Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 3,659 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 9,769,585,105.00 3,659 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 2,566,560 2018-12-21 2018-12-27 140710100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Dekor.ambjent.Min.Financ.Ekonom.fest.fundvitit 2018,Fat.nr.57, dt. 12.12.2017, seri 38472327, kont.nr. 19259/2, dt. 15.11.18, shkr.nr19259,dt.29.10.18, nr. 19259/1, dt. 13.11.18, memo dr. 12.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "P I R R O" Tirane 9,000 2018-12-21 2018-12-26 139810100012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenz.pritje - percjellje,Blerje tre dhurata,Fat.nr.293, dt. 05.12.18, seri 64785407, f.hyrje nr. 189dt, 05.12.18, urdher nr. 14014/1, dt. 13.11.18, memo dt. 07.11.18, autoriz. Nr. 20378, dt. 13.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,390 2018-12-21 2018-12-26 140310100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Nentor 2018,Fature dt. 01.12.2018, seri nr. 0000000279260293, kod abonenti 573401, shkr. Nr. 22453, dt. 20.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) R & T Tirane 11,760,000 2018-12-21 2018-12-26 140610100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Permir.sig.informac.Min.Financ.dhe Ekonimi,Fat.159,dt.11.12.2018,seri51805159, p.verb.dt.14.12.17, kont.nr.5498, dt. 12.10.18, urdher nr. 18666/2, dt. 19.11.2018, shkr.nr.5553, dt. 15.10.18, nr. 18666 prot Min.Fin, dt. 18.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) D & KO Tirane 48,000 2018-12-21 2018-12-26 139210100012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Min.Fin.larje tapete, rrugica, perde Nentor 2018,Fat.nr.121,dt.18.12.18,seri 69533070, p.verb.dt. 21.12.18, situacion tapetesh , kont.nr. 7/1, dt. 01.03.18,u.prok.nr. 7, dt. 14.02.18, urdher. Nr. 7/2, dt. 01.03.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 127,090 2018-12-18 2018-12-24 138210100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Nentor 2018,Marreveshje nr. 19655, dt. 29.12.2017, autoriz.nr. 2579, dt. 14.04.2017, nr. 183, dt. 10.01.2018, fat.nr.261202394, dt. 01.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 216,400 2018-12-18 2018-12-24 139410100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.sist.informat.Menaxh.Demshperbl.Ish.Perndjek.Polit.(20.10.18-20.11.18)Fat.Nr.13.1118,dt.26.11.18,p.verb.nr.27,dt.05.12.18,rap.muj.dt.21.11.18,kontr.nr.234/29,dt.20.07.15,urdh.nr.11162/1,dt.03.07.18,nr.11162.dt.08.06.18,u.prok
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALKO-IMPEX GENERAL CONSTRUCION Tirane 18,924,479 2018-12-18 2018-12-24 139510100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruk.shkoll.profesion,"Ali Myftiu" Elbasan (fazaII)(situac.1)Fat.nr.110,dt.13.12.17, seri 51770488, p.verb.dt.27.08.18, kerk.nr,18408,dt.13.12.17,shkr.nr.203,dt.11.12.17,relac.dt.03.09.18,kont.nr.1643/6,dt.22.05.17,u.prok.nr.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 112,700 2018-12-18 2018-12-24 137310100012018 Udhetim i brendshem Min.fin.Diet.brend.vend.L.pag. Dt. 13.12.2018, u.sherb. P. pune nr. 18627/1, dt. 02.11.18, Autoriz.nr. 20450, dt. 14.11.18, nr. 19694/5, dt. 20.11.18, , nr. 21120, dt. 26.11.18, memo dt. 13.11.18, dt. 19.11.18, fatura. bileta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 93,500 2018-12-18 2018-12-24 137510100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.L.pag.dt.13.12.18,u.sher,autoriz.nr.20313,dt.13.11.18,nr.20450/1,dt.14.11.18,nr.17353/5,dt.08.10.18,nr.20450/2,dt.21.11.18,vendim.Nr.80/3,dt.27.07.18,nr.80/2,dt.05.07.18,nr.80/1,dt.05.06.18,nr.80,dt.25.05.18,fatura
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) T A I W A N Tirane 65,950 2018-12-20 2018-12-24 139910100012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenzime per pritje percjellje, Fature nr.229, dt. 22.11.2018, seri 69862078, urdher nr. 17043/8, dt, 22.11.18, memo dt. 16.11.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 106,066 2018-12-20 2018-12-24 140410100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 1845, dt. 13.12.18, seri 71120695, autoriz. Nr. 214443, dt. 05.12.18,3 (tre) oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SHKELQIM MUÇLLARI Tirane 110,246 2018-12-18 2018-12-24 136810100012018 Paradhenie per ankande, teviteve te meparshme,Te Dala Min.Fin.Kthim shume per pjesemarrje ne ankand per objektin Zyrat e vjetra kati I-re Pogradec,Rrit.autoriz.Thesar.Tirane nr. 1203, dt. 12.12.18, shkr. Nr. 21406, dt. 05.12.18, nr. 1105/3, dt. 23.11.18, nr. 1105
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 358,600 2018-12-18 2018-12-24 138810100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 1671, dt. 14.11.18, seri 71120521, autoriz. Nr. 20378/1 dt. 14.11.18, miratim ex.dt.14.11.18, p.verb. Dt.14.11.18, nj.fit. Dt. 14.11.18, minikont. Nr. 20378/3, dt. 14.11.18, memo dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 284,400 2018-12-18 2018-12-24 138910100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 1672, dt. 14.11.18, seri 71120522, autoriz. Nr. 20378 dt. 13.11.18, miratim ex.dt.14.11.18, p.verb. Dt.14.11.18, nj.fit. Dt. 14.11.18, minikont. Nr. 20378/2, dt. 14.11.18, memo dt. 17.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 233,642 2018-12-20 2018-12-24 140210100012018 Shpenzime per hotele Min.Fin.Akomodim ne hotel,Fat. Nr. 1846, dt. 13.12.18, seri 71120696, autoriz. Nr. 214443, dt. 05.12.18,3 (tre) oferta
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 294,000 2018-12-18 2018-12-24 139010100012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Min.Fin.Miremb.mjedis.ri dhome server.(22.10.18-22.11.18)Fat.321,dt.27.11.18,p.verb.dt.07.12.18,rap.dt.27.11.18,kont.nr.816/30,dt.31.08.15,prok.posac nr.920rep, nr.471kol/,dt.27.05.15,amand.kont.nr.816/44,dt.31.12.15,urdh.nr.4679,dt.06.03.1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,200 2018-12-18 2018-12-24 138710100012018 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Nentor 2018 (DSHP Korce),Fat.nr.1157, dt. 30.11.18, seri 67974627, shkr.nr.2417,dt.13.12.18, VKm nr. 241, dt.30.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 244,830 2018-12-18 2018-12-24 138410100012018 Uje Min.Fin.Shpenzime per uje - Nentor 2018,Fat nr 1811-159738-1-1 seri 263773023. dt. 30.11.2018, kodi klientit 159738-1, kontrate dt. 24.02.2014
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) JONI 5 Tirane 14,000 2018-12-20 2018-12-24 140010100012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Fin.Shpenzime per pritje percjellje, Fat. Nr. 2, dt.21.11.18, seri 70148402, urdher nr. 17043/7, dt.21.11.18, e-mail dt. 17.12..18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) D & KO Tirane 60,444 2018-12-18 2018-12-24 139110100012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Min.Fin.larje automjetesh Nentor 2018,Fat.nr.108,dt.30.11.18,seri 69533060, p.verb.dt. 14.12.18, situacion larjesh nentor, flete dalje, kont.nr. 7/1, dt. 01.03.18,u.prok.nr. 7, dt. 14.02.18, urdher. Nr. 7/2, dt. 01.03.18,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 117,500 2018-12-18 2018-12-24 139310100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin,Miremb.pajis.disaster recovery center.sist.thesar( 25.10.18 - 24.11.18)Fat.nr 80738119,dt.03.12.18,rap.dt.03.12.18,p.verb.dt.11.12.18,kont.nr 2149/37,dt 24.11.16,urdh.nr.2149/31,dt.27.10.16,nr.2419/33,dt.25.11.16,nr.3159,dt.14.02.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 7,426 2018-12-20 2018-12-24 139710100012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Diference pagese Ekzek.vendim nr.1351, dt. 10.06.2015, NR. 630, DT. 19.02.2014,Urdher .nr. 214, dt. 30.07.18, nr. 11710/1 prot, dt. 30.07.18, l.pag, kerk. Nr. 11170, dt. 11.06.18, nr. 16271, dt. 13.11.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 27,500 2018-12-18 2018-12-24 137910100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.L.pag.Dt.13.12.18,u.sher. Autoriz.nr.17502/1,dt.01.10.18,nr.17353/4,dt.08.10.18,nr.17353/6,dt.11.10.18,nr.17725/3,dt.18.10.18,fat.Nr.968,dt.03.10.18,nr.21,dt.09.10.18,nr.99,dt.12.10.18,nr.896,dt.19.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 102,986 2018-12-17 2018-12-24 137110100012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.Komun.elektr.midis sist.thes.e sist.pag.AIPS e AECH,Fat.14231610,dt.30.11.18,nr.3018111475,dt.30.11.18,p.verb.dt.11.12.18,urdh.nr.18697/1,dt.22.10.18,memo nr.18697,dt.19.10.18,urdh.nr.1190,dt.19.01.18,nr.2150/2,dt.06.04.16,nr
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 126,500 2018-12-18 2018-12-24 137610100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.L.pag.dt.13.12.18,u.sher,autoriz.nr.20450/2,dt.21.11.18,nr.21120,dt.26.11.18,nr.17353/1,dt.26.09.18,nr.17353/6,dt.11.10.18,nr.17353/5,dt.08.10.18,nr.17725/2,dt.17.10.18,nr.20111,dt.12.11.18,nr.20313,dt.13.11.18,vend
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 356,020 2018-12-18 2018-12-24 137410100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.l.pag.dt.13.12.18,u.sherb.autoriz.nr.20069/1,dt.12.11.18,nr.19694/1,dt.05.11.18,nr.20450/1,dt.14.11.18,nr.18523/2,dt.17.10.18,nr.19694/6,dt.20.11.18,nr.20450/2,dt.21.11.18,vendim.nr.80/3,dt.27.07.18.nr.80/2,dt.05.07.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2018-12-18 2018-12-24 137710100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.(Drejt.Pergjith. Taks.Pasuri),L.Pag.dt.13.12.18, u.sherb.autoriz. Nr. 17652, dt. 01.10.18, memo nr. 59, dt. 24.09.18, fat. Nr. 11, dt. 02.10.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 1,535 2018-12-18 2018-12-24 138110100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Telefoni celular (Eagle) Nentor 2018,Fat. Nr. 261202331, dt. 01.12.18, kod. identifiki nr. 450000358536, kod. Klient 45000360523, urdher nr. 8349, dt. 27.04.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,280 2018-12-18 2018-12-24 138010100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Pagese e telefonise celulare Nentor 18,Fat.nr.279237051, dt. 01.12.18, kod. Klienti nr. 422151411, shkr. Nr. 5938, dt. 28.04.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 11,000 2018-12-18 2018-12-24 137810100012018 Udhetim i brendshem Min.Fin.Diet.brend.vend.(Drejt.Pergjith.Thesarit),L.Pag.dt.13.12.18, u.sherb.autoriz. 20450/1, dt. 14.11.18, fat. Nr. 825, dt. 16.11.18, nr. 1156, dt. 15.11.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ante-Group Tirane 21,428,823 2018-12-20 2018-12-21 140110100012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstk.shkoll.Hoteleri-Turizem,Tirane (FazaII) situac.2,Fat.nr.69,dt.06.12.18,p.verb.30.08.18,dt.28.08.18,shkr.nr.36,dt.06.12.18,nr.M167/07,dt.06.12.18,kont.nr.13930/14,dt.05.10.18,u.prok.nr.13930/4,dt.19.07.18,urdh.nr.13930/12,dt
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 339,460 2018-12-17 2018-12-20 136910100012018 Elektricitet 1010001 Min.Fn.Energji elektrike Nentor Kodi kl. TR1H110059110005,Fature muaji Nentor 2018, nr. fat. 303639984 dt. 30.11.2018, kont.nr. H110005, Kod klienti TR1H110059110005
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,800 2018-12-17 2018-12-20 136410100012018 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Nentor 2018,Fat.Nentor 2018, seri 261774281, dt. 01.12.2018, nr. regjistrimit abonentit 30546693, Urdher nr. 6577, dt, 10.05.2016
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,990 2018-12-17 2018-12-20 135410100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komision. Kualifik. Audit. Brendshem,listpag dt 12.12.2018, permb.dt .12.12.2018,memo.nr. 19064, dt. 22.10.2018, vendim nr. 15, dt.20.10.18, p.verb.nr 17. dt.20.10.18, VKM nr 116 dt 17.02.2016, nr. 418, dt. 27.06.12,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 432,999 2018-12-17 2018-12-20 136010100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni Fat. Nr. 475, dt. 26.11.18, seri 69856671, autoriz. Nr. 21040, dt. 26.11.18,miratim dt. 26.11.18, nj.fit. Dt. 26.11.18, p.verb. Dt. 26.11.18, minikont. Nr. 21040/1, dt. 26.11.18, memo dt. 13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,950 2018-12-17 2018-12-20 136710100012018 Shpenzime te tjera transporti Min.Fin.Pagese e gjobave te makines me targe AA268PS,Shkr. Nr. 21882, dt. 13.12.2018, kopje mandat arketimi nr. 3578355, dt. 06.12.2018, nr. 3578342, dt. 06.12.18, autoriz. Nr. dt. 14.12.2018
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 61,030 2018-12-17 2018-12-20 135110100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Trajneret e procesit te certifikimit. Audit. Brendshem,(moduli 2)(Sezoni 18-19),L.Pag.dt. 11.12.18, shkr. Nr.18136/3, dt. 03.12.2018, kont.nr. 18136/1, dt. 10.10.18, VKM. Nr. 116, dt. 17.02.16
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 143,000 2018-12-17 2018-12-20 136110100012018 Shpenzime per udhetime jashte shtetit Min.Fin.Bilete avioni,Fat. Nr. 469, dt. 22.11.18, seri 69856665, autoriz. Nr. 20874, dt. 22.11.18,miratim dt. 22.11.18, nj.fit. Dt. 22.11.18, p.verb. Dt. 22.11.18, minikont. Nr. 20874/1, dt. 22.11.18, memo dt. 13.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2018-12-14 2018-12-20 134610100012018 Shpenzime per honorare Min.Fin.Pagese honorar per mbledhjen e KKT dt.06.11.2018,L.Pag.dt. 13.12.2018, shkr.nr.2705/3, dt.07.11.18, nr. 20047 prot.Min.Fin. Dt. 09.11.18, nr, 19655, dt. 05.11.18
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave