Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 162,400.00 16 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Azbi Lamaj Tirane 48,000 2018-02-22 2018-02-27 15210060012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative MIE pages diferenc fature blerje fat nr 347 (43027834) dt 12.7.2017fh 10dt 12.7.17up 25 dt 22.6.17proces verbal 27.6.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 9,000 2017-02-14 2017-02-17 4310060012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative M.T.I blerje kurore lulesh pv emergjence dt 05.02.2017 fat 63 dt 05.02.2017 sr 114863 kerkese dt 05.02.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BERIL DISHA Tirane 6,900 2016-11-15 2016-11-17 49110060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001- Min transp dhe infrastr blerje cizme llastiku dhe mushama pv form 4 dt 08.11.2016 fat 2 dt 08.11.2016 sr 10633052 fh 37 dt 08.11.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 4,000 2016-11-09 2016-11-11 48510060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001- Min transp dhe infrastruktures blerje shporte lule up 38 dt 24.11.2016 pv 5 dt 24.10.2016 fat 59 dt 24.10.2016 sr 0130059 fh 34 dt 24.10.2016 3 ofrerta bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 6,000 2016-10-18 2016-10-24 43710060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 Min Transportit dhe Infrastruktures bl buqete me lule up 34 dt 04.10.2016 pv nr 5 dt 04.10.2016 fat 45 dt 04.10.2016 sr 0130245 fh 33 dt 04.10.2016 tre oferta bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 8,000 2016-06-27 2016-06-28 26710060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 Min Trransp dhe Infrastrukt pritje percjellje kerkes dt 10.06.2016 pv 4 dt 10.06.2016 fat 45 dt 10.06.2016 sr 0120145 fh 10 dt 10.06.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 3,000 2016-05-19 2016-05-24 20510060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures bl buqet me lule up 09 dt 28.04.2016 pv 5 dt 29.04.2016 fat 17 t 29.04.2016 sr 0120117 fh 7 dt 29.04.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 4,000 2016-04-19 2016-04-22 13910060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures blerje buqete me lule pv emergjence nr 4 d t12.04.2016 fat 08 dt 12.04.2016 sr 0120108 fh 6 dt 12.04.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 8,000 2016-04-08 2016-04-12 12310060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001- Min Transp dhe Infrastruktures blerje buqete me lule pv emergjence dt 01.04.2016 fat 99 dt 01.04.2016 sr 0120499 kerkese dt 01.04.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 6,000 2016-03-07 2016-03-10 7410060012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001- Min Trans Infrastrukt blerje buqeta me lule pv emergj nr 4 dt 02.02.16/18.02.2016 fat 90 dt 02.02.2016 / fat 57 dt 18.02.2016 sr 6988290/0120457 fh 1 dt 02.02.2016 fg 2 dt 18.02.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) GEZIM CARA (L11824002N) Tirane 13,250 2015-12-29 2015-12-31 68910060012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001- MTI likujdim memo kredi per larje perde dhe tapete fat 1113 dt 10.11.2015 sr 7842727 pv marrje ne dorezim 10.11.2015 pv form 5 dt 09.11.2015 up 09.11.2015 3 oferta
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SHEMSIE CARA Tirane 13,250 2015-12-16 2015-12-17 60110060012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative MTI -Shpenzime larje perde dhe tapet fat 1113 dt 10.11.2015 up 27 dt 09.11.2015 pv form 5 dt 09.11.2015 tre oferta , pv marrje ne dorezim dt 10.11.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 9,000 2015-11-18 2015-11-25 55510060012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 MTI -Shpenzime shporte me lule pv emergjence f4 dt 10.11.2015 fat 49 dt 10.11.2015 sr 8153149
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 3,000 2015-10-13 2015-10-16 49410060012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 MTI -Shpenzime per blerje shporte me lule pv emergjence dt 29.09.2015 fat 21 dt 29.09.2015 sr 8153121 fh 30 dt 29.09.2015 kerkese nr extra dt 29.09.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 9,000 2015-09-11 2015-09-14 44810060012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 Min transp infrastr bl shporte me lule pv emergjence dt 03.09.2015 fat 9 dt 03.09.2015 sr 8153109 fh 27 dt 03.09.2015 kerk nr 09/3 d t03.09.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERTA KENDELLA Tirane 12,000 2015-07-07 2015-07-10 35410060012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1006001 MTI -Shpenzime bl buqete me lule pv emergj dt 25.06.2015 fat 56 dt 25.06.2015 sr 0012256 kerk 25.06.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave