Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 599,663,160.00 135 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-12-18 2018-12-24 60310160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje infrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 207 dt 17.11.2017 seri 54484037 prverbal sherbimi dt 18.11.2017 raport sherbimi 11.10-10.11.2017 shkrese 1277 dt 11.12.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-12-18 2018-12-24 60210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje infrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 209 dt 12.11.2018 seri 54484347 prverbal sherbimi dt 23.11.2018 raport sherbimi 11.10-10.11.2018 shkrese 1166/1 dt 27.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-12-13 2018-12-19 59010160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 206 dt 31.10.2018 seri 54484344 prverbal sherbimi dt 01.11.2018 raport sherbimi tetor 2018 shkrese 1158/1 dt 27.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-12-13 2018-12-19 58910160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje infrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 185 dt 18.10.2018 seri 54484323 prverbal sherbimi dt 19.10.2018 raport sherbimi 11.09-10.10.2018 shkrese 1073/1 dt 05.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-12-11 2018-12-14 58510160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1571 dt 15.11.2018 seri 65769583 prverbal sherbimi dt 21.11.2018 raport sherbimi 16.10-15.11.2018 shkrese 1178/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FASTECH Tirane 598,000 2018-12-11 2018-12-14 58310160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, suporti dhe mirembajtja e sistemit te adresave, vazhdim kontr 61/10 dt 29.12.2015, fature 468 dt 29.10.2018 seri 66789468 prverbal sherbimi dt 05.11.2018 raport sherbimi 26.09-25.10.2018 shkrese 1101/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-12-11 2018-12-14 58410160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1541 dt 16.10.2018 seri 65769551 prverbal sherbimi dt 25.10.2018 raport sherbimi 16.09-15.10.2018 shkrese 1036/1 dt 22.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FASTECH Tirane 2,392,000 2018-10-31 2018-11-01 50510160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, suporti dhe mirembajtja e sistemit te adresave, vazhdim kontr 61/10 dt 29.12.2015, fature 795 dt 01.10.2018 seri 66789145 prverbal sherbimi dt 13.09.2018, dt 03.10.2018 raport sherbimi mujor shkrese 1091/1 dt 24.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FASTECH Tirane 598,000 2018-10-31 2018-11-01 50410160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, suporti dhe mirembajtja e sistemit te adresave, vazhdim kontr 61/10 dt 29.12.2015, fature 474 dt 28.05.2018 seri 59539327 prverbal sherbimi dt 11.06.2018 raport sherbimi 26.04-25.05.2018 shkrese 981/1 dt 16.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-10-19 2018-10-24 48410160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje infrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 160 dt 19.09.2018 seri 54484248 prverbal sherbimi dt 20.09.2018 raport sherbimi 11.08-10.09.2018 shkrese 914/1 dt 03.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-10-19 2018-10-24 48510160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1404 dt 17.09.2018 seri 62968562 prverbal sherbimi dt 28.09.2018 raport sherbimi 16.08-15.09.2018 shkrese 896/1 dt 03.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-10-19 2018-10-24 48810160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 179 dt 28.09.2018 seri 54484317 prverbal sherbimi dt 29.09.2018 raport sherbimi shtator 2018 shkrese 956/1 dt 12.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 858,000 2018-10-19 2018-10-24 48610160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim per zhvillime,permiresime dhe konfigurime te portalit ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1335 dt 25.07.2018 seri 57484548 prverbal sherbimi dt 27.08.2018, prverbal CR4 shkrese 744/1 dt 03.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-10-11 2018-10-16 46210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1366 dt 15.08.2018 seri 62968525 prverbal sherbimi dt 27.08.2018 raport sherbimi 16.07-15.08.2018 shkrese 800/1 dt 17.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-09-27 2018-10-01 44210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 152 dt 31.08.2018 seri 54484240 prverbal sherbimi dt 01.09.2018 raport sherbimi gusht 2018 shkrese 843/1 dt 13.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-09-24 2018-09-26 42010160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 140 dt 08.08.2018 seri 54484226 prverbal sherbimi dt 16.08.2018 raport sherbimi korrik 2018 shkrese 776/1 dt 28.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-09-24 2018-09-26 41910160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje infrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 149 dt 28.08.2018 seri 54484235 prverbal sherbimi dt 29.08.2018 raport sherbimi 11.07-10.08.2018 shkrese 810/1 dt 07.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-08-08 2018-08-14 37110160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1324 dt 16.07.2018 seri 57484534 prverbal sherbimi dt 27.07.2018 raport sherbimi 16.06-15.07.2018 shkrese 713/1 dt 02.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-08-08 2018-08-14 37210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje infrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 121 dt 13.07.2018 seri 54484207 prverbal sherbimi dt 25.07.2018 raport sherbimi 11.06-10.07.2018 shkrese 490/1 dt 25.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-07-20 2018-07-24 33610160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 115 dt 30.06.2018 seri 54484201 prverbal sherbimi dt 01.07.2018 raport sherbimi m/qershor 2018 shkrese 668/1 dt 16.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-07-20 2018-07-24 33710160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtjeinfrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 92 dt 02.06.2018 seri 54484178 prverbal sherbimi dt 21.06.2018 raport sherbimi 11.05-10.06.2018 shkrese 617/1 dt 11.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-07-11 2018-07-16 30510160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1287 dt 18.06.2018 seri 57484598 prverbal sherbimi dt 22.06.2018 raport sherbimi 16.05-15.06.2018 shkrese 606/1 dt 25.06.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-06-29 2018-07-04 28310160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 85 dt 31.05.2018 seri 54484170 prverbal sherbimi dt 01.05.2018 raport sherbimi maj 2018 shkrese 563/1 dt 13.06.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-06-14 2018-06-20 25210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1254 dt 15.05.2018 seri 57484564 prverbal sherbimi dt 22.05.2018 raport sherbimi 16.04-15.05.2018 shkrese 494/1 dt 23.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-06-14 2018-06-20 25010160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes infrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 60 dt 30.04.2018 seri 54484144 prverbal sherbimi dt 05.05.2018 raport sherbimi prill 2018 shkrese 446/1 dt 14.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-06-14 2018-06-20 25110160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtjeinfrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 65 dt 15.05.2018 seri 54484149 prverbal sherbimi dt 16.05.2018 raport sherbimi 11.04-10.05.2018 shkrese 490/1 dt 25.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 100,652 2018-06-18 2018-06-20 25310160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, pagese e pjesshme e projekt ndertimi i qendres se vazhdueshm se punes RKGJC , vazhdim kontr nr 45/10 dt12.10.2015,pjese e fat nr 49 dt 30.11.2015 seri 22939284FH nr60 dt 30.11.2015shkrese488/1dt25.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FASTECH Tirane 598,000 2018-05-18 2018-05-22 21110160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, suporti dhe mirembajtja e sistemit te adresave, vazhdim kontr 61/10 dt 29.12.2015, fature 275 dt 26.03.2018 seri 59539126 prverbal sherbimi dt 11.04.2018 raport sherbimi 26.02-25.03.2018 shkrese 324/1 dt 17.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-05-18 2018-05-22 20910160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtjeinfrastr sistemit RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fature 51 dt 16.04.2018 seri 54484134 prverbal sherbimi dt 17.04.2018 raport sherbimi 11.03-10.04.2018 shkrese 301/1 dt 05.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-05-18 2018-05-22 21010160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje portali ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fature 1226 dt 16.04.2018 seri 57207284 prverbal sherbimi dt 28.04.2018 raport sherbimi 16.03-15.04.2018 shkrese 398/1 dt 07.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2018-05-18 2018-05-22 20810160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje nderfaqe e komunikimit RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fature 1207 dt 28.03.2018 seri 57207264 prverbal sherbimi dt 13.04.2018 raport sherbimi 28.02-27.03.2018 shkrese 325/1 dt 17.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-05-18 2018-05-22 20710160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhomes ifrastr ICT, vazhdim kontr 17/12 dt 30.09.2016, fature 46 dt 04.04.2018 seri 54484129 prverbal sherbimi dt 05.04.2018 raport sherbimi mars 2018 shkrese 366/1 dt 19.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 2,553,680 2018-04-27 2018-05-02 14910160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje e infrastrukture RKGJC, vazhdim kontr 45/10 dt 12.10.2015, fat 26 dt15.03.2018 seri 54484109prverbal dt 16.03.2018 raport sherbim mujor shkrese nr 301/1 dt 05.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-04-27 2018-05-02 15110160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje e portalit ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fat 1440 dt15.03.2018 seri 45272246prverbal dt 28.03.2018 raport sherbim mujor shkrese nr 297/1 dt 05.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FASTECH Tirane 598,000 2018-04-27 2018-05-02 15210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje sistemi i adresave, vazhdim kontr 61/10 dt 29.12.2015, fat 179 dt26.02.2018 seri 59539030prverbal dt 13.03.2018 raport sherbim mujor shkrese nr 271/1 dt 21.03.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 559,889 2018-04-27 2018-05-02 15010160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje e portalit ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontr 444/1 dt 15.03.2017, fat 1415 dt15.02.2018 seri 45272219prverbal dt 22.02.2018 raport sherbim mujor shkrese nr 192/1 dt 22.02.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2018-04-27 2018-05-02 14710160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik GJC, vazhdim kontr 1435/1 dt 28.12.2016, fat 1390dt29.01.2018seri45272194prverbaldt 15.02.2018 raport mujor shkrese nr 125/1 dt 07.03.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-03-29 2018-04-03 12210160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje te dhomes se infrastrukturese ICT, vazhdim kontrate nr 17/12 dt 30.09.2016, fat nr 23 dt 28.02.2018 seri 54484106 prverbal dt 01.03.2018, raport sherbimi shkurt 2018,shkrese nr 253/1 dt 15.03.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IKUBINFO Tirane 180,000 2018-03-29 2018-04-03 12410160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje per nderfaqen e komunik ndermjet RKGJC dhe RKA, vazhdim kontrate nr 1435/1 dt 28.12.2016, fat nr 1423 dt 28.02.2018 seri 45272228 prverbal dt 07.03.2018, raport mujor 28.01.-27.02.2018,shkrese nr 222/1 dt 13.03.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTRACOM TELECOM ALBANIA Tirane 150,000 2018-03-15 2018-03-16 11410160012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MB, sherbim mirembajtje dhoma e infrastruktures ICT, vazhdim kontr nr 17/12 dt 30.09.2016, fat nr 2 dt 09.01.2018 seri 54484083 prverbal dt 10.01.2018 raport sherbimi dhjetor 2017 shkrese nr 78/1 dt 25.01.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave