Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AR&LOTravel-BluTourOperator 2,013,560.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 76,300 2018-12-19 2018-12-21 81510110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok (Sistemi dinamik i blerje se biletave) nr.17 dt 08/11/2018,Ftese per oferte dt 08/11/2018,P.Verb zhvill proced dt 09/11/2018,Fat nr 3187 dt 09/11/2018,seri67689487 ,Urdh nr 764 dt 16/11/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 81,900 2018-10-29 2018-10-30 59210110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok (Sistemi dinamik i blerje se biletave) nr 5 dt 18/09/2018,Ftese per oferte dt 19/09/2018,P.Verb zhvill proced dt 19/09/2018,Fat nr 2928 dt 19/09/2018 seri 67689228,Urdh nr 583 dt 18/09/18
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 203,200 2018-10-29 2018-10-30 59510110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok (Sistemi dinamik i blerje se biletave) nr 8 dt 03/10/2018,Ftese per oferte dt 03/10/2018,P.Verb zhvill proced dt 03/10/2018,Fat nr 3019 dt 03/10/2018 seri 67689319
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 64,000 2018-10-09 2018-10-10 52010110012018 Udhetim jashte shtetit MASR, blerje bilete udhetimi, U.Prok nr 3 dt 05/09/2018,Ftese per oferte dt 06/09/2018,P.Verbal mbi blerjen e biletave nderkombet. dt 07/09/2018,Fat nr 2866 dt 10/09/2018 seri 676891166
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 109,500 2018-10-09 2018-10-10 52110110012018 Udhetim jashte shtetit MASR, blerje bilete udhetimi, U.Prok nr 2 dt 23/08/2018,Ftese per oferte dt 23/08/2018,P.Verbal mbi blerjen e biletave nderkombet. dt 24/08/2018 Fat nr 2781 dt 23/08/2018 seri 67689081
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 519,680 2018-07-13 2018-07-17 35210110012018 Udhetim jashte shtetit MASR,blerje bilete udhetimi, mareveshja kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017,Kontrata nr 6422/2 dt 18/06/2018,Fat nr 2387 dt 18/06/2018 seri 63907687
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 405,760 2018-07-04 2018-07-06 33310110012018 Udhetim jashte shtetit MASR,blerje bilete udhetimi, mareveshja kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017,Kontrata nr 6166/1 dt 07/06/2018,Fat nr 2350 dt 07/06/2018 seri 63907650
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 384,000 2018-07-04 2018-07-06 33210110012018 Udhetim jashte shtetit MASR,blerje bilete udhetimi, mareveshja kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017,Kontrata nr 5195/1 dt 17/05/2018,Fat nr 2220 dt 17/05/2018 seri 63907520
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 169,220 2018-05-23 2018-05-25 25710110012018 Udhetim jashte shtetit MASR, blerje bilete udhetimi,Mareveshje kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017, Kontrata nr 4740/2 dt 30/04/2018,Fat nr 2150 dt 30/04/2018,seri 62737850,Urdh. nr 203 dt 26/04/2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave