Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAAMERIKANEEINVESTIMEVESHA 16,522,204.00 69 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 104,650 2024-01-17 2024-01-22 78510060012023 Te tjera transferta tek individet MIE shpenzime varrimi urdher 504 dt 16.1.2024 listpagesa 16.1.2024
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 711,685 2024-01-09 2024-01-15 73910060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi listepagesa dt 8.1.24, urdher pages nr10227 dt.29.12.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 327,460 2023-12-21 2023-12-28 66210060012023 Te tjera transferta tek individet MIE - shpenzime varrimi urdh 9843 dt.19.12.2023, listepages dt.19.12.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 657,855 2023-12-13 2023-12-18 60010060012023 Te tjera transferta tek individet Mie shpenzime varrimi listepagesadt.11.12.23,urdh 9546 dt.11.12.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 571,200 2023-12-06 2023-12-13 53610060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz varrimi , urdher pagese nr.9290 dt.30.11.23, listepagea dt.30.11.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 1,135,045 2023-11-23 2023-11-24 51710060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 9162 dt 22.11.2023 listpagese bashkalidhur date 22.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 412,720 2023-11-21 2023-11-23 49910060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 9057 dt 17.11.2023 listpagese bashkalidhur date 17.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 1,099,135 2023-11-15 2023-11-22 47110060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 8931 dt 13.11.2023 listpagese bashkalidhur date 14.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 705,740 2023-11-16 2023-11-20 48810060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz varrimi , urdher pagese nr.8979 dt.15.11.23, listepagea dt.15.11.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 282,310 2023-11-13 2023-11-15 46010060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi, urdher pagese nr 8866 dt 10.11.2023 listpagese bashkalidhur date 10.11.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 144,900 2023-08-25 2023-09-04 33610060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdhr nr.6094, dt.20.07.23,, listepagesa dt.24.8.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 79,940 2023-07-13 2023-07-18 29210060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi listepagesa dt.11.7.2023, urdher pagese nr.5845 dt.11.7.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 225,330 2023-06-20 2023-06-23 20210060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdher nr.5216 date 19.06.2023, listepagesa dt 19.6.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 601,930 2023-04-26 2023-05-03 14210060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdher pages 3827 dt.26.4.23, listepagesadt.26.4.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 120,400 2023-03-09 2023-03-15 8010060012023 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenzime varrimi urdher 1832 dt.13.2.23, listepasa dt.2.3.23
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 104,370 2023-02-07 2023-02-10 3610060012023 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIMI URDHER 1379 DT 6.2.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 39,060 2022-12-22 2022-12-28 78010060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIMI URDHER 9838 DT 21.12.2022 LISTPAGESA BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 168,285 2022-11-25 2022-12-01 65910060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIMI URDHER NR.9008 DT.23.11.2022, LISTEPAGES DT.23.11.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 17,000 2022-11-11 2022-11-17 60010060012022 Te tjera materiale dhe sherbime speciale mie shpenzime te tjera speciale urdher 7400 dt 5.10.2022 urdher 7399 dt 5.10.22 listpagesa bashkelidhur vkm 597dt 14.9.22 vkm 598 dt 14.9.22 vkm 656 dt 31.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 33,232 2022-10-04 2022-11-07 48710060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA MUAJI SHTATOR PL 254 FK 214 LISTPAGESA BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 145,110 2022-10-13 2022-10-18 51610060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIME LISTPAGESE BASHKALIDHUR URDHER PAGESE 7607 DT 10.10.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 585,670 2022-09-20 2022-10-06 46910060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIME LISTPAGESE BASHKALIDHUR URDHER PAGESE 6923 DT 16.9.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 199,220 2022-09-06 2022-10-06 43710060012022 Te tjera transferta tek individet MIE shpenzime varrimi lisrpagese dt 29.8.2022 urdher pagese nr 6311 dt 19.8.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,901 2022-09-01 2022-09-02 42710060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA MUAJI GUSHT PL 254 FK 214 LISTPAGESA BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,901 2022-08-01 2022-08-02 39410060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA MUAJI KORRIK PL 254 FK 219 KONTRAT 55 FK 49 LISTPAGESE BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 124,390 2022-07-07 2022-07-14 36510060012022 Te tjera transferta tek individet MIE shpenzime varrime listpagese 6.7.2022 urdher 5221 dt 4.7.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2022-07-01 2022-07-04 334100600120221 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA MUAJI QERSHOR PL 254 FK 219 KONTRAT 55 FK 49 LISTPAGESE BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 309,400 2022-06-13 2022-06-17 28810060012022 Te tjera transferta tek individet MIE SHPENZIME VARRIME LISTPAGESE BASHKALIDHUR URDHER PAGESE 4425 DT 2.6.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2022-06-01 2022-06-03 26710060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA MUAJI MAJ PL 254 FK 219 KONTRAT 55 FK 49 LISTPAGESE BASHKALIDHUR
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 186,760 2022-05-24 2022-05-31 23510060012022 Te tjera transferta tek individet MIE PAGESE SHPENZIME VARRIMI LISTPAGESE , URDHER PAGESE 3528 DT 29.4.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2022-05-04 2022-05-09 19510060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA PRILL 2022, PL 254 FK 219 BASHKALIDHUR LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 49,070 2022-04-05 2022-04-15 13610060012022 Te tjera transferta tek individet MIE PAGESE SHPENZIME VARRIMI LISTPAGESE , URDHER PAGESE 2679 DT 28.3.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2022-04-05 2022-04-07 12810060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA mars 2022, PL 254 FK 219 BASHKALIDHUR LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 187,950 2022-03-10 2022-03-17 8310060012022 Te tjera transferta tek individet MIE PAGESE SHPENZIME VARRIMI LISTPAGESE , URDHER PAGESE 2034 DT 2.3.2022
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2022-03-02 2022-03-03 7010060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA shkurt 2022, PL 254 FK 219 BASHKALIDHUR LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2022-02-02 2022-02-04 1410060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA JANAR 2022, PL 254 FK 211 BASHKALIDHUR LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2022-01-06 2022-01-10 210060012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE PAGA DHJETOR 2021, PL 254 FK 211 BASHKALIDHUR LISTPAGESA
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 121,730 2021-12-29 2022-01-06 70310060012021 Te tjera transferta tek individet MIE, shpenz varrimi urdh nr.9262dt.23.12.21,listepagesa dt.23.12.2021
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 151,060 2021-12-06 2021-12-10 59110060012021 Te tjera transferta tek individet MIe shpenzime varrimi listepages dt.2.12.21, urdh nr8633 dt.1.12.21
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 75,700 2021-12-02 2021-12-06 58510060012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MIE SHPENZIME PAGA MUAJI NENTOR 21 PLAN 254 FK 1 bashkalidhur liste pagesa
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave