Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ARBANASH.A. 5,548,295.00 23 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 217,723 2017-09-11 2017-09-13 35010110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, Sherbim rojet private, kontrate ne vazhdim nr 11321/4 dt 20/12/2016, Fat nr 91 dt 30/06/2017,seri 35114649(sherbim roje nga dt 01/06/17 deri 28/06/17)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 245,221 2017-08-11 2017-08-16 29910110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, rojet private, kontrate ne vazhdim nr 11321/4 dt 20/12/2016,Fat nr 85 dt 31/05/2017 seri 35114642, sherbim i M/ Maj 2017
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 245,221 2017-05-17 2017-05-19 21010110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, sherbim roje civile, M/ Prill 2017,Kontrate ne vazhdim nr 11321/4 dt 20/12/2016, Fat nr 77 dt 30/04/2017 seri 35114634
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 245,221 2017-04-25 2017-04-27 16310110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, rojet private, Kontrate ne vazhdim nr 11321/4 dt 20/12/2016, Fat nr 72 dt 31/03/2017 seri 35114627, sherbim nga data 01 deri 31 Mars 2017
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 245,221 2017-03-28 2017-03-30 9810110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, sherbim rojet civile , Kontrate ne vazhdim nr 11321/4 dt 20/12/2016,Fat nr 67 dt 28/02/2017 seri 35114621 ( sherbim m/ Shkurt 2017)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 42,171 2017-02-22 2017-02-23 4910110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, rojet private, sherbim roje nga dt 14/12/2016 deri 20/12/2016, kontrate ne vazhdim nr 174/8 dt 14/01/2016, Fat nr 59 dt 03/01/2017,seri 35114611
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 326,961 2017-02-22 2017-02-23 5010110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, rojet private, U.Prok nr 3 dt 18/03/2016, Njoftim fitusi nr 1132/3 dt 02/12/2016, Kontrate sherbimi nr 11321/4 dt 20/12/2016, Fat nr 62 dt 31/01/2016, seri 35114615
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2017-02-06 2017-02-09 2510110012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, Ruajtja me roje private, P.verbal emergjence dt.14/01/2016 (formulari 4), Kontrte sherbimi ne vazhdim nr.174/8 dt.14/01/2016, fat.nr.52 dt.19/12/2016 seri 35114603
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-12-07 2016-12-09 62910110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS , rojet private, Kontrate ne vazhdim nr 1774/8 dt 14/01/2016, fat 47 dt 17/11/2016 seri 35114598 ( sherbim nga dt 14/10 deri 14/11/2016)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-11-07 2016-11-09 55410110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, rojet private, ( sherbim nga dt 14/09 deri 14/10/2016)Kontrate ne vazhdim nr 174/8 dt 14/01/2016, Fat nr 42 dt 18/10/2016 seri 351145963
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-10-10 2016-10-12 48810110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, Rojet private nga dt 14/08 deri 14/09/2016, Kontrate sherbimi ne vazhdim nr 174/8 dt 14/01/2016, Fat nr 36 dt 20/09/2016 seri 35114587
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-09-13 2016-09-14 42110110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Rojet private sherbim nga datat 14/07/2016 deri 14/08/2016, Kontrate ne vazhdim nr 174/8 date 14/01/2016, P.Verbal emergjence ( formulari 4 ) date 14/01/2016, fatura nr 29 date 21/08/2016 seri 35114580
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-08-16 2016-08-17 37710110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, Sherbim rojet civile, Kontrate ne vazhdim nr 174/8 dt 14/01/2016, P.Verbal emergjence dt 14/01/2016, fatura nr 22 dt 22/07/2016, seri 35114573
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-06-29 2016-07-04 27510110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS,Rojet private,P.Verb emergj dt 14.01.2016, P.Verb( formula 4) dt 14.01.2016 Kontrt sherbim vazhdim nr 174/8 dt 14.01.2016, fat 15 dt 19.06.2016 seri 35114566 ( sherb dt 14/05 deri 14/06)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-05-31 2016-06-02 22710110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MAS, Roje private , pv emergjence dt.14.01.2016 , kontrate sherbimi nr.174/8 dt.14.01.2016 , fat nr. 8 dt 19.05.2016
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-04-28 2016-04-29 17110110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes M A S shp ruajtje amb pv emergj 14.1.2016 pv f4 dt 14.1.2016 kontr 174/8 dt 14.1.2016 ft 1 dt 19.4.2016 s 35114551
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-03-29 2016-03-30 13710110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes M A S shp ruajtje amb pv emergj 14.1.2016 pv f4 dt 14.1.2016 kontr 174/8 dt 14.1.2016 ft 66 dt 18.3.2016 s 18345392
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 253,032 2016-03-04 2016-03-04 9110110012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes M A S shp ruajtje amb pv emergj 14.1.2016 pv f4 dt 14.1.2016 kontr 174/8 dt 14.1.2016 ft 61 dt 16.2.2016 s 18345387
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 213,200 2015-12-15 2015-12-16 26410110012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Arsimit dhe Sporteve sherb roje pv emergj 4.8.2015 kontr 4350/1 v dt 5.8.2015 ft 49 dt 3011.15 s 18345377
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 246,001 2015-10-14 2015-10-15 47010110012015 Transferta per klubet dhe asociacionet e sportit Ministria Arsimit dhe Sporteve sherb roje pv emergj 4.8.2015 kontr 4350/1 dt 5.8.2015 ft 43 dt 2.10.15 s 18345366
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 246,001 2015-09-29 2015-09-30 452110110012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Arsimit dhe Sporteve sherb roje pv emergj 4.8.2015 kontr 4350/1 dt 5.8.2015 ft 38 dt 5.9.15 s 18345360
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 246,001 2015-08-19 2015-08-19 40210110012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Arsimit dhe Sporteve sherb roje pv emergj 4.6.2015 kontr sherb 4350 dt 5.6.2015 ft 25 dt 31.7.2015 s 18345354
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ARBANA SH. A. Tirane 246,001 2015-07-16 2015-07-20 35010110012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Arsimit dhe Sporteve sherb roje pv emergj 4.6.2015 kontr sherb 4350 dt 5.6.2015 ft 27 dt 30.6.2015 s 18345449
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave