Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 194,548.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 13,118 2018-12-24 2018-12-26 40510730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 28,535 2018-12-03 2018-12-04 36210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 6,920 2017-09-07 2017-09-08 45210730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 127 dt 04.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 26,775 2017-08-28 2017-08-29 42310730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages per trajnuesit e KZAZ KQV GNV, vendim 3131 dt 10.05.17 vend 3909/1 nr 3909/3 dt 10.6.17 shkresa 5412 dt 7.8.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 26,775 2015-09-07 2015-09-08 43410730012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Pagese per trajnues KZAZ, KQV, GNV bordero permb. 07.09.2015 vendimi 2242/1,5600/1,6038/1 dt 25.03.2015,04.06.2015,12.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 65,025 2015-08-10 2015-08-11 38910730012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Pagese per trajnuesit KZAZ,KQV,GNV bordero permbledhese 10.08.2015 vendimi 2242/1 dt 25.03.2015 vendimi 5600/1 dt 04.06.2015 vendimi 6038/1 dt 12.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 25,500 2015-07-14 2015-07-15 33110730012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Pagesa persona me aftesi te kufizuar shkresa 7139/1 dt 13.07.2015 permbledhese bordero dt 14.07.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,900 2015-07-07 2015-07-07 30510730012015 Udhetim i brendshem KQZ dieta sh 15.6.2015 lp 6.7.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave