Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKASOCIETEGENERALEALBANIA 32,232,820.00 24 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 12,000 2016-07-04 2016-07-04 37321110012016 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Qershor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 267,200 2016-06-27 2016-06-28 36421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Qershor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,540,380 2016-06-27 2016-06-28 35821110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Qershor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,283,670 2016-05-27 2016-05-27 28421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 266,100 2016-05-27 2016-05-27 28521110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,506,900 2016-04-26 2016-04-27 21321110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier paaftesi Prill njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 284,800 2016-04-26 2016-04-27 21421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier invalid Prill njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,523,920 2016-03-30 2016-03-31 16421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nj Ad Frakull Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 268,300 2016-03-30 2016-03-31 16321110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Nj Ad Frakull Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 289,200 2016-02-17 2016-02-18 8821110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shkurt njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,815,160 2016-02-17 2016-02-18 8921110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,536,010 2016-01-27 2016-01-27 4321110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Janar njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 309,000 2016-01-27 2016-01-27 3721110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Janar njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 344,000 2015-12-30 2015-12-31 99421110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 shperblime PAK
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,225,590 2015-12-18 2015-12-18 92621110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor nj ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 247,400 2015-12-18 2015-12-18 92521110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid nj ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 267,200 2015-11-24 2015-11-24 85321110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid pune Nentor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,123,520 2015-11-24 2015-11-24 85621110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nentor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 305,700 2015-10-23 2015-10-23 70621110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid pune Frakull Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,245,620 2015-10-23 2015-10-23 70121110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Frakull Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 552,000 2015-09-22 2015-09-22 47121110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Frakull invalid pune Gusht,Shtator
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 4,430,450 2015-09-22 2015-09-22 47021110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Frakull paaftesi Gusht, Shtator
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,323,700 2015-08-13 2015-08-14 24121110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Paaftesi Korrik njesia administ Frakull Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 265,000 2015-08-13 2015-08-14 24221110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalid Pune Korrik njesia administ Frakull Fadil Taraj
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave