Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ADELCO 8,252,532.00 14 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 2,773,362 2015-12-22 2015-12-22 59810110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve bl regjistra shkolle up 17 dt 21.5.2015 njf 6003 dt 13.8.15 kontr 6003/1 dt 4.9.2015 fh31.10.2015
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 744,594 2015-12-22 2015-12-22 60010110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve bl regjistra shkolle kontr vazhd.6003/1 dt 4.9.2015 fh16 dt 2.11.20 dt 47.11.2015 ft 980 dt 17.10.2015 s 270124362015 ft 964 dt 16.10.2015 s 27012420
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 2,721,888 2015-12-22 2015-12-22 59910110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve bl regjistra shkolle kontr vazhd.6003/1 dt 4.9.2015 fh16 dt 2.11.2015 ft 964 dt 16.10.2015 s 27012420
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 1,299,202 2015-07-21 2015-07-21 34910110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve bl deftesa, up 4 d 30/1/15, njf 508/4 d 5/3/15, kon 3240/1 d 23/4/15, fat permbl 20/5/15
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 91,080 2015-02-26 2015-02-27 6810110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 permb fat ft 566dt 29.12.2014 s 19287570 fh19dt 29.12.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 13,800 2015-02-26 2015-02-27 7010110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 ft 432dt 25.11.2014 s 18111135 fh 15 dt 25.11.2014 ft 441 dt 25.11.2014 s 18111144 fh 13 dt fh51dt 26.12.2014 ft 528 dt 26.12.14 s 19287532 fh 51 dt 26.12.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 101,016 2015-02-26 2015-02-27 6710110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 permb fat ft 543dt 27.12.2014 s 19287547 fh 52dt 29.12.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 13,800 2015-02-26 2015-02-27 6910110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 ft 514dt 26.12.2014 s 19287518 fh51dt 26.12.2014 ft 528 dt 26.12.14 s 19287532 fh 51 dt 26.12.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 232,142 2015-02-19 2015-02-20 6010110012015 Blerje dokumentacioni Ministria Arsimit dhe Sporteve bl deftesa kontr v 26.6.2014 ft 216 dt 107.4.2014s 140000869 fh 12 dt 10.7.2014 akt m dorez 10.7.14
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 30,360 2015-02-09 2015-02-10 4310110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 permb fat ft 515 dt 26.12.2014 s 19287511 fh 44dt 26.12.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 76,176 2015-02-09 2015-02-10 4210110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 permb fat ft 515 dt 26.12.2014 s 19287519 fh 52dt 29.12.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 7,176 2015-02-09 2015-02-10 4010110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 permb fat ft 343 dt 21.10.2014 s 18111046 fh 17dt 14.11.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 72,864 2015-02-09 2015-02-10 4110110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 permb fat ft 436 dt 25.11.2014 s 18111139 fh 2 dt 25.1.2014
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) ADEL CO Tirane 75,072 2015-02-09 2015-02-10 4410110012015 Libra dhe publikime profesionale Ministria Arsimit dhe Sporteve botim shp revista Mesuesi kontr vazhd 29.7.2014 permb fat ft 526 dt 26.12.2014 s 19287530 fh 72dt 30.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave