Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBDESIGN 4,595,549.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBDESIGN Tirane 42,000 2016-05-31 2016-06-02 23110110012016 Sherbime te printimit dhe publikimit MAS,sherbim printimi, urdh.grup.pune nr.117 dt.17.03.2016
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBDESIGN Tirane 654,720 2015-09-17 2015-09-17 43510110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shpernd revista mesuesi up 01 dt 8.1.2013 shtes kontr 79/1 dt 16.1.2013 ft 142 dt 11.2.13 s 04418361 pv 10.2.13 shk mf 6396/32 dt 22.5.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBDESIGN Tirane 818,400 2015-09-03 2015-09-07 42810110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shpernd revista mesuesi vazhd kontr 1720/6 dt 20.6.2012 ft 1570 dt 19.12.12 s 04418177 shk mf 6396/32 dt 22.5.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBDESIGN Tirane 818,400 2015-09-03 2015-09-04 42710110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shpernd revista mesuesi vazhd kontr 1720/6 dt 20.6.2012 ft 1406 dt 9.11.12 s 04418012 shk mf 6396/32 dt 22.5.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBDESIGN Tirane 625,229 2015-09-03 2015-09-04 42410110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shpernd revista Mesuesi up 6/1 dt 12.5.02011 njf 3151 dt 3.6.2011 kontr shtes 1661/3 dt 12.5.2011 pv md 20.5.2011 ft 541 dt 20.5.2011 s 76176033 shk MF 6396/32 dt 22.5.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBDESIGN Tirane 818,400 2015-09-03 2015-09-04 42610110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shpernd revista mesuesi vazhd kontr 1720/6 dt 20.6.2012 ft 1253 dt 4.10.12 s 04392359 shk mf 6396/32 dt 22.5.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ALBDESIGN Tirane 818,400 2015-09-03 2015-09-04 42510110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shpernd revista mesuesi up 8 dt 16.3.2012 njf 24.6.2012 kontr 1720/6 dt 20.6.2012 ft 1212 dt 26.9.12 s 04392319 shk mf 6396/32 dt 22.5.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave