Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAETIRANES 1,872,978.00 33 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 50,000 2018-08-07 2018-08-08 53621110012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001, shpërblim për fatkeqësi,Urdh Kryetari 358 nr 6612 prot dt 12.07.2018, sipas listëpagesës, Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 42,500 2017-07-21 2017-07-24 49021110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa shperblime nxenes e student te dalluar Nevila Çala
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 42,500 2017-06-16 2017-06-19 40221110012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 shperblim per nx e student fitues Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 54,686 2017-05-05 2017-05-08 30121110012017 Paga baze Bashkia Fier 2111001, paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,686 2017-04-05 2017-04-06 21321110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, paga aparati Mars 2017, Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,686 2017-03-07 2017-03-08 14121110012017 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga shkurt 2017 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,686 2017-02-07 2017-02-08 6521110012017 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 page Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,474 2017-01-09 2017-01-10 321110012017 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 54,474 2016-12-07 2016-12-07 67421110012016 Shtese page per vjetersi ne pune PAGA NENTOR 2016 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 25,500 2016-11-24 2016-11-24 66421110012016 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa shperblim per nx e student fitues Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,474 2016-11-07 2016-11-07 60921110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 page Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,474 2016-10-06 2016-10-06 54221110012016 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 54,474 2016-09-06 2016-09-07 49121110012016 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,474 2016-08-04 2016-08-04 43521110012016 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2016
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 55,250 2016-07-11 2016-07-11 39321110012016 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa nxenes fitues te olimpjadave Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,474 2016-07-06 2016-07-06 37721110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier Fier 2111001 paga Qershor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,474 2016-06-07 2016-06-07 30021110012016 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 24,474 2016-05-10 2016-05-10 23421110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Prill Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 21,442 2016-04-07 2016-04-08 17221110012016 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 51,442 2016-03-09 2016-03-10 11921110012016 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 52,249 2016-02-08 2016-02-09 5621110012016 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 46,682 2016-01-08 2016-01-11 521110012016 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 46,682 2015-12-07 2015-12-09 87521110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 46,682 2015-11-09 2015-11-10 80521110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 44,708 2015-10-07 2015-10-08 61621110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 46,682 2015-09-07 2015-09-07 44121110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 46,682 2015-08-12 2015-08-13 22621110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 137,944 2015-06-04 2015-06-04 14721110012015 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 140,812 2015-05-04 2015-05-05 10621110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 141,712 2015-04-03 2015-04-03 7421110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Mars Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 141,712 2015-03-04 2015-03-05 4621110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 141,712 2015-02-03 2015-02-04 1621110012015 Shtese page per funksionin PAGA BASHKIA FIER JANAR 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 141,075 2015-01-15 2015-01-15 221110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Fadil Taraj
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave