Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARBENALLIAJ 1,232,170.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 379,530 2018-11-16 2018-11-19 78221110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 aktivitet up 7654dt 17.08.2018,FO.20.08.2018 vp.3.9.2018 fat 346 seri 59649696 dt 29.10.18 relacion
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 120,000 2018-11-07 2018-11-08 74421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 organizim feste Kerkese dt.20.102018 fat.5 seri 59649605 dt.06.11.2018 sit. dt.31.10.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 93,900 2018-10-15 2018-10-16 69521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,suvenire, urdh dt 15.08.2018,fat 15 seri 59649665 dt 15.08.2018,fh 36 dt 15.08.2018,pv marrje dorëzim dt 15.08.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 97,740 2018-10-05 2018-10-08 64321110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, printime A3, kërkesë për printime dt 14.08.2018,fat 16 seri 59649666 dt 17.08.2018, pv marrje dorëzim dt 17.08.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 100,000 2018-04-04 2018-04-05 23021110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 47 28.12.2017,pv 29.12.2017,urbr 29.12.2017,pvmd 29.12.2017,fd 27 29.12.2017,seri 1086427
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 24,200 2018-03-26 2018-03-27 20521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia fier 2111001 kerkese 8.12.2017,up 10.12.2017,pv 10.12.2017,urbr 10.12.2017,pvmd 10.12.2017,fd 2 ,seri 1086042
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 87,200 2018-03-26 2018-03-27 20421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kerkese 10191/4 18.12.2017,urdher 742 11.12.2017,up 46 28.12.2017,pvp 29.12.2017,pvmd 29.12.2017,fd 26 ,seri 1086026
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 225,000 2017-12-14 2017-12-15 78921110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,up 30 dt 25.08.2017,pv form 6 dt 01.09.2017,fat tat 53 seri 10860253 dt 01.09.2017,pv marrje ne dorezim dt 01.09.2017
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 20,900 2017-09-12 2017-09-13 60021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kerkese 6647 17.8.2017,up 30 25.8.2017,pv 5 1.9.2017, urdher i md 1.9.2017,pvmd 1.9.2017,fd 53 1.9.2017,seri 10860253
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 39,700 2017-07-03 2017-07-04 43121110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 ftesa per pjesm ne panair 1191 13.2.2017 e Min Tur .projekt per panair ,up 11 30.3.2017,fo 30.3.2017,pvmd 6.4.2017,fd 6.4.2017,nr 28 seri 10860228,fh 14 6.4.2017
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 44,000 2017-03-08 2017-03-09 13821110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, mat.per qendren funksionale, U.Kryet.21.12.2016, proj.Festat e fundvitit ne Qendren Horizont nr 8493 dt 14.12.2016, pv marrje ne dorezim, fd nr 18, seri 10860219 dt 26.12.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave