Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 2,720 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"EUROCOL" 366,970,684.00 9 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 4,395,767 2018-05-25 2018-05-28 10610110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MASR,ndertimi i parkut Olimpik,Kontrate ne vazhdim nr 8464/3 dt 22/12/2014,Akt kolaudimi dt 15/05/2017,Situacioni perfundimtar nr 13 dt 20/12/2016-14/09/2017,certif e perkoh. e marjes dorez.dt 08/11/2017,Fat nr 132 dt 04/09/17 seri 49147568
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 40,033,977 2016-12-27 2016-12-30 73210110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive MAS, ndertimi Tirana Olimpik Park,Kontrat ne vazhdim nr 8464/5 date 29/01/2015, situas punimesh nr 12 ( dt 05/122 deri 20/12/2016) fat nr 192 dt 20/12/2016 seri 36795764
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 98,854,153 2016-12-14 2016-12-15 64410110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive MAS, Ndertimi parkut Olimpik, Kontrate ne vazhdim e amned nr 8464/5 dt 29/01/2015, Relac grupi punes dt 09/12/2016, Situac nr 11, fat nr 190 dt 09/12/2016 seri 36795762
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 70,033,626 2016-11-21 2016-11-22 61910110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive MAS, Tirana Olimpik Park, Kontrata ne vazhdim nr 8464/3 dt 22/12/2014, e amenduar nr 8464/5 dt 29/01/2015, Situas punimesh Nr 10 ( nga dt 18/10/2016 deri 09/11/2016), Fat nr 173 dt 09/11/2016 seri 36795745, relac i grupit te punes dt 09/11/
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 34,867,917 2016-11-02 2016-11-03 54510110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive MAS, ndertimi i Tirana Olimpik Park, kontrate ne vazhdim nr 8464/3 dt 22/12/2014, amenduar dt 29/01/2015, Situac. punimesh Nr 9 ( punime nga dt 16/09 deri me 18/10/2016)
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 14,945,807 2016-10-25 2016-10-26 52810110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive MAS, Ndert Tirana Olimpik park, kontrt ne vazhdim nr 8464/5 dt 29/01/2015, Relac i grup punes dt 14/09/2016, Situas punimesh nr 8(28/07 deri 09/09/2016, Fat nr 134 dt 16/09/2016 seri 36795706
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 9,880,060 2016-08-31 2016-09-01 40310110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive MAS, Kontrate ne vazhdim nr 8464/5 dt 29/01/2015, situac punimesh nr 7 dt 04/07-21/07/2016, fatura nr 119 dt 28/07/2016 seri 36795690
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 65,756,212 2016-07-20 2016-07-26 34110110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive MAS, Ndertim parku olimpik, Urdh.prok.nr.613 dt.19/09/2014 prot.6848,Formular njoftim fituesi nr.8464/2 dt.10/12/2014,Kontrata nr.prot.8464/3 dt.22/12/2014, kontrata e amenduar nr.8464/5 dt.29/01/2015,fat.nr.101 dt.04/072016 seri36795672
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "EUROCOL" Tirane 28,203,165 2016-04-13 2016-04-14 15910110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive M A S ndert objekti tirana olimpik kontr vazhd 8464/3 dt 22.12.2014 amand kontr 8464/5 dt 29.1.2015 up 13 dt 19.9.2014 njf 10.12.2014 sit 5 dt 4.3.2016 ft 031 d 7.3.2016 s 20354649
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave