Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 80,390,590.00 64 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 32,568 2018-11-07 2018-11-09 51310160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese page dt 07.11.2018, vendim nr 8060/2 dt 31.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,389,748 2018-11-01 2018-11-02 50610160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga tetor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 144
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,334,871 2018-11-01 2018-11-02 51010160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga tetor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 144
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,310,574 2018-10-01 2018-10-03 44410160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga shtator 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,026,047 2018-10-01 2018-10-03 44710160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga shtator 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 75,979 2018-10-01 2018-10-03 45110160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese dt 01.10.2018, shkrese nr 7430/2 dt 01.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,351,003 2018-09-03 2018-09-04 40610160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga gusht 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,181,720 2018-08-01 2018-08-02 34710160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga korrik 2018, nr punonjesve plan 183 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 345,149 2018-08-01 2018-08-02 34910160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga korrik 2018, nr punonjesve plan 183 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,062,837 2018-07-02 2018-07-03 29010160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga qershor 2018, nr punonjesve plan 183 fakt 146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 173,169 2018-07-02 2018-07-03 28810160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga qershor 2018, nr punonjesve plan 183 fakt 146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 345,904 2018-06-01 2018-06-04 23410160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga maj 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,000,767 2018-06-01 2018-06-04 23510160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga maj 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 499,095 2018-06-01 2018-06-04 23910160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga maj 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 133,089 2018-06-01 2018-06-04 24110160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga maj 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 361,520 2018-06-01 2018-06-04 23810160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga maj 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 95,139 2018-02-01 2018-02-02 3210160012018 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese paga janar 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 157
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 335,012 2017-12-01 2017-12-04 41810160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese paga m/nentor 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 166
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 463,595 2017-12-01 2017-12-04 41910160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese paga m/nentor 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 166
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,467,298 2017-11-01 2017-11-02 36410160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MB,listepagese paga m/tetor 2017, numri i punonjesve plan 190 fakt 169
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,066,342 2017-11-01 2017-11-02 36310160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MB,listepagese paga m/tetor 2017, numri i punonjesve plan 190 fakt 169
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 453,135 2017-10-02 2017-10-04 32910160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MB, listepagese muaji shtator 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 174
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 167,181 2017-08-01 2017-08-02 25510160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese paga dt 01.08.2017, nr punonjesve plan 190, fakt 168
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,535,814 2017-07-03 2017-07-04 22410160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese paga muaji qershor 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 172
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,083,855 2017-07-03 2017-07-04 22710160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese paga muaji qershor 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 172
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 166,981 2017-07-03 2017-07-04 22910160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese paga muaji qershor 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 172
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 185,439 2017-05-02 2017-05-03 14110160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese dt 02.05.2017, muaji prill 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 164
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 238,203 2017-03-01 2017-03-02 6710160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese paga muaji shkurt 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 166
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 336,158 2017-02-01 2017-02-02 2110160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB,listepagese m/janar 2017 plan 190 fakt 165
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,039,449 2017-01-04 2017-01-09 510160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese e m/dhjetor 2016, nr punonjesve plan 190, fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 238,203 2017-01-04 2017-01-09 610160012017 Shtese page per vjetersi ne pune MPB, listepagese e m/dhjetor 2016, nr punonjesve plan 190, fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 512,014 2016-12-01 2016-12-01 45610160012016 Shtese page per vjetersi ne pune Min.Pun.Brend, listepagese nentor 2016 dt 01.12.2016, nr i punonjesve plan 190, fakt 160,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 336,158 2016-11-01 2016-11-01 41410160012016 Shtese page per vjetersi ne pune Min.Pun.Brend, listepagese tetor 2016 dt 01.11.2016, nr i punonjesve plan 190, fakt 161,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 286,241 2016-10-03 2016-10-04 37310160012016 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/shtator 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 162
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 392,973 2016-09-01 2016-09-02 31810160012016 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/gusht 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 324,079 2016-08-01 2016-08-08 29410160012016 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/korrik 2016 nr punonjesve plan 190, fakt 157
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 789,375 2016-08-01 2016-08-02 29210160012016 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/korrik 2016 nr punonjesve plan 190, fakt 157
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,733,412 2016-08-01 2016-08-02 28910160012016 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/korrik 2016nr punonjesve plan 190 fakt 157
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 998,371 2016-08-01 2016-08-02 29310160012016 Shtese page per vjetersi ne pune 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/korrik 2016 nr punonjesve plan 190, fakt 157
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 392,973 2016-06-01 2016-06-02 21710160012016 Shtese page per vjetersi ne pune Min.Pun.Brend pagat maj 2016,nr i punonjesve plan190/fakt 153,liste pagese bashkangjitur
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave