Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBAKONSTRUKSION 187,958,600.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 16,636,299 2015-12-24 2015-12-28 73010140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH per qendren e paraburgimi Shkoder,kontrate 2012/286-137IPA 2011,fat nr 59 dt 27.11.2015,seri 72440753,shkrese nr 7970/1 dt 21.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 35,250,644 2015-12-24 2015-12-28 73110140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH per qendren e paraburgimi Shkoder,kontrate 2012/286-137IPA 2011,fat nr 61 dt 09.12.2015,seri 72440755,shkrese nr 7970/1 dt 21.12.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 24,933,452 2015-11-20 2015-11-23 58710140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH Ndert qend se parabur Shkoder,fat nr 27 d t31.07.2015,seri 72440671,8 dt 30.04.2015,seri 72440652,,sjkrese nr 5709 dt 17.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 42,591,649 2015-11-20 2015-11-23 57610140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH Ndert qend se parabur Shkoder,fat nr 53 dt 06.10.2015,seri 72440697,50 d 30.09.2015,seri 742240694,41 dt 31.08.2015,seri 72440685,shkrese nr 292/62 dt 17.11.2015
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 27,564,559 2015-07-23 2015-07-24 36110140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH ndetim i qendrese se paraburgimit Shkoder,kontrate nr 2012/286-137IPA 2011,fat nr 55,02,03,04 dt 30.12.2014-31.03.2015,seri 72110594,72440596,72440597,72440598
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 40,981,997 2015-07-23 2015-07-24 5010140012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 231-Ministria e Drejtesise T.V.SH ndertim i qendrese se paraburgimit Shkoder,kontrate nr 2012/286-137IPA 2011,fat nr 24,36,38,48,54 dt 31.07.2014-29.12.2014,seri 72440563,72440575,72440577,72440587,72440593
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave