Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AUTORITETIKOMUNIK.ELEKTRONIK.EPOSTARE 66,000.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2018-03-28 2018-03-29 8010730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages per numeracion per vitin 2018 shkres 352 dt 29.1.18 fat 222581110 dt 24.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 12,667 2017-06-07 2017-06-08 22210730012017 Sherbime te tjera K Q Z pages per nr jeshil fat 222580435 dt 06.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 3,333 2016-03-23 2016-03-24 7610730012016 Sherbime te tjera KQZ Pagese AKEP numer jeshil fature 162152473 dt 08.02.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2015-05-19 2015-05-20 18010730012015 Sherbime te tjera KQZ Pagese AKEP fatura 162150297 dt 11.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2015-04-16 2015-04-17 11410730012015 Sherbime te tjera KQZ pagese per nr jeshil fat 125224909
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2015-03-09 2015-03-10 5810730012015 Sherbime te tjera KQZ Pagese vjetor AKEP fature 125224589 dt 25.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave