt.22.9.2023, Fature nr.5/2024 dt 26.3.2024
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave