Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 12,496,420.00 20 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 386,071 2016-03-09 2016-03-10 12721110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 369,954 2016-02-08 2016-02-08 6021110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 31,968 2016-01-08 2016-01-11 1821110012016 Shtesa page te tjera Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor njesia ad Dermenas Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 419,736 2016-01-08 2016-01-11 1721110012016 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor njesia ad Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 40,542 2015-12-11 2015-12-11 90821110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare njesia ad Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 74,327 2015-12-11 2015-12-11 90621110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare njesia ad Dermenas Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 425,034 2015-12-11 2015-12-11 90321110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa njesia ad Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 1,109,527 2015-12-09 2015-12-10 88321110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga njesia admin Mbrostar nentor 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 133,200 2015-12-09 2015-12-10 88421110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga punonjesit me kontrat njesija administrative Dermenas
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 111,486 2015-12-09 2015-12-10 89121110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa punonjesit e larguar nga puna
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 1,795,406 2015-11-09 2015-11-10 82321110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 njesia ad Mbostar paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 230,880 2015-11-09 2015-11-10 81821110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 njesia ad Dermenas paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 229,755 2015-11-02 2015-11-03 71721110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Shtator, Tetor njesia ad Dermenas,Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 332,112 2015-10-13 2015-10-13 64521110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Dermenas punojnes me kontrate Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 2,008,992 2015-10-13 2015-10-13 64021110012015 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 208,131 2015-10-09 2015-10-09 63321110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa kryepleq Korrik,Gusht njesia ad Mbrostar,Dermenas Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 2,011,553 2015-09-16 2015-09-16 45321110012015 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Mbrostar paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 253,967 2015-09-16 2015-09-16 45721110012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Dermenas paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 253,968 2015-08-18 2015-08-18 25521110012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Bashkia Fier 2111001 paga Dermenas Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 2,069,811 2015-08-17 2015-08-17 2492111001 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik MbrostarFadil Taraj
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave