Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,905,896.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) HARMONIA HG Tirane 420,000 2018-12-05 2018-12-12 57910160012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh MB, shpenzime per pritje percjellje, program nr 8436/4 dt 18.10.2018 urdh nr 8436/5 dt 18.10.2018 fat 403 dt 18.10.2018 seri 66515332 shkrese 8436/6 dt 05.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 67,500 2018-10-05 2018-10-10 46010160012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh MB, shpenzim per qira salle, memo nr 3970 dt 17.08.2018, program nr 3970/1 dt 17.08.2018, urdh nr 3970/2 dt 17.08.2018, fat nr 4171 dt 20.08.2018 seri 66194171 shkrese nr 3970/3 dt 14.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 135,800 2018-02-26 2018-02-28 5610160012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh MB, shpenz qiramarrje salle, progr 97/1dt08.01.2018, urdh 97/2dt08.01.2018, fat 7564dt09.01.2018 seri 56887564 shkrese 97/5dt08.02.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 540,000 2017-12-01 2017-12-06 394110160012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh MB, shpenzim qiramarrje salle, program nr 8104/2 dt 01.11.2017, urdher nr 8104/3 kontr nr 8133 dt 01.11.2017 fat nr 151 dt 03.11.2017 seri 43056281 shkrese nr 8525/1 dt 14.11.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 135,380 2016-05-20 2016-05-23 20110160012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1016001, apar min brendsh, pagese ft qera ambjenti per konference , ft 8692 dt 6.5.2016 seri 34838692, program 2698/1 dy 5.5.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 139,300 2016-03-30 2016-03-30 11210160012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1016001, apar min brendsh, pagese fat qera salle program 1686/1 dt 11.3.16, ft 4726 dt 11.3.16 seri 31614726
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 106,680 2015-12-30 2015-12-31 55410160012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1016001, Aparati MPB, pagese ft qera salle, progr 8339/28 dt 22.12.15 ft 7828 dt 29.12.15 sr 28597828
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) MAK ALBANIA Tirane 109,700 2015-12-17 2015-12-18 52110160012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1016001, Aparati MPB, pagese qera salle, shkrese -program 8756/2 dt 26.11.15, ft 174488 dt 28.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 328,160 2015-11-16 2015-11-17 46210160012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagese Qera salle dhe perkthim, progr 8360/1 dt 10.11.15, ft 6414 dt 11.11.15 sr 25176414
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 316,344 2015-10-27 2015-10-28 43910160012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1016001, Ap Min Pun Brend, pagese qera salle, program 7244/3 dt 5.10.15, ft 6285 dt 24.10.15 ser 25176285
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 540,000 2015-09-28 2015-09-29 38610160012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 1016001,Ap Min Puneve Brend, lik shpen qera salle, program 7014 dt 14.9.15, kontr 1126 dt 15.9.15, ft 118 dt 15.9.15 sr 05962272
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) GECI Tirane 67,032 2015-09-04 2015-09-07 37110160012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 602-1016001, Aparati MPB, pagese QERA SALLE, PROGRAM 5591 DT 20.7.15, FT 40252 DT 21.7.15 SR 22940252
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave