Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"SHENDELLI" 34,051,884.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 2,656,399 2018-12-27 2018-12-28 87721110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 permiresim kushte banimi UP.40dt.03.8.2018 Njoft.kontr.03.08.2018 PV.27.9.2018 VP.5.10.2018 Kontr.7349/6 dt.18.10.20418Fat.76 seri 44392245 dt.27.12.2018 sit nr.2
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 6,421,287 2018-12-24 2018-12-26 84321110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 permiresim kushte banimi UP.40dt.03.8.2018 Njoft.kontr.03.08.2018 PV.27.9.2018 VP.5.10.2018 Kontr.7349/6 dt.18.10.20418Fat.74 seri 44392242 dt.17.12.2018 sit nr.1
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 663,244 2018-09-24 2018-09-25 62921110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kërkesë 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit përfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorëzim dt 10.03.2015, çertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 2,032,128 2018-08-03 2018-08-06 52121110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001,up 63 dt 24.10.2017,njof kontr 24.10.17,njof fit 8703/4 dt 14.12.17,kontr 8703/10 dt 15.12.17,amend.kontr 8703/14 dt 12.01.2018,sit perf. akt kol dt 8.6.18,akt marrje ne dor 8.6.18,fat 36 seri 44392201 dt 8.6.18
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 5,283,984 2018-04-18 2018-04-19 27721110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 63 24.10.2017,njk 24.10.2017,pvpermb 8703/3 14.12.2017,njf 8703/4 14.12.2017,kontrat 8703/10 15.12.2017,amend kontrate 8703/14 12.1.2018, sit nr 1,memo dshp 20.3.2018,fd 19 20.3.2018,seri 44392334
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 3,171,672 2018-01-30 2018-01-31 PT80921110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 41 5.5.2017,njk 3777/2 5.5.2017,pv 4 229.6.2017,njf 3777/8 10.7.2017,kontrat 3777/9 17.7.2017,memo dshp 15.12.2017,fd 106 15.12.2017,seri 44392394,akt kolaud,çertif md 13.12.2017
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 1,160,351 2017-11-09 2017-11-10 71621110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 41 5.5.2017,njk 3777/2 5.5.2017,pv 4 229.6.2017,njf 3777/8 10.7.2017,kontrat 3777/9 17.7.2017,memo dshp 30.10.2017,fd 91 14.10.2017,seri 44392378
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 4,500,051 2017-10-25 2017-10-26 67621110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 41 5.5.2017,njk 3777/2 5.5.2017,pv 4 229.6.2017,njf 3777/8 10.7.2017,kontrat 3777/9 17.7.2017,memo dshp 16.10.2017,fd 61 24.8.2017,seri 44392351
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 2,141,712 2015-12-31 2015-12-31 99321110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 6,021,056 2015-05-11 2015-05-12 11821110012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave