Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 200,100.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ILAR Tirane 24,000 2018-12-05 2018-12-12 57010160012018 Libra dhe publikime profesionale MB, blerje broshura, kerkese nr 8240 dt 11.10.2018 fature 208 dt 13.11.2018 seri 70198459 FH 62 dt 13.11.2018 prverbal dt 13.11.2018 shkrese 8240/1 dt 21.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PHOENIX + Tirane 10,800 2018-11-13 2018-11-16 52510160012018 Libra dhe publikime profesionale MB, blerje broshura, kerkese nr 4092/1 dt 20.06.2018 fature nr 431 dt 20.06.2018 seri 64876476 FH 34 dt 20.06.2018 prverbal dt 20.06.2018 shkrese 4092/2 dt 05.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PHOENIX + Tirane 7,200 2018-10-22 2018-10-24 49310160012018 Libra dhe publikime profesionale MB, blerje broshura, kerkese nr 4555 dt 25.09.2018 fature nr 649 dt 25.09.2018 seri 64876300 FH 52 dt 25.09.2018 prverbal dt 25.09.2018 shkrese 4555/1 dt 12.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PHOENIX + Tirane 39,600 2018-07-13 2018-07-17 33410160012018 Libra dhe publikime profesionale MB,blerje broshura, memo nr 4092 dt 10.05.2018 fature 338 dt 10.05.2018 seri 60990331 FH 31 dt 10.05.2018 pr verbal dt 10.05.2018 shkrese 4092/1 dt 17.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PHOENIX + Tirane 24,000 2018-05-09 2018-05-15 16810160012018 Libra dhe publikime profesionale MB, blerje broshura, memo nr 2334 dt 16.03.2018 fature nr 204 dt 15.03.2018 seri 53570042 FH 22 dt 15.03.2018 prverbal dt 15.03.2018 shkrese 2334/1 dt 04.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PHOENIX + Tirane 21,600 2018-05-09 2018-05-15 17410160012018 Libra dhe publikime profesionale MB, blerje broshura, memo nr 2334 dt 16.03.2018 fature nr 215 dt 19.03.2018 seri 60990203 FH 23 dt 19.03.2018 prverbal dt 19.03.2018 shkrese 2334/1 dt 04.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FLORIKA BARDHI Tirane 72,900 2017-06-22 2017-06-27 21610160012017 Libra dhe publikime profesionale MPB, Blerje libra dhe publikime, kerkesa nr 3895/1dt 15.05.2017,UP.nr3895/3 dt 15.05.2017, Pr.Verbal dt 17.05.2017,fat nr 30,31,32 dt 18.05.2017 seri 33919583,33919584,33919585 fh nr 16,17,18 dt 18.05.2017 Pr.verbal dt 18.05.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave