Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 3,143 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 6,917,624,898.00 3,143 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,017,740 2023-05-12 2023-05-18 26010110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhdim 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Lushnje dt 11/04/23,Fat nr 57/2023 dt 10/04/2023fl hyrja 5 dt 11/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 896,331 2023-05-12 2023-05-18 26310110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhd 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Librazhd dt 07/04/23,Fat nr 16/2023 dt 06/04/2023 fl hyrja 2 dt 07/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 896,331 2023-05-12 2023-05-18 26510110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhd 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Roskoves dt 05/04/23,Fat nr 12/2023 dt 04/04/2023 fl hyrja 3 dt 05/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 524,874 2023-05-12 2023-05-18 25910110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhdim 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Divjake dt 12/04/23,Fat nr 58/2023 dt 10/04/2023fl hyrja 3 dt 12/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 4,035,481 2023-05-12 2023-05-18 25710110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhdim 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Elbasan dt 07/04/23,Fat nr 53/2023 dt 06/04/2023fl hyrja 5 dt 07/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,017,740 2023-05-12 2023-05-18 25810110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhdim 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Librazhd dt 07/04/23,Fat nr 54/2023 dt 06/04/2023fl hyrja 3 dt 07/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,774,994 2023-05-12 2023-05-18 26210110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhd 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Durres dt 11/04/23,Fat nr 17/2023 dt 10/04/2023 fl hyrja 3 dt 11/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,387,497 2023-05-12 2023-05-18 26110110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhd 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Divjake dt 12/04/23,Fat nr 19/2023 dt 10/04/2023fl hyrja 2 dt 12/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,542,614 2023-05-12 2023-05-18 25610110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhdim 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Shkoder dt 06/04/23,Fat nr 52/2023 dt 05/04/2023fl hyrja 33 dt 06/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,792,661 2023-05-12 2023-05-18 26410110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi vazhd 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Elbasan dt 07/04/23,Fat nr 15/2023 dt 06/04/2023 fl hyrja 4 dt 07/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KELVIN TRAVEL Tirane 74,700 2023-05-10 2023-05-15 24710110012023 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi Urdh prok nr 42 prot 2474/1 dt 14/04/2023,Ftese per oferte nr 2474/2 dt 14/04/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 18/04/2023,Fat nr.531/2023 dt 18/04/2023(Urdh 180 dt 13/04/2023, Bruksel)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KUJTIM DRIZARI Tirane 93,960 2023-05-10 2023-05-15 24910110012023 Sherbime te printimit dhe publikimit MAS printim karvizita Urdh prok nr 30 prot 2047 dt 28/03/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 18/04/2023,Fat nr.10/2023 dt 18/04/2023, fl hyrja 17 dt 22/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KELVIN TRAVEL Tirane 136,730 2023-05-10 2023-05-15 24610110012023 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi Urdh prok nr 41 prot 2475 dt 14/04/2023,Ftese per oferte nr 2475/2 dt 14/04/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 18/04/2023,Fat nr.532/2023 dt 18/04/2023(Urdh 181 dt 13/04/2023, Stokholm)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) MARKETING & DISTRIBUTION Tirane 643,200 2023-05-10 2023-05-15 25510110012023 Kancelari MAS blerje kancelari, Urdh prok 12 prot.1052,14/02/23,Ftese per oferte1052/1, 14/02/23,P.Verbal mbi zhvill e proced. 21/02/23,Fat 1825/2023dt 21/02/23, fl hyrja 05,06,07 dt 21,28 /02/2023,Fl hy12,13dt 24,31/03/23,fl hy.21,22 dt 26,28/04/23
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 75,000 2023-05-10 2023-05-15 25110110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje audio-vizuale MAS blerje materjale fonie,mikrofon per realiz e aktiviteteve, Urdh prok nr 39 prot 2404 dt 12/04/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced 13/04/2023,Fat nr 15/2023 dt 13/04/2023,Fl hyrja 14 dt 13/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 36,900 2023-05-10 2023-05-15 24410110012023 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi Urdh prok nr 36 prot 2368 dt 11/04/2023,Ftese per oferte nr 2368/1 dt 11/04/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 12/04/2023,Fat nr.365/2023 dt 12/04/2023(Urdh 730 dt 07/12/2022, i ftuar ne konferencen e Sportit)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KALLFA Tirane 316,433 2023-05-10 2023-05-15 25410110012023 Sherbime te printimit dhe publikimit MAS sherb prinitm fotokpj skanim,Urdh prok.43 28/07/22,,Kontrat sherb ne vazhdim 5048/9 10/10/22,P.Verb grup punes dt 28/04/2023,Fat 840/2023 dt 19/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KASTRATI Tirane 553,464 2023-05-10 2023-05-15 25210110012023 Karburant dhe vaj MAS blerje furnizim karburant,Urdh prok 90(APP) 01/12/2021,Njoft lidhje kontrt 90/14 dt 07/02/2022,Kontrate furnizimi vazhdim nr 938/3 dt 03/06/22,Fat nr 5675/2023 dt 26/04/2023,Fl hyrja 18 dt 26/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 34,200 2023-05-10 2023-05-15 24310110012023 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi Urdh prok nr 35 prot 2367 dt 11/04/2023,Ftese per oferte nr 2367/1 dt 11/04/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 12/04/2023,Fat nr.149/2023 dt 12/04/2023(Urdh 45 dt 25/01/2023, Vjene)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 78,800 2023-05-10 2023-05-15 24810110012023 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi Urdh prok nr 45 prot 2715/2 dt 27/04/2023,Ftese per oferte nr 2715/3 dt 27/04/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 28/04/2023,Fat nr.181/2023 dt 28/04/2023(Urdh 204 dt 26/04/2023, Berlin)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Illyrian Guard Tirane 653,995 2023-05-10 2023-05-15 25310110012023 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS ruajtja dhe siguria fizike M/ Prill 2023,Kontrat sherbimi ne Vazhdim prot MAS 4481/2 29/07/22,Nr prot Illyrian Guard 1358/2 dt 29/07/22,Relac i sherb M/ Prill 2023 ,Fat nr 951/2023 dt 30/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 720,000 2023-05-10 2023-05-15 24510110012023 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi Urdh prok nr 38 prot 2401 dt 12/04/2023,Ftese per oferte nr 2401/1 dt 12/04/2023,P.Verbal mbi zhvill e proced dt 12/04/2023,Fat nr.373/2023 dt 12/04/2023(Urdh 174 dt 03/04/20233, Grupi i Brukselit)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 524,874 2023-05-03 2023-05-08 23510110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Kucove dt 05/04/23,Fat nr 44/2023 dt 04/04/2023fl hyrja 5 dt 04/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 1,387,497 2023-05-03 2023-05-08 23810110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Fier dt 04/04/23,Fat nr 8/2023 dt 04/04/2023fl hyrja 6 dt 04/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,017,740 2023-05-03 2023-05-08 23610110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Roskovec dt 05/04/23,Fat nr 50/2023 dt 04/04/2023fl hyrja 02 dt 05/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 1,574,622 2023-05-03 2023-05-08 23710110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Kurbin dt 06/04/23,Fat nr 51/2023 dt 05/04/2023fl hyrja 02 dt 06/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 896,331 2023-05-03 2023-05-08 24110110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Kamez dt 12/04/23,Fat nr 20/2023 dt 11/04/2023fl hyrja 3 dt 12/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 2,017,740 2023-05-03 2023-05-08 23410110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Maliq dt 05/04/23,Fat nr 48/2023 dt 04/04/2023fl hyrja 9 dt 05/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 896,331 2023-05-03 2023-05-08 24010110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Lushnje dt11/04/23,Fat nr 18/2023 dt 10/04/2023fl hyrja 4 dt 11/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 4,162,491 2023-05-03 2023-05-08 24210110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Kurbin dt 06/04/23,Fat nr 13/2023 dt 05/04/2023fl hyrja 3 dt 06/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALMEDICAL Tirane 524,874 2023-05-03 2023-05-08 23310110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Fier dt 04/04/23,Fat nr 45/2023 dt 04/04/2023fl hyrja 7 dt 04/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DIDAKTALBA Tirane 2,283,828 2023-05-03 2023-05-08 23910110012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instrumente laboratorike MAS blerje paisje didakt Kimi per shkollat,Urdh Prok 14 prot 881/11dt 13/04/22,Kontr.furnizimi 2852/108 dt 15/12/22,Akt verifikim,pranimi ZVA Shkoder dt 06/04/23,Fat nr 14/2023 dt 05/04/2023fl hyrja 34 dt 06/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,619,612 2023-03-23 2023-05-04 12110110012023 Sherbimet bankare MAS transferte euro 57.000(OECD), pjesmarje ne PISA 2025, Shkresa e QSHA-se nr prot 1032 dt 22/02/2023,Mareveshja nr 5166/1 dt 02/08/2022,Shkresa Min.Fin nr 4295/1 dt 09/03/2023,Invoic nr EDU/D08487/90013353 dt 21/02/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) REZIDENCA STUDENTORE UNIVERSITARE NR.2 Tirane 6,000,000 2023-03-28 2023-05-04 15710110012023 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese MAS, Trans fondi grand NTS nr 2, aut nr prot 1817/1 dt 27/03/2023 shkresa percjellse nr 110 dt 15/03/2023 M/Shkurt 2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1 Tirane 14,000,000 2023-03-28 2023-05-04 15210110012023 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese MAS, Trans fondi grand NTS nr 1, aut nr prot 1878/1 dt 27/03/2023 shkresa percjellse nr 266 dt 20/03/2023 M/Shkurt 2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Banka e Parë e Investimeve-Albania/ First Investment Bank- Albania Tirane 238,315 2023-05-02 2023-05-03 22910110012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MAS punonjes pagat M/ Prill 2023,Nr planif 134,Nr fakt.2,Bordero page (01-30 Prill 2023) dt 30/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA E TIRANES Tirane 149,857 2023-05-02 2023-05-03 22810110012023 Paga neto e punonjësve me kontratë të përkohshme mbi numrin organik MAS punonjes pagat M/ Prill 2023,Nr planif 134,Nr fakt.1,Punonje me kontrat te perkohshm.Nr planif 20, Nr faktik 2,Bordero page (01-30 Prill 2023) dt 30/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,379,793 2023-05-02 2023-05-03 22410110012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MAS punonjes pagat M/ Prill 2023,Nr planif 134,Nr fakt.45,Punonje me kontrat te perkohshm.Nr planif 20, Nr faktik 4,Bordero page (01-30 Prill 2023) dt 30/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 111,448 2023-05-02 2023-05-03 23010110012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MAS punonjes pagat M/ Prill 2023,Nr planif 134,Nr fakt.1,Punonje me kontrat te perkohshm.Nr planif 20, Nr faktik 1,Bordero page (01-30 Prill 2023) dt 30/04/2023
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,560,145 2023-05-02 2023-05-03 22510110012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MAS punonjes pagat M/ Prill 2023,Nr planif 134,Nr fakt.21,Punonje me kontrat te perkohshm.Nr planif 20, Nr faktik 2,Bordero page (01-30 Prill 2023) dt 30/04/2023
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave