Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 59,683,139.00 17 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,755,037 2018-12-03 2018-12-04 56210160012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MB, listepagese paga nentor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 318,715 2018-12-03 2018-12-04 56410160012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MB, listepagese paga nentor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,357,474 2018-12-03 2018-12-04 56610160012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MB, listepagese paga nentor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,360,458 2018-08-01 2018-08-02 35110160012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MB, listepagese paga korrik 2018, nr punonjesve plan 183 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,372,088 2018-03-01 2018-03-02 6910160012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MB, paga listepagese m/shkurt 2018, nr punonjesve plan 215, fakt 146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,622,181 2018-01-05 2018-01-08 110160012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MB, listepagese paga dt 05.01.2018, nr punonjesve plan 228 fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,566,828 2017-06-01 2017-06-02 18010160012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MPB, listepagese dt 01.06.2017, nr punonjesve plan 190, fakt 175
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,610,168 2017-04-03 2017-04-04 10110160012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MPB, listepagese paga date 03.04.2017, m/mars 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 163
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,185,653 2017-02-01 2017-02-02 2010160012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MPB,listepagese m/janar 2017 plan 190 fakt 165
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,017,209 2016-12-01 2016-12-01 45810160012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Min.Pun.Brend, listepagese nentor 2016 dt 01.12.2016, nr i punonjesve plan 190, fakt 160,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,018,121 2016-09-01 2016-09-02 32110160012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/gusht 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,735,170 2016-07-01 2016-07-01 26510160012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/qershor 2016 Plan 190 Fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,026,436 2016-06-01 2016-06-02 220210160012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Min.Pun.Brend pagat maj 2016,nr i punonjesve plan190/fakt 153,liste pagese bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,897,187 2016-06-01 2016-06-02 21610160012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Min.Pun.Brend pagat maj 2016,nr i punonjesve plan190/fakt 153,liste pagese bashkangjitur
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,038,564 2016-01-07 2016-01-07 510160012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1016001, apar min brendsh, pagat dhjetor 2015, liste pagese numri plan 188/143
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 928,235 2015-06-01 2015-06-01 23010160012015 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat maj 2015 liste pagese numri plan 167/150 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 873,615 2015-01-05 2015-01-06 510160012015 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat dhjetor 2014, liste pagese numri 166/152
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave