Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AR&LOTravel-BluTourOperator 2,551,730.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 87,330 2020-03-04 2020-03-10 14510060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avion prag autorizim nr 1838dt 17.2.20, up 10 dt17.2.20, ftes ofert dt 17.2.20, njoft fitu dt.17.2.20, fat nr 211 dt.17.2.20 (87583311)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 159,500 2020-02-10 2020-02-13 7710060012020 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni autorizim nr 155 dt.8.1.20, up nr 2 dt.08.1.20, ftes ofert dt.8.1.20, njoft fit dt.8.1.20, fat nr 32 (82197982 dt.8.1.20
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 69,900 2019-12-24 2019-12-27 113210060012019 Udhetim jashte shtetit MIE pagese bilete avioni autorizim 10018/1 dt 21.11.19 up 90 dt 21.11.19 ftesa 21.11.19 fituesi 21.11.2019 fat nr 1614 dt 21.11.19 (82197714)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 380,500 2019-07-02 2019-07-04 57210060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bileta avioni letoni autorizim nr.4983/1 dt.12.6.19, up nr.46 dt.12.6.19, ftes oferte dt.12.6.19, njoft fituesi 12.6.19, fat nr763 dt.12.6.19(76240863)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 553,000 2019-05-09 2019-05-13 41410060012019 Udhetim jashte shtetit MIE blerje bilete ftesa ofert 19.3.19 up 21 dt 19.3.19 njoftim fituesi 19.3.19 fat nr 321 dt 19.3.19(74983621) autorizim 3043 dt 13.3.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 41,500 2019-04-19 2019-04-26 34010060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, bilete avioni beograd , ft per oferte dt. 01.04.2019, urdher prok. nr. 24 dt. 01.04.2019, njoft. fit. dt. 01.04.2019, fat. nr.387 dt.01.04.2019 (74983687) , autorizim nr.3636 dt.28.03.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 135,500 2019-04-04 2019-04-08 27010060012019 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI URDHER PROK NR 19 DT 8.3.2019 FTESA PER OFERTE 8.3.2019 NJOFTIM FITUESI 8.3.2019 FAT NR 298DT 8.3.2019 (74983598) autorizim 2925 DT 8.3.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 72,000 2019-04-04 2019-04-08 27110060012019 Udhetim jashte shtetit MIE PAGESE BILETE AVIONI URDHER PROK NR 20 DT 11.3.2019 FTESA PER OFERTE 11.3.2019 NJOFTIM FITUESI 11.3.2019 FAT NR 310 DT 11.3.2019 (74983610) autorizim 2925 DT 8.3.19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 114,900 2019-03-15 2019-03-20 21510060012019 Udhetim jashte shtetit MIE, akomodim ne hotel fat nr.3304 dt. 3.12.18, (71349604), autorizim nr.15230 dt.5.11.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 410,000 2019-02-08 2019-02-22 7310060012019 Udhetim jashte shtetit MIE pagese blerje avioni ftesa per ofert 11.1.2019 urdher 2dt 9.1.2019 njoftim fit 11.1.2019 fat nr 52 dt 14.1.19(71349802) autorizim 123 dt 7.1.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 527,600 2019-02-08 2019-02-12 7210060012019 Udhetim jashte shtetit MIE pagese blerje avioni ftesa per ofert 25.1.2019 urdher 6dt 25.1.2019 njoftim fit 25.1.2019 fat nr 98 dt 25.1.19(71349848) autorizim 1122/1 dt 25.1.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave