Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTOURS"D"-VASTOUROPERATORE 491,400.00 6 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 26,000 2018-12-12 2018-12-17 79410110012018 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,Urdh prok nr 15 dt 08/11/2018(sistemi dinamik i transportit ajror nderk),Ftese per oferte dt 08/11/2018,P.Verb i zhvil te proced dt 08/11/2018,Fat nr 7002 dt 08/11/2018 seri 68694202,Urdh nr 746 dt 08/11/2018
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 50,700 2016-02-16 2016-02-17 7110110012016 Udhetim jashte shtetit M A S bilet udhetimi up 1 dt 18.1.16 ftes 19.1.16 nj APP 19.1.2016 ft 1535 dt 22.1.2016 s 25775695 urdh 13 dt 11.1.2016
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 45,300 2015-10-07 2015-10-08 468110110012015 Udhetim jashte shtetit Ministria Arsimit dhe Sporteve bilete udhetmi up 25 dt 21.9.2015 ftes 22.9.15 njapp 22.9.2015 pv 22.9.2015 njf 29.9.15 ft 1012 dt 22.9.15 s 22786032
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 185,500 2015-08-06 2015-08-07 37110110012015 Udhetim jashte shtetit 1011001 Ministria Arsimit dhe Sporteve bl bilet udhetimi up 23 dt 10.7.2015 ftes 15.7.2015 njf 15.7.15 ft 768 dt 16.7.15 s 11789038 urdh min 268 dt 10.7.15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 105,900 2015-08-06 2015-08-07 37010110012015 Udhetim jashte shtetit Ministria Arsimit dhe Sporteve bl bilet udhetimi up 19 dt 25.6.2015 ftes 29.6.2015 njf 29.6.15 ft 686 dt 29.6.15 s 22789306 urdh min 235 dt 16.6.15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Tirane 78,000 2015-05-18 2015-05-18 21210110012015 Udhetim jashte shtetit Ministria Arsimit dhe Sporteve bl bilet udhetim up 13 dt 29.4.15 kerk 30.4.15 njf 30.4.15 ft 448 dt 30.4.15 s 20918018 urdh 167 dt 28.4.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave