Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 4,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"MAZARS"SHPKPERACQUATECNOS.r.l 7,896,176.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 1,863,015 2021-10-27 2021-10-29 51410060012021 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGES TVSH PROJEKTI REHABILITIM PORTI I VLORES SHKRESA 13/4 DT 13/4/2021 SHKRESA 2925 DT 26/3/2021 KERKESE 10/2/2021 KONTRATA TIRANE 2014 FAT NR 5(38099008) DT 31.12.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 598,014 2019-06-11 2019-06-17 52310060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, pagese tvsh pages pjesore urdh nr.918 dt.28.12.18, vkm nr.46 dt.25.1.17, fat nr.4 (49768904) dt.10.8.18, memo gr punes dt.22.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 2,581,920 2019-05-28 2019-05-29 47410060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, tvsh projekti kfw urdher nr.228 dt.30.04.18, vkm nr.46 dt.25.1.17, fat nr.3 (49768903)dt.03.04.18, proces verbal dt.30.04.18 urdher nr928 dt.28.12.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 820,066 2019-05-06 2019-05-13 36710060012019 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, tvsh per projekt kfw, shkresa nr.3596 dt.27.03.2019,vkm nr.46 dt. 25.01.2017, kerkesa nr.15466 dt.28.12.2018, fat nr.5(49768905)dt.03.12.2018,pv dt. 21.03.2019
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "MAZARS"SHPK PER ACQUATECNO S.r.l Tirane 2,033,161 2018-12-28 2019-01-08 127710060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages tvsh projekti i rehabilitim porti vlore urdher 816 dt 21.11.2018 kontrata 10.4.2014 kerkesa dt 24.4.2017 fat nr 4(38099007)dt 24.4.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave