Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ADRIANAGJINI 335,394.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 25,000 2018-09-13 2018-09-14 60821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, banera dhe printime,Kërkesë dt 29.03.2018,Urdh dt 17.05.2018,situacion,fat 191 dt 30.03.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 96,000 2018-05-08 2018-05-09 32521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 13 29.3.2018,ur brn 29.3.2018,pvmd 29.3.2018,fd 25 24.3.2018,seri 12615475,fh 10 29.3.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 99,994 2017-10-06 2017-10-09 63021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kerkese 7030 5.9.2017,up 32 18.9.2017,pv18.9.2017,ur br 18.9.2017,pvmd 18.9.2017,fd 127 18.9.2017,seri 11641026
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 20,000 2015-07-03 2015-07-03 19221110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 94,400 2015-04-22 2015-04-22 9221110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave