Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 49,107,662.00 130 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 11,040 2017-09-15 2017-09-19 30610780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, lule up 16 dt. 17.03.2017 fat.46203243 dt,28.08.2017 fh. 18 dt. 28.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 9,653 2017-09-12 2017-09-13 29710780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, larja xhamash up 19 dt. 21.03.2017 fat. 23.03.2017 kontr. 623/2 dt. 03.04.2017 fat.38573044 dt. 18.08.2017
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 16,753 2017-08-29 2017-08-30 28410780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, furnizim me lule, u.p 16 dt 17.3.17 ft.of 20.3.17 ref 72407-3-2017 kont 580/3 3.4.17 fat 99 dt 1.8.17 p.v marje dor 3.7.17 f.hyr 17 dt 1.8.17
Ministria e Integrimit (3535) GENTIAN SHKULLAKU Tirane 30,700 2017-08-24 2017-08-25 28310780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e integrimit sherbim fotografie vazhdim kontr. 631/6 dt. 02.06.2017 fat. 11309485 dt. 27.07.2017
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 11,640 2017-08-16 2017-08-17 27310780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, uje korrik 2017, ft seri 1594444-1 dt 26.07.2017 klienti 159444-1
Ministria e Integrimit (3535) GENTIAN SHKULLAKU Tirane 30,000 2017-08-04 2017-08-07 26810780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, LIK SHERBIM FOTO ,UP NR 30 DT 25.05.2017 , KONTRATE NR 631 DT 2.06.2017 FAT NR 26 DT 3.07.2017 SERI 11309476 ,NJ FIT DT 31.05.20
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 9,653 2017-08-04 2017-08-07 26610780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit,LARJE XHAMA UP 19 DT. 21.03.2017 KONTR. 623/2 DT. 03.04.2017 ft nr 83 dt 14.7.17 seri 38573033, pv marrje dorez dt 31.7.17
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 16,753 2017-08-02 2017-08-03 25710780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, furznim lule natryrale UP 16 dt 17.3.17 ft oferte 203.17. kont nr 580/3 dt 3.4.17 ft 76 fh nr 3.7.17 pv dorez 5.6.17
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 17,220 2017-07-17 2017-07-18 23710780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, uje qershor 2017, ft seri 3832252 dt 26.6.17, klienti 159444-1
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 9,653 2017-07-04 2017-07-05 22610780012017 Sherbime te tjera Ministria e Integrimit,LARJE XHAMA up 19 dt. 21.03.2017 kontr. 623/2 dt.03.04.2017 fat. 38573023 dt. 22.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 9,840 2017-06-27 2017-06-28 2030780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e integrimit lik fat. 1705-159444-1 dt. 29.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 19,610 2017-06-27 2017-06-28 20210780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e integrimit lule artificiale UP 16 DT. 17.03.2017 kontr. 580/3 dt 03.04.2017 fat. 46203210 dt 29.05.2017 fh. 1 dt. 29.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 19,653 2017-06-09 2017-06-12 18810780012017 Sherbime te tjera Ministria e Integrimit,LARJE XHAMA up 19 dt. 21.03.2017 kontr. 623/2 dt.03.04.2017 fat. 38573015 dt. 22.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 11,040 2017-05-23 2017-05-24 17110780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit lule natyrale up 16 dt. 17.03.2017 kontr. 580/3 dt. 03.04.2017 fat. 34186596 dt. 26.04.2017 fh 9 dt.26.04.2017
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 10,653 2017-05-23 2017-05-24 17210780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit,LARJE XHAMA UP 19 DT. 21.03.2017 KONTR. 623/2 DT. 03.04.2017 FAT. 38573003 DT. 28.04.2017
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 5,520 2017-05-18 2017-05-19 16010780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit,lik fat prill fat 1704159444 dt. 24.04.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,300 2017-05-04 2017-05-05 15310780012017 Sherbime te tjera Ministria e Integrimit, kerkese padi mandat arketimi 18.04.2017 autorizim 04.05.2017
Ministria e Integrimit (3535) Bedri Ajdini Tirane 15,000 2017-04-27 2017-04-28 13410780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit,MIRMB GOINE UP. 22 DT. 27.03.2017 FAT. 11090111 DT. 30.03.2017 FH. 26 DT. 30.03.2017
Ministria e Integrimit (3535) RABIJE GILA Tirane 60,000 2017-04-12 2017-04-13 11310780012017 Sherbime te tjera Ministria e Integrimit, SHERBIM EKSPERTIZE GJYQSORE FAT 23784790 DT. 07.04.2017
Ministria e Integrimit (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2017-03-08 2017-03-09 7710780012017 Sherbime te tjera Ministria e Integrimit, pagese nr jeshil shkrese 184 dt. 17.01.2017 fat. 162154523 dt. 17.01.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 398,662 2016-12-30 2017-01-23 43110780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT perkthim legjislacioni Isida shehu urdher 118 dt.19.09.16 kont.2061/1 dt.30.12.16 bordero 30.12.2016
Ministria e Integrimit (3535) SILVANA SHAKA Tirane 49,647 2016-12-30 2017-01-23 43010780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik lavazh automjeteve Korrik-Tetor 2016 , UP 53,dt.15.11.2016, PV form6, dt.16.11.2016, kont fat 241,dt.30.12.2016, seri 1120536
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 398,662 2016-12-30 2017-01-23 43210780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT perkthim legjislacion Gentian sULI URDHER 118 dt.19.09.163 kont.2060/2 dt.30.12.16 bordero 30.12.2016
Ministria e Integrimit (3535) Ibrahim Osmani(L61318032R) Tirane 41,452 2016-12-30 2017-01-13 40410780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT blerje lule kont.329*/1 dt.15.02.16 ft.85,88 dt.3.10.16 , 3.11.16 seri 31710485, 31710488
Ministria e Integrimit (3535) ALBA GLOBAL GROUP Tirane 7,316,618 2016-12-30 2017-01-13 40610780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT perkthim legjislacioni BE kont.1732 dt.28.07.2016 ft.1059, 1066 dt.20,28.12.2016 serial 40656109, 40656116
Ministria e Integrimit (3535) SEZON DEKOR Tirane 432,000 2016-12-30 2017-01-13 40810780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT , pagese ft zbukurime festash, 27 dt 28.12.16 seri 42621577, fh 21 dt 23.12.16, u prok 60 dt 15.12.16, ftesa 16.12.16, ref 15.12.16, fit 20.12.16
Ministria e Integrimit (3535) ALBA GLOBAL GROUP Tirane 4,490,359 2016-12-31 2017-01-13 42410780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT perkthime kont 1732 dat 28.7.2016 fat 30.12.16 nr 1067;1068
Ministria e Integrimit (3535) Ibrahim Osmani(L61318032R) Tirane 20,726 2016-12-30 2017-01-12 41010780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT , pagese ft blerje lule kontr 329/1 dt 15.2.16, ft nr 8 dt 28.12.16 seri 44354508,u prok 11 dt 3.2.16, ftesa 4.2.16, ref 3.2.16 fitues 12.2.16
Ministria e Integrimit (3535) ALBA GLOBAL GROUP Tirane 7,200 2016-12-30 2017-01-10 41710780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese ft perkthim simultan up 51 dt 14.11.16, pv 14.11.16, pv konst 17.11.16, ft 1061 dt 20.12.16 sr 40656111
Ministria e Integrimit (3535) GENTIAN SHKULLAKU Tirane 92,400 2016-12-31 2017-01-10 42210780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT sherbim kont 16/2 dat 28.3.16 fat 29.12.2016 nr 024
Ministria e Integrimit (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 18,752 2016-12-30 2017-01-10 40710780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese larje xhama, tapete e mokete u prok 9 dt 3.2.16, pv 3.2.16, ftesa 4.2.16, ref 2.3.16 fitues 8.2.16, kontr 330 dt 15.2.16, ft 891 dt 23.11.16 sr 40637541 pvmd 9.11.2016
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 517,786 2016-12-30 2017-01-10 42010780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT- perkthim legjislacioni BE kont.2059/ 3;2058/3 dt.29/30.12.2016 udhezim nr 1,2 dt 14.05.2009/21.07.2015.urdher nr 115,116,117,dt 19.09.2016,liste-pagese dt 30.12.2016 (per Gentian Suli)
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 517,786 2016-12-30 2017-01-10 41910780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT- perkthim legjislacioni BE kont.2058/2;2059/2 dt.29/30.12.2016 udhezim nr 1,2 dt 14.05.2009/21.07.2015.urdher nr 115,116,117,dt 19.09.2016,liste-pagese dt 30.12.2016 (per Isida Shehu)
Ministria e Integrimit (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 18,752 2016-12-31 2017-01-10 42110780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT sherbim kont 15.2.16 fat 982 dat 15.12.16
Ministria e Integrimit (3535) ALBA GLOBAL GROUP Tirane 3,610,051 2016-12-30 2017-01-06 39410780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT perkthim legjislacioni BE kont.1732 dt.28.07.2016 ft.1024 dt.23.11.2016 serial 40656074
Ministria e Integrimit (3535) Azbi Lamaj Tirane 38,400 2016-12-30 2017-01-06 39910780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT maeriale pastreimi UP 57 dt.06.12.2016 ftese oferte 07.12.2016 nj.fit.09.12.2016 ft.12 dt.12.12.2016 fh 19 dt.12.12.2016
Ministria e Integrimit (3535) Ibrahim Osmani(L61318032R) Tirane 20,726 2016-12-28 2016-12-29 39210780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT blerje lule kont.329*/1 dt.15.02.16 ft.95 dt.02.12.2016 serial 31710495
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 241,402 2016-12-22 2016-12-27 38510780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese rishikimi lejislacioni urdher 121 dt.19.09.2016 pcv 4 dt.22.11.16 kont.2063/2 dt.14.04.16 dhjetor 2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 241,402 2016-12-22 2016-12-27 38410780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese rishikimi lejislacioni Isida sehu urdher 121 dt.19.09.2016 pcv 3 dt.08.12.16 kont.2056/2 dt.07.12.2016 dhjetor 2016
Ministria e Integrimit (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 18,752 2016-11-23 2016-11-24 34610780012016 Sherbime te tjera 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Larje xhama, mokete, tapete, UP 9, dt.03.02.2016, ft.of.dt.04.02.2016, PV dt.02.03.2016, Nj.fit. dt.08.02.2016, kont 330, dt.15.02.2016, fat 799 date 27.10.2016 pv date 27.10.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave