Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"SIGAL"(UNIQAGROUPAUSTRIA) 720,900.00 15 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 97,300 2018-10-08 2018-10-09 65021110012018 Shpenzime per sigurimin e ndertesave dhe te tjera kosto sigurimi te ngjashme Bashkia Fier 2111001,up 30 dt 26.09.2018,ft për ofertë dt 26.09.2018,klasif.përf.28.09.2018,fat 246 seri 65430421 dt 28.09.2018, pol.sigurimi
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 19,680 2018-09-07 2018-09-10 59021110012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001,siguracion, up 18 dt 2.07.2018,fat 254 seri 180247862 dt 06.07.2018,
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 3,000 2018-06-20 2018-06-21 43721110012018 Shpenzime per sigurimin e ndertesave dhe te tjera kosto sigurimi te ngjashme Bashkia Fier 2111001 urdher kryetari 5510 7.6.2018,polic sigurie 0053110 1.6.2018,fd 126 ,seri 46421551
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 136,700 2018-04-04 2018-04-05 22921110012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 up 10 13.3.2018,fd 87,88 19.3.2018
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 68,700 2017-11-21 2017-11-22 73721110012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 up 37 14.11.2017,fo ,fd 230,231,232 17.11.2017,seri 2687889,90,91
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 19,300 2017-06-12 2017-06-13 38921110012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 kerkese 4580 30.5.2017,up 18 30.5.2017,fo ,pr elektr ,fd 2188914 2.6.2017
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 48,400 2017-04-20 2017-04-21 25521110012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 siguracion mjeti up 12dt.30.3. 2017,fo. 10.4.2017njf 10.4.2017 fat. 84-86dt.11.4.2017,seri 2475585-2475586
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 68,580 2016-12-29 2016-12-29 74321110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier up 52 7.12.2016,fo 7.12.2016,fd 6034568 ,6034567,69 9.12.2016
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 18,240 2016-11-02 2016-11-02 60121110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 up 35 13.10.2016,fo 13.10.2016,njf ,fd 323 17.10.2016 2204320
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 16,400 2016-07-22 2016-07-22 41921110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 15,800 2016-05-23 2016-05-23 27721110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 15,700 2016-05-23 2016-05-23 27621110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 121,700 2015-11-17 2015-11-17 84521110012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 15,200 2015-10-09 2015-10-09 62621110012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 56,200 2015-04-21 2015-04-21 9021110012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave