Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 288,612,955.00 381 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-12-26 2018-12-27 85321110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesë qiramarrje,VKB 74 DT 27.09.2016,mirat Pref.1505 dt 23.02.2017,kontr.qiraje 6396/10 dt 01.12.2016,kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016 sipas listëpagesës Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 10,320 2018-12-26 2018-12-27 86321110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Dhjetor 2018 sipas listëpagesës Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2018-12-26 2018-12-27 85721110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pagesë kryepleqve Nentor 2018 sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,373,874 2018-12-06 2018-12-07 80621110012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2018 sipas listëpagesës Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-12-06 2018-12-07 81221110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2018 sipas listëpagesës Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-11-14 2018-11-15 76921110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesë qiramarrje,VKB 74 DT 27.09.2016,mirat Pref.1505 dt 23.02.2017,kontr.qiraje 6396/10 dt 01.12.2016,kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016 sipas listëpagesës Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2018-11-14 2018-11-15 77321110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pagesë Këshilltarësh Tetor 2018,sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,327,994 2018-11-08 2018-11-09 75121110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2018 sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-11-08 2018-11-09 75521110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2018 sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 105,938 2018-10-16 2018-10-17 70721110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001,dieta jashtë vendit ,Urdh 3297/4 dt 7.5.2018,shkresë 3297/5 dt 7.5.2018, sipas listëpagesës,Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-10-10 2018-10-11 67021110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pagesë Këshilltarësh Shtator 2018,sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-10-10 2018-10-11 67221110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesë qiramarrje,VKB 74 DT 27.09.2016,mirat Pref.1505 dt 23.02.2017,kontr.qiraje 6396/10 dt 01.12.2016,kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016 sipas listëpagesës Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-10-08 2018-10-09 65921110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, paga Shtator 2018 sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,319,273 2018-10-08 2018-10-09 65521110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001, paga Shtator 2018 sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-09-13 2018-09-14 60121110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesë qiramarrje,VKB 74 dt 27.09.2016, mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396/10 dt 01.12.2016, sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-09-13 2018-09-14 60621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpërblim për këshilltarë, sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,327,406 2018-09-06 2018-09-07 57721110012018 Paga baze PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-09-06 2018-09-07 58121110012018 Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 437,218 2018-08-14 2018-08-15 55421110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001, dhënie ndihme për djegje bnese, VKB 35 dt 16.04.2018,mirat pref.599/3 dt 30.04.2018,Urdh 1835 dt 20.02.2018. pv konstatimi dt 21.02.2018,vert nga MZSH DT 6.2.2018, listëpagesa, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 15,300 2018-08-09 2018-08-10 54921110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpërblim për nxënësit e dalluar,Urdh 406 nr 7224 prot dt 31.07.2018,VKB 76 dt 29.7.2016, sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-08-09 2018-08-10 55121110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpërblim për Këshilltarë Korrik 2018, sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-08-09 2018-08-10 54521110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesa për qiramarrje Gusht 2018,VKB 74 dt 27.09.2016,mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396/10 dt 01.12.2016, kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016, sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-08-06 2018-08-07 53021110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,952,554 2018-08-06 2018-08-07 52621110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-07-09 2018-07-13 48421110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qeraje Korrik Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 469,625 2018-07-09 2018-07-13 48221110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Qershor Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-07-05 2018-07-06 46921110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Qershor Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,295,290 2018-07-05 2018-07-06 46521110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Qershor Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 55,250 2018-06-13 2018-06-14 42721110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 8,000 2018-06-12 2018-06-13 42321110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2018-06-08 2018-06-11 41621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare QershorNevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-06-08 2018-06-11 41821110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qeraje QershorNevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-06-07 2018-06-08 40921110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,297,713 2018-06-07 2018-06-08 40521110012018 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Maj Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 40,800 2018-06-05 2018-06-06 39521110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 pagesa per shpenzime gjyqesore,Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 76,500 2018-05-14 2018-05-15 35221110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa per shumesportin,gjyqtare volejboll m+f,Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-05-10 2018-05-11 33221110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagesa qera ,Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 481,525 2018-05-10 2018-05-11 33421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Prill ,Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 21,000 2018-05-10 2018-05-11 34121110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 pagesa vendim gjyqesor per Ramiz Shkrela
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,328,194 2018-05-04 2018-05-07 31021110012018 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga 1-30 Prill Nevila Çala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave