Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 47,577,065.00 149 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 98,649 2018-12-24 2018-12-26 40610730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 532,748 2018-12-21 2018-12-24 41310730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 shpenzim pages jasht orarit bordero dt.21.12.2018 urdher nr.130 dt 20.12.2018 shkrese minist nr.21200/1 dt 14.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2018-12-18 2018-12-19 39110730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 shpenzim DIETA BORDERO DT.17.12.2018,urdh nr.121 dt 05.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,500 2018-12-14 2018-12-17 37510730012018 Shpenzime per honorare 1073001 KQZ 2018 pagese honorare,bordero 12.12.2018 shkres nr.1607 dt.03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-12-03 2018-12-04 36010730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor paga me kontrat urdher nr.114 dt.03.12.20182018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 906,219 2018-12-03 2018-12-04 35410730012018 Shtese page per kualifikimin 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018,plan 71,fakt 64 listpag dt.03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 205,699 2018-12-03 2018-12-04 36310730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018,plan50/fakt 48,listpagese 03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2018-11-14 2018-11-16 33110730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018dieta urdher 110 dt 7.11.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 122,692 2018-11-02 2018-11-05 31610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-11-01 2018-11-02 30710730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga tetor 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-11-01 2018-11-02 31310730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontrat tetor 2018 urdh 103 31.10.18 shkr min fin 17911/104 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 10,400 2018-10-24 2018-10-25 29810730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 dieta urdh 94 dt 16.10.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2018-10-15 2018-10-16 28510730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 dieta urdher 88 dt 4.10.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-10-01 2018-10-02 26410730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018, -600, Paga baze Shtator 2018, Plan 71 Fakt 66 Listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-10-01 2018-10-02 27010730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018, 600, Paga P me Kontrate Shtator 2018, Shkrese MF nr 17911/104 dt 5.4.18 urdher nr 85 dt 28.9.18, Plan 7 Fakt 1, Listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-09-03 2018-09-04 23810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 pag pun me kontrat urdh 78 dt 31.8.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-09-03 2018-09-04 23210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-08-01 2018-08-02 20510730012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1073001 KQZ 2018 paga korrik 18 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-08-01 2018-08-02 21110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontr urdh 72 dt 31.7.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 854,997 2018-07-02 2018-07-03 17610730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga qershor 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-07-02 2018-07-03 18210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga pun me kontr qershor 18, urdh 62 dt 29.6.18 shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-06-01 2018-06-04 15410730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga maj pun me kontr shkr min fin 17911/104 dt 5.4.18 urdh 51 dt 31.5.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,874 2018-06-01 2018-06-04 14810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 pages nr pun plan 71 fakt 67 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 816,268 2018-05-02 2018-05-03 11510730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga prill 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-05-02 2018-05-03 12110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 shp page per pun me kontr shkr mf 17911/104 bdt 5.4.18 urdh 42 dt 30.4.18 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 54,000 2018-04-24 2018-04-25 11010730012018 Shpenzime per honorare 1073001 KQZ 2018 honorare per ped per pjes shkr 672 dt 20.4.2018 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2018-04-05 2018-04-06 8910730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga punonjes me kontr shkres min fin 17911/104 dt 5.4.18 urdh 35 dt 3.4.18 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 798,874 2018-04-03 2018-04-04 8310730012018 Shtese page per kualifikimin 1073001 KQZ 2018 paga mars 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 806,489 2018-03-01 2018-03-02 5010730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga shkurt 2018 nr pun plan 71 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 724,282 2018-02-01 2018-02-02 3710730012018 Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga janar 2018 nr pun plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,591 2018-01-03 2018-01-05 810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 209 dt 30.12.17listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 674,494 2018-01-03 2018-01-04 210730012018 Shtese page per funksionin 1073001 KQZ 2018 paga dhjetor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2017-12-27 2017-12-29 64210730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta, urdher 205 dt 26.12.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,000 2017-12-20 2017-12-26 62210730012017 Shpenzime per honorare K Q Z honorare petag te komitetit ad-hoc shkresa 6092 dt 12.12.17 shkresa 6117 dt 19.12.174 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,591 2017-12-01 2017-12-04 56110730012017 Paga baze 1073001 KQZ paga pun me kont vkm 610 dt 27.10.17 urdh 198 30.11.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 674,494 2017-12-01 2017-12-04 55510730012017 Paga baze 1073001 KQZ paga nentor 2017 nr punonjesve plan 65 fakt 63 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 16,500 2017-11-23 2017-11-24 54810730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 181 dt 30.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 18,000 2017-11-06 2017-11-07 52610730012017 Shpenzime per honorare K Q Z honorare per petagog te jashtem ad-hoc shk 5802 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,100 2017-11-03 2017-11-06 51810730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 43,316 2017-11-01 2017-11-02 51510730012017 Paga baze K Q Z paga baz pun me kont tetor 2017 vkm 7 dt 11.1.17 urdh 185 dt 31.10.17
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave