Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,180 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AGIMSULÇE 3,417,356.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 91,374 2024-02-14 2024-02-22 5310060012024 Shpenzime gjyqesore MIE, tarife permbarimore viktor frroku urdh nr 63 dt.29.5.23, vend 4213 dt.17.7.14, nr 3789 dt.10.11.16, fat nr 23/2023 dt.15.12.2023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 1,384,458 2023-12-06 2023-12-13 54710060012023 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren MIE pagese perfundimtare per zbatimin e vendimit gjyqesor me kreditor Viktor Frroku, urdh 63 dt.29.5.23, vend 4213 dt.17.7.14, vend 3789 dt.10.11.16
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 100,000 2023-06-23 2023-06-29 23510060012023 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren MIE, zbatim vendimi viktor frroku pagese pjesore urdh nr.63 dt.29.5.23,vendim nr.3789 dt.10.11.2016,vendim 4213 dt.17.7.2014,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 100,000 2022-10-20 2022-10-25 54610060012022 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren MIE PAGESE VENDIM GJYQESOR V.FRROKU PJESOR URDHER 194 DT 7.10.2022 VENDIM NR 4213 DT 17.7.2014 VENDIM 3789 DT 10.11.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 32,000 2022-01-12 2022-01-17 75710060012021 Shpenzime gjyqesore MIe, tarife permbarimore viktor frroku, fatura 25/2021 dt.30.12.21, zbatim vendimi 3789dt.10.11.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 400,000 2021-12-24 2021-12-30 66410060012021 Shpenzime gjyqesore MIe, zbatim vend gjyqi viktor frroku pagese pjesore,urdh ministri 454 dt.15.12.21, vendim 3789dt.10.11.16
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 100,000 2020-12-16 2020-12-22 74610060012020 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren MIE, vend gjyqi pages pjesore viktor frroku , urdh nr 245 dt.25.8.20, vendim nr 3789 dt.10.11.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 10,000 2020-08-31 2020-09-10 44410060012020 Shpenzime gjyqesore mie PAGESE VENDIM GJYQESOR PJESORE VIKTOR FRROKU URDHER MINISTRI 245 DT 25/8/2020 VENDIM NR 3789 DT 10.11.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 105,067 2019-11-08 2019-11-14 101610060012019 Shpenzime gjyqesore MIE SHPENZIME TARIFE GJYQESORE URDHER NR 387 DT 10.10.2019 VENDIM 3789 DT 10.11.2016 FAT NR 39(80130217)DT 1.11.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AGIM SULÇE Tirane 1,094,457 2019-11-04 2019-11-06 98010060012019 Shpenzime gjyqesore MIE shpenzime vendim gjyqesor Viktor frroku perfundim urdher 387 dt 10.10.2019 zbatim vendimi 3789 dt 10.11.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave