Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 125,259,010.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FUSHA Tirane 31,134,657 2016-12-30 2017-01-17 53710160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MPB, pagese shtese kontrate restaurim i godines, vazhdim kontrate nr 24/7 dt 24.06.2016, situacion perfundimtar dt 30.09.2016, fature nr 86 dt 01.11.2016 seri 28584636, prverbal kolaudimi dt 30.11.2016,certifikate marrje ne dorezim dt 02.12
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FUSHA Tirane 87,957,063 2016-12-30 2017-01-17 53610160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MPB, pagese situacion perfundimtar per restaurimin e godines te MPB-se, vazhdim kontrate nr 202/37 dt 11.08.2015, situacion perf dt 30.09.2016, fature nr 171 dt 01.11.2016 seri 19664226, prverbal kolaudimi dt 30.11.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) IMES -D Tirane 114,000 2016-12-30 2017-01-16 54010160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MPB, pagese kolaudim i punimeve per restaurimin e godines, kerkese nr 1157 dt 29.09.2016, UP nr 1157/1 dt 30.09.2016, prverbal 5 dt 03.10.2016, autorizim nr 1157/3 dt 04.10.2016, kontrate nr 1157/4 dt 04.10.2016, fature nr 71 dt 26.12.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ALB SUPERVIZION - D.S. Tirane 28,800 2016-12-30 2017-01-16 53510160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MPB, pagese kolaudim i punimeve per rikonstruksionin e tarraces, kerkese nr 6672 dt 10.10.2016, UP nr 6772/2 dt 13.10.2016, prverbal 5 dt 13.10.2016, autorizim nr 6772/3 dt 14.10.2016, kontrate nr 6772/4 dt 14.10.2016, fature nr 49 dt 29.12
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) C.E.C GROUP Tirane 1,423,920 2016-12-30 2017-01-16 142392010160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MPB, pagese per supervizimin e punimeve te restaurimit te godines, UP nr 202/31 dt 16.07.2015, njoftim fituesi nr 202/35 dt 11.08.2015, vazhdim kontrate nr 202/38 dt 19.08.2016, fature nr 105 dt 23.12.2016 seri 43593155, prverbal kolaudimi
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) C.E.C GROUP Tirane 673,008 2016-12-30 2017-01-16 53910160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MPB, pagese per supervizimin e punimeve shtese te restaurimit te godines, kerkese nr 4588 dt 04.07.2016, UP nr 4588/1 dt 04.07.2016, ftese per negocim nr 4588/3 dt 04.07.2016, kontrate nr 4588/9 dt 11.07.2016 fat nr 106 dt 23.12.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) TOWER Tirane 7,200 2016-12-30 2017-01-10 53410160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative MPB, mbikqyrje punimesh per rikonstruksionin e tarraces, UP nr 1109/1 dt 16.09.2016, ftese per oferte nr 1109/2 dt 20.09.2016, njoftim fituesi APP dt 21.09.2016, kontrate nr 1109/3 dt 26.09.2016, fature nr 187 dt 28.12.2016 seri 24929487,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) C.E.C GROUP Tirane 1,842,720 2016-02-16 2016-02-17 5910160012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1016001,231, apar min brendsh, pagese superviz rest up 202/31 dt 16.7.15, fit 11.8.15, kontr 202/38 dt 19.8.15, ft 71 dt 5.1.16 sr 24424671, situac 2
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) C.E.C GROUP Tirane 921,360 2015-12-11 2015-12-14 51110160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1016001, Aparati MPB, pagese ft supervizor restaur god min brend, e pjeseshme, kontr 202/38 dt 19.8.15, up 16.7.15, fituesi 11.8.15, ft 58 dt 27.11.15 sr 24424658 situacion 16.11.2015, memo 1181/11 dt 25.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) LILIANA VLLAMASI Tirane 8,520 2015-05-11 2015-05-12 20010160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1016001, Aparati MPB, pagese kolaud rikonstr tarace arkivi mpb, kontr 68/16 dt 21.1.15, , ft 25 dt 22.1.15, sr 18692425, , akt kolaud 22.1.15,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) NIKA Tirane 1,119,766 2015-05-11 2015-05-12 19810160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1016001, Aparati MPB, pagese rikonstr tarace arkivi mpb, kontr 68/7 dt 30.12.14, fitues 29.12.14, ft 5 dt 14.1.15, sr 19467189, situacion , akt kolaud 22.1.15, shkrese 68/18 dt 6.2.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) M.A.K STUDIO Tirane 27,996 2015-05-11 2015-05-12 19910160012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1016001, Aparati MPB, pagese kolaud rikonstr tarace arkivi mpb, kontr 68/9 dt 30.12.14, fitues 14.1.15, ft 5 dt 20.1.15, sr 17998815, situacion , akt kolaud 22.1.15,
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave