Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTOURS"D"-VASTOUROPERATORE 2,170,876.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 163,488 2018-06-26 2018-06-27 45721110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 urdher per pjesmarje ne takimin e projektit 3C4SME ne Bari,Itali,urdher 4526/2 10.5.2018,ftese 4526 8.5.2018,fd 1441 ,seri 59262661
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 763,837 2018-06-20 2018-06-21 43521110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 urdher per pjesmarje ne Panairin e 24 te Investimeve te tregetise ,nr 4883/1 21.5.2018,urdher per kryerjen e shpenzimeve 4883/2 22.5.2018,ftese 7.5.2018,fd 1487,1488,1489, seri 62832607608,609,62832611
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 40,554 2018-02-15 2018-02-16 10421110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 urdher nr 10756/4 17.1.2018,dok 10756/5 17.1.2017,fd 1281 23.1.2018,seri 54030401
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 351,524 2017-03-03 2017-03-06 13321110012017 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001, Urdh.KM nr 334/1 dt 16.01.2017, urdh nr 334/2 dt 16.01.2017, fat nr 852 seri 40415372 dhe fat nr 853 seri 40415373 dt 31.01.2017
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 422,280 2016-11-16 2016-11-16 64521110132016 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta jasht vendit Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 45,129 2016-05-17 2016-05-18 25621110012016 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 34,537 2015-12-18 2015-12-18 92221110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001shpenzime per udhetime jasht vendit
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 43,344 2015-12-09 2015-12-10 89421110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 306,183 2015-12-09 2015-12-10 89321110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave