Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"ATELIER4" 2,187,563.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 759,563 2018-10-25 2018-10-29 58810140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise hartim projektzbat.per rehabilit. e arkives se MD. UP 4644.5 dt.18.07.18,ftese per oferte 4644.6 dt.18.07.18, vleresim perf. APP dt.20.07.18, kontr. nr.4644.8 dt.06.08.18, Urdher nr.4644.11 dt.24.09.18, PV 08.10.18,fat.105 1
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 120,000 2018-07-26 2018-07-30 45610140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e punimeve te hyrjes kryesore te Kolegjit te Apelit . UP nr.4 dt.27.04.2018, kontrate nr 4/9 dt 11.05.2018, fature nr.45 dt.27.06.2018 serial 58662608 raport permb dt 16.07.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 384,000 2018-06-20 2018-06-25 36410140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e riknostruksionit te ambjenteve te Kolegjit te Apelit te Vetingut. UP 1/33 dt.28.03.2018, kontrate nr 1/37 dt 30.3.18, raport permb dt 12.6.18, ft nr33 seri 45064496
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 231,000 2018-06-19 2018-06-21 35910140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e riknostruksionit te ambjenteve te Kolegjit te Apelit te Vetingut. UP 2/1 dt.01.12.2017, Njoftim fituesi 2/11 dt.08.12.2017, kontrate 2/12 dt.11.12.2017 raport 02.02.2018, fat. 21 dt.20.04.2018 serial 45064484
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "ATELIER 4" Tirane 693,000 2018-06-19 2018-06-21 35810140012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min Drejtesise mbikqyrje e riknostruksionit te ambjenteve te Kolegjit te Apelit te Vetingut. UP 2/1 dt.01.12.2017, Njoftim fituesi 2/11 dt.08.12.2017, kontrate 2/12 dt.11.12.2017 raport 02.02.2018, fat. 12 dt.03.04.2018 serial 45064475
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave