Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 1,001,382.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 87,192 2018-12-12 2018-12-17 79610110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,Urdh prok nr 18 dt 08/11/2018(sistemi dinamik i transportit ajror nderk),Ftese per oferte dt 08/11/2018,P.Verb i zhvil te proced dt 09/11/2018,Fat nr 208 dt 12/11/2018 seri 63902271,Urdh nr 742 dt 07/11/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 156,240 2018-12-12 2018-12-17 79510110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,Urdh prok nr 16 dt 07/11/2018(sistemi dinamik i transportit ajror nderk),Ftese per oferte dt 08/11/2018,P.Verb i zhvil te proced dt 08/11/2018,Fat nr 207 dt 09/11/2018 seri 63902270,Urdh nr 718 dt 26/10/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 163,000 2018-12-04 2018-12-06 66710110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,Urdh Prok nr 12 dt 02/11/2018 (sistemi dinamik) Ftese per oferte dt 02/11/2018,P.Verbal zhvill proced dt 05/11/2018,Fat nr 206 dt 09/11/2018 seri 63902269
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 38,430 2018-12-04 2018-12-06 66810110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,Urdh Prok nr 10 dt 25/10/2018(sistemi dinamik) Ftese per oferte dt 25/10/2018,P.Verbal zhvill proced dt 26/10/2018,Fat nr 205 dt 26/10/2018 seri 63902268
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 155,000 2017-03-08 2017-03-10 7110110012017 Udhetim jashte shtetit MAS, blerje bilete udhetimi, U.Prok nr 2 dt 15/02/2017,Ftese per oferte dt 15/02/2017,Formul. njoft. fitusi dt 17/02/2017, Fat nr 48 dt 21/02/2017 seri 59300749
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 35,000 2016-12-07 2016-12-09 62710110012016 Udhetim jashte shtetit MAS blerje bilete udhetimi, U.Prok nr 28 dt 23/11/2016, Formul njoftim fitusi dt 25/11/2016, Fat nr 216 dt 30/11/2016 seri 39300660
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 135,000 2016-10-10 2016-10-12 48610110012016 Udhetim jashte shtetit MAS, blerje bilete, U.Prok nr 21 dt 14/09/2016, Njoftim fitusi dt 16/09/2016, Fat nr 119 dt 27/09/2016 seri 39300570
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 53,620 2016-04-13 2016-04-13 15710110012016 Udhetim jashte shtetit M A S bl bilet avioni up 5 dt 4.3.2016 ftes pvf3 dt 7.3.2016 njf 7.3.2016 ft 85 dt 11.3.2016 s 89224341
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 52,900 2015-12-15 2015-12-15 572110110012015 Udhetim jashte shtetit Ministria Arsimit dhe Sporteve bl bilet avioni up 34 dt 17.11.2015 ftes 20.11.15 njf 20.11.2015 ft 72 dt 23.11.2015 s 8924174
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 60,000 2015-06-12 2015-06-12 26010110012015 Udhetim jashte shtetit Ministria Arsimit dhe Sporteve bl bilet avioni up 17 dt 19.5.15 ftes 21.5.15 njf 21.5.2015 pv f7 dt 21.5.2015 njf 21.5.2015 ft 104 dt 26.5.2015 s 7485722
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 65,000 2015-05-13 2015-05-14 20310110012015 Udhetim jashte shtetit Ministria Arsimit dhe Sporteve bl bilet udhetim up 10 dt 21.4.15 kerk 234.15 njf 23.4.15 ft 70 dt 27.4.15 s 7485687
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave