Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 40,028,594.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) InfoSoft Office Tirane 28,600 2018-12-05 2018-12-12 57110160012018 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MB, blerje dokumentacion specifik, kerkese nr 6834 dt 16.08.2018 fature 228989912 dt 12.11.2018 FH 61 dt 12.11.2018 prverbal dt 12.11.2018 shkrese 6834/1 dt 21.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 3,570,000 2018-01-30 2018-01-31 5031110160012017 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MB,PTblerje certifik per sherb e GJC, vazhdim kontr 201/1dt13.01.2017fat595dt06.11.2017seri47572478FHdt06.11.2017shkrese201/21dt09.11.2017,nr201/22dt09.11.2017,nr201/23dt16.11.2017,akt kolaudim dt 06.11.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 439,994 2018-01-30 2018-01-31 5741110160012017 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MB,PTblerje certifik per sherb e GJC, vazhdim kontr 201/1dt13.01.2017 pagese e pjesshme e fat nr 661 dt 12.12.2017seri 55526744 FHdt12.12.2017akt kolaudim nr 32 dt 12.12.2017shkrese201/24dt29.12.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 800,000 2018-01-30 2018-01-31 5751110160012017 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MB,PTblerje certifik per sherb e GJC, vazhdim kontr 201/1dt13.01.2017 pagese e pjesshme e fat nr 661 dt 12.12.2017seri 55526744 FHdt12.12.2017akt kolaudim nr 32 dt 12.12.2017shkrese201/24dt29.12.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 15,190,003 2017-11-10 2017-11-15 38210160012017 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MB,blerje certifikata per sherbimin e gjendjes civile, autorizim nr 201 dt 12.01.2017, kontrate nr 201/1 dt 13.01.2017, urdher nr 201/4 dt 06.02.2017, shkrese nr 201/7 dt 07.06.2017, nr 201/9 dt 22.06.2017,fat 484dt 13.09.2017seri 47572366
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 2,404,997 2016-12-29 2016-12-30 52810160012016 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MPB, blerje certifikata per sherbimin e gjendjes civile, vazhdim kontrate nr 820/3 dt 23.02.2016, fature nr 665 dt 23.11.2016 FH nr 62 dt 23.11.2016, akt kolaudim dt 23.11.2016, fature nr 678 dt 30.11.2016 seri 37436316, FH nr64 dt 30.11.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 765,000 2016-12-09 2016-12-13 47410160012016 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik MPB, bl certifikata vazhdim kontrate nr 820/3 dt 23.02.2016, fature nr 606 dt 20.10.2016, FH nr 40 dt 20.10.2016, akt kolaudimi dt 20.10.2016, fature nr 645 dt 09.11.2016 seri 37436283, FH nr 44 dt 09.11.2016, akt kolaudimi dt 09.11.2016,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 2,805,000 2016-11-22 2016-11-30 44210160012016 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Min.Pun.Brend, blerje certifikata per sherbimin e gjendjes civile, vazhdim kontrate nr 820/3 dt 23.02.2016, fature nr 618 dt 26.10.2016 seri 37436256, FH nr 44 dt 26.10.2016, akt kolaudim dt 26.10.2016, shkrese nr 820/27 dt 03.11.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 5,610,000 2016-10-28 2016-10-31 40410160012016 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Min.Pun.Brend blerje certifikata per sherbimin e gjendjes civile, vazhdim kontrate nr 820/3 dt 23.02.2016, fature nr 401 dt 26.07.2016 seri 37436038, nr 528 dt 21.09.2016 seri 37436166, nr 535 dt 26.09.2016 seri 37436173, FH, shkrese 820/14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Tirane 8,415,000 2016-09-29 2016-09-30 36610160012016 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik 1016001 Min.Pun.Brend blerje certifikata per GJC, autorizim nr 820 dt 05.02.2016, kontrate nr 820/3 dt 23.02.2016, urdh nr 820/8 dt 28.03.2016, fat nr 149, 155,165,185,195,225, 235, 250,264, 272,321,346, FH dhe akt kolaudimet
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave