Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"PIRRO" 143,000.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2018-02-09 2018-02-13 7810110012018 Shpenzime per pritje e percjellje MASR, blerje dhurate, delegacioni grek, urdh.nr.27 dt.15/01/2018 prot.389 fat.nr.01 dt.17/01/2018 seri 53967716
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2017-10-23 2017-10-25 40910110012017 Shpenzime per pritje e percjellje MASR, pritje percjellje, blerje dhurate, Urdh. Ministr nr 436 dt 25/09/2017, Fat nr 304 dt 25/09/2017 seri 44236461
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2017-05-18 2017-05-19 21810110012017 Shpenzime per pritje e percjellje MAS, pritje percjellje, berje dhurate, urdh.nr.196/1 dt.26/04/2017 prot.4293/1, fat.nr.139 dt.28/04/2017 seri 44256445
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 6,000 2016-04-08 2016-04-11 15110110012016 Shpenzime per pritje e percjellje M A S shp pritje urdh progr pune 107 dt 11.3.2016 s 27444819
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 20,000 2015-12-24 2015-12-28 63110110012015 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria Arsimit dhe Sporteve shp prij percj.urdh progr pune 349/1 dt 25.9.15 ft 1 dt 5.11.15 s 27893651
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 20,000 2015-12-17 2015-12-18 57310110012015 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria Arsimit dhe Sporteve shp pritje urdh pr pune 330 dt 15.9.2015 ft 78 dt 31.10.15 s 220398787
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 7,000 2015-04-17 2015-04-17 15810110012015 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria Arsimit dhe Sporteve bl dhurate pv emergj dt 8.4.15 pv 5.3.2015 ft 35 dt 5.3.2015 s 19543186
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 30,000 2015-04-17 2015-04-17 15910110012015 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria Arsimit dhe Sporteve bl dhurate progr 100 dt 10.3.2015 ft 41 dt 9.3.2015 s 19543192
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "P I R R O" Tirane 15,000 2015-04-17 2015-04-17 15710110012015 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria Arsimit dhe Sporteve shp pritje progr 128/1 dt 30.3.2015 vkm 258 dt 3.6.99 ft 14 dt 3033.2015 s 19543214
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave