Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 233,654.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 27,630 2015-08-14 2015-08-17 40110730012015 Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 1234428644,1233431719,123428643,123446300 dt 01.08.2015kod 435021100100000,435021100100001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 6,000 2015-07-27 2015-07-28 37010730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 1233998226 dt 01.07.2015 kodi abonentit 4350212
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 31,564 2015-07-15 2015-07-16 33810730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 123399821 dt 01.07.2015 ,123402977,dt.01.07.2015 123399820 dt 01.07.2015,123418242 dt.01.07.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,400 2015-06-26 2015-06-26 26210730012015 Paga baze KQZ pagese shp telefoni maj 2015 kodi ab 53809815
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 33,037 2015-06-16 2015-06-16 24610730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 123370638 dt 01.06.2015 ,123373821,123370637,123387177 kodi abon.43502110010000,435021100100001522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,425 2015-05-22 2015-05-22 18710730012015 Paga baze KQZ telefoni celular fat 123341413 dt 01.05.2015 kodi abonentit 53809815
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 15,586 2015-05-18 2015-05-18 17210730012015 Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 123341659,123358759,123344868 kod 435021100100000,435021100100001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,851 2015-04-20 2015-04-21 12410730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni shkurt fatura mars 1213312360 dt 01.04.2015,123312361 dt.01.04.2015,123315720 dt.01.04.2015 1233300183, kodi abon.100000,100001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 66,379 2015-03-17 2015-03-17 6310730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni shkurt fatura 1213282978 dt.01.03.2015 dhe fat.123286355 dt 01.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,385 2015-02-23 2015-02-23 3310730012015 Paga baze KQZ telefoni janar fatura 123256640 dt 01.02.2015 kodi i abonentit 4350211001000000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 21,397 2015-01-28 2015-01-29 1410730012015 Paga baze KQZ telefoni dhjetor fatura 121301772 dt.01.01.2015 kodi i abonentit 435021100100000dhe 435021100100001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave