Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AR&LO 1,979,574.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 206,600 2018-04-26 2018-04-30 19610110012018 Udhetim jashte shtetit MASR,Blerje bilete udhetimimi,Marevshje kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017,Kontrata nr 2719/2 dhe 3007/2 dt 20/03/2018, Fat nr 1937 dt 13/03/2018 seri 57939837,fat nr serie 57939887 dt 20/03/2018,Urdh nr 114,129 dt 12,20/032018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 332,801 2018-03-05 2018-03-07 11010110012018 Udhetim jashte shtetit MASR,blerje bilete udhetimi,Marveshje kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017,Kontrata nr 1098/1 dt 02/02/2018,Fat nr 1765 dt 02/02/2018,seri 57939665,Urdh nr 41 dhe 43 dt 31/01/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 326,585 2017-12-12 2017-12-13 49510110012017 Udhetim jashte shtetit MASR, blerje bilete udhetimi, Mareveshj kuder ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017,Kontrate nr 1223/2 dt 24/11/2017,Fat nr 1480 dt 24/11/2017,seri 54238380
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 449,616 2017-11-09 2017-11-13 43010110012017 Udhetim jashte shtetit MASR,blerje bilete udhetimi, Marevshje kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017,Kontrata nr 9825/4 dt 06/10/2017,Fat nr 542 dt 06/10/2017 seri 54238124, Urdh Mini nr 427,433 dt 22/09/2017
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 147,727 2017-10-23 2017-10-25 41210110012017 Udhetim jashte shtetit MASR, blerje bilete udhetimi, Mareveshja kuader vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017, kontrate nr 9016/1 dt 25/09/2017, Fat nr 446 dt 25/09/2017 seri 54238046
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 76,450 2017-05-22 2017-05-24 22210110012017 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi, mareveshja kuader ne vazhdim nr 1994/1 dt 24/02/2017, Kontrata nr 4250/3 dt 08/05/2017,Fat nr 519 dt 05/05/2017 seri 45235419
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 215,009 2017-05-17 2017-05-19 20910110012017 Udhetim jashte shtetit MAS,blerje bilete udhetimi,mareveshja kuader ne vazhdim nr 1994/1dt 24/02/2017,kontrata nr 4250/1 dt 25/04/2017,fat nr 469 dt 25/04/2017 seri 45235369
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 155,008 2017-04-18 2017-04-21 15810110012017 Udhetim jashte shtetit MAS, blerje bilete udhetimi, Mareveshja kuader nr.1994/1 date 24/02/2017,Kontrata nr 3419/1 date 04/04/2017, fat nr 391 date 03/04/2017 seri 45235291
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR & LO Tirane 69,778 2015-12-23 2015-12-23 60810110012015 Udhetim jashte shtetit Ministria Arsimit dhe Sporteve bl bilete udhetimi up 35 dt 30.11.15 ftes 2.12.2015 njf 2.12.2015 ft 5627 dt 10.12.15 s 26698377
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave