Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) (Mbi 3,080 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,643,764,540.00 3,080 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 240,000 2022-03-23 2022-03-30 14310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Arti bashkohor ne supermark ,kontrate nr.1299.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 600,000 2022-03-16 2022-03-30 11710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti culture code,urdher nr.93.dt.21.02.2022,kontrate nr 1265.dt.04.03.2022,memo 6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt.24.01.2022,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo 6446 4.dt.11.02.2022,pv.6446 5.dt.11.02.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA PËR ZHVILLIM DHE INTEGRIM Tirane 720,000 2022-03-24 2022-03-30 15210120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Albania off Road,fatura 1 2022.dt.11.03.2022,kontrate nr.1297.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA KULTURA SKAMPA Tirane 420,000 2022-03-23 2022-03-30 13310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti takim komb,orkest ,fatura 1 2022.dt.11.03.2022,kontrate nr.1411.dt.10.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Illyrian Guard Tirane 655,706 2022-03-23 2022-03-30 14510120012022 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria e kultures 1012001,sherbim roje,fatura nr.3515 2022.dt.28.02.2022,kontrate nr.5278.dt.13.10.2021,udhezim i perbashket nr.407 1.dt.14.06.2019,pr.md.dt.28.02.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA ILINDEN Tirane 150,000 2022-03-24 2022-03-30 14910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Festivali Folk.Maq ,fatura 1 2022.dt.23.03.2022,kontrate nr.1291.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Meliha Zyberaj (L96818007S) Tirane 180,000 2022-03-17 2022-03-30 12610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Art Zanat,fatura 1 2022.dt.14.03.2022,kontrate nr.1307.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 180,000 2022-03-23 2022-03-30 13610120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,Edukimi permes valleve ,kontrate nr.1304.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 360,000 2022-03-23 2022-03-30 14110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti na flet Asdreni ,kontrate nr.1293.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) FOND.TRADITA POPULLORE Tirane 600,000 2022-03-23 2022-03-30 14410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Harte Digjitale e trashegimis,fatura nr.2 2022.dt.16.03.2022,kontrate nr.1290.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,memo 6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt.24.01.2022,urdher nr.36.dt.24.01.2022,ven.ko
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 180,000 2022-03-23 2022-03-30 13710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001klasiku i fundit ,kontrate nr.1254.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 10,500 2022-03-23 2022-03-30 14010120012022 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Ministria e Kultures 1012001,sherbim per zhvillim aktiviteti,fatura nr.320.dt.07.03.2022,urdher nr.118.dt.04.03.2022,aktmarveshje nr.1249 2.dt.04.03.2022,preventive dt.04.03.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 300,000 2022-03-23 2022-03-30 13510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Aty ku arti kthehet ne origjin ,kontrate nr.1259.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Qendra "Foleja e Zejeve" Tirane 420,000 2022-03-24 2022-03-30 15110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Laborator artizan,fatura 1 2022.dt.16.03.2022,kontrate nr.1292.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 240,000 2022-03-23 2022-03-30 13410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Smart Albanian Histori ,kontrate nr.1348.dt.07.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,349,672 2022-03-24 2022-03-29 14610120012022 Sherbimet bankare Ministria e Kultures 1012001,transferte per 34316 euro,Bienalia e artit venecia,urdher nr.122.dt.07.03.2022.kontrate nr.1247 4.dt.07.03.2022,urdher nr.794.dt.06.12.2021,vend.kolegj.nr.5360 13.dt.06.12.2021,pr.verb.5360 12.dt.06.12.2021,vend
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQ.SOROPTIMIST Tirane 600,000 2022-03-24 2022-03-29 14710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Shqiperia ime ,fatura 1 2022.dt.17.03.2022,kontrate nr.1477.dt.11.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QEND.PER PROMOVIMIN E KONKURRUESHMERISE Tirane 600,000 2022-03-24 2022-03-29 14810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Zeja e pun.pelhure ,fatura 2 2022.dt.16.03.2022,kontrate nr.1296.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) FASTECH Tirane 117,600 2022-03-15 2022-03-28 11310120012022 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri Ministria e Kultures 1012001,blerje vidioprojektor,fatura nr.82 2022.dt.17.02.2022,fl.hyrje nr.2.dt.17.02.2022,urdher nr.75.dt.15.02.2022,memo nr.833.dt.15.02.2022,proces marrjes dorz.dt.17.02.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 240 2022-03-16 2022-03-28 12210120012022 Uje Ministria e Kultures 1012001,shpenzime uji,fatura nr.127904 2022.dt.05.03.2022,kontrata nr.359359 1.nr,kodi klientit 359359 1
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 480,000 2022-03-15 2022-03-28 11510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Abetare kulturore,urdher nr.93.dt.21.02.2022,kontrate nr 1262.dt.04.03.2022,memo 6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt.24.01.2022,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo 6446 4.dt.11.02.2022,pv.6446 5.dt.11.02.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) QENDRA "TAMARA" Tirane 600,000 2022-03-16 2022-03-28 13110120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti bota arbereshe,fatura nr 1 2022.dt.07.03.2022,kontrate nr.1285.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) SHOQATA " TIRANA EKSPRES" Tirane 900,000 2022-03-16 2022-03-28 12910120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Memoria kolektive,fatura nr2 2022.dt.08.03.2022,kontrate nr.1288.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 600,000 2022-03-16 2022-03-28 11810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Teknikat e qendis,urdher nr.93.dt.21.02.2022,kontrate nr 1252.dt.04.03.2022,memo 6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt.24.01.2022,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo 6446 4.dt.11.02.2022,pv.6446 5.dt.11.02.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 2,484 2022-03-16 2022-03-28 12110120012022 Uje Ministria e Kultures 1012001,shpenzime uji,fatura nr.127955 2022.dt.05.03.2022,kontrata nr.383088 1.nr.mates.10 11 2708,kodi klientit 383088 1
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) OVERVIEW Tirane 93,250 2022-03-16 2022-03-28 12710120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,pr.ekspertiza ne kuader te reformes teatrore,fatura nr.13 2022.dt.17.02.2022,kontrate nr.737 5.dt.11.02.2022,pv.737 2.dt.11.02.2022,urdher nr.69.dt.10.02.2022,urdher nr.72.dt.11.02.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Stela Toska Tirane 300,000 2022-03-15 2022-03-28 11410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti E ardhmja eshte origjine,fatura nr.5 2022.dt.07.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,kontrata nr.1306.dt.04.03.2022,memo 6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt.24.01.2022,urdher nr.36.dt.24.01.2022,pv.6446 5.d
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,900 2022-03-16 2022-03-28 11910120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pagese tel.cel,fature 421400903,dt.03.01.2022,urdher nr.34.dt.20.01.2022,listepagese A.Avrazi
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Nikolin Ngjela Tirane 720,000 2022-03-17 2022-03-28 12410120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Vizito,ndaj Sfido,fatura 12 2022.dt.04.03.2022,kontrate nr.1253.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) OVERVIEW Tirane 40,125 2022-03-16 2022-03-28 12810120012022 Te tjera transferime korrente Ministria e Kultures 1012001,pr.ekspertiza ne kuader te reformes teatrore,fatura nr.14 2022.dt.23.02.2022,kontrate nr.737 9.dt.18.02.2022,pv.737 6.dt.17.02.2022,urdher nr.92.dt.17.02.2022,pv 737 6.dt.17.02.2022,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) IPSED Tirane 600,000 2022-03-16 2022-03-28 12310120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti udhetim ne muzeun Gjergj kastriot,fatura nr.1 2022.dt.09.03.2022,kontrata nr.1287.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,memo 6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt.24.01.2022,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Rezarta Delisula Tirane 180,000 2022-03-17 2022-03-28 12510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti te desha me hakika,fatura 3 2022.dt.04.03.2022,kontrate nr.1294.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) Qendra "ZANAFILLA" Tirane 600,000 2022-03-17 2022-03-28 13010120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Eja ne Vaun e Deje,fatura 3 2022.dt.08.03.2022,kontrate nr.1289.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 240,000 2022-03-23 2022-03-25 13810120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Kujtese e gureve ,kontrate nr.1286.dt.04.03.2022,urdher nr.93.dt.21.02.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,urdher nr.36.dt.24.01.2022,memo nr.6446.dt.14.12.2021,memo 6446 2.dt
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 35,725 2022-03-15 2022-03-17 12010120012022 Posta dhe sherbimi korrier Ministria e Kultures 1012001,shpenzime poste,fatura nr.934 2022.dt.04.03.2022
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,000 2022-03-11 2022-03-17 10910120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pages shp.telef,cel.urdher nr.34.dt.20.01.2022,fature 421423761,421400905,dt.01.03.2022,kodi klientit ,listepagesa E.Rama,E.Dani,
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) UNION BANK SHA Tirane 1,900 2022-03-11 2022-03-17 11210120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pages shp.telef,cel.urdher nr.34.dt.20.01.2022,fature 421400907,dt.01.03.2022,kodi klientit 55161730,listepagesa E.Cipa
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,894 2022-03-11 2022-03-17 11110120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pages shp.telef,cel.urdher nr.34.dt.20.01.2022,fature 421400904.dt.03.03.2022 ,listepagesa K.Angjeliu
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 1,872 2022-03-09 2022-03-16 10210120012022 Te tjera transferta tek individet Ministria e Kultures 1012001,pagese shp.telef.cel,urdher nr.585.dt.30.12.2020,vkm nr.855.dt.04.11.2020,listepagesa Mars 2022, A.Gaxho
Aparati i Ministrise se Kultures (3535)/ish Aparati Ministrise Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 180,000 2022-03-10 2022-03-16 10510120012022 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese Ministria e Kultures 1012001,projekti Edukimi permes kenges polif,urdher nr.93.dt.21.02.2022,kontrata 1258.dt.04.03.2022,memo 6446.dt.14.12.2021,urdher nr 6446 3.dt.24.01.2022,urdher nr.816.dt.14.12.2021,listepagesa mars 2022
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave