Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,321,270.00 60 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) JONI 5 Tirane 40,150 2018-12-13 2018-12-14 113810060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE, shpenzime pritje program pritje nr.28/08 dt.28.08.2018, fatura nr.48 dt.20.07.18 (62273299), vkm nr.258 dt.03.06.1999
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BEQARI Tirane 10,000 2018-11-20 2018-11-23 106310060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE, shpenzime pritje percjellje fatura nr.895(65854895) dt.25.10.2018 , memo dt.22.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) AIDA BERHAMI Tirane 15,000 2018-11-15 2018-11-22 102710060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE, shpenzime pritje dhurate nprogram pritje nr.9363/1 dt.11.09.18, fatura nr.31 (6273631) dt.21.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) JONI 5 Tirane 85,500 2018-11-08 2018-11-13 102610060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIe, shpenzime pritje fat nr.40(66369691)dt.29.10.18, program pritje nr.9363/1 dt.25.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 24,000 2018-10-17 2018-10-18 91110060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE PAGESE SHERBIM PRITJE URDHER 9295/1 DT 29.6.2018 FATURA 254887867(254887867) DT 21..9.2018 FH 8 DT 21.9.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MONARC GROUP Tirane 122,500 2018-08-28 2018-08-30 73810060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE, shpenz pritje percjellje program nr.23/7 dt.23.7.18, fatura nr.47 39790347 dt.24.07.18, vkm nr.243 dt.15.5.1995 vkm nr.258 dt. 03.06.1999
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "DIPLOMAT H Y " Tirane 18,400 2018-08-28 2018-08-30 73710060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE, shpenzime pritje- percjellje memo nr.10148 dt.20.7.18 urdher nr.10148/1 dt.23.07.2018, fat nr.64551211 dt.24.7.18 nrs 64551211
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) EKOPRODUKT&PLANET STORE Tirane 9,770 2018-07-10 2018-07-12 59210060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE, shpenz pritje urdher nr.7801/1 dt.28.5.18, memo nr.7820 dt.25.5.18, fat nr.40 (54135096) dt.26.6.18, f.h nr.8 dt.27.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 18,000 2018-07-10 2018-07-12 58010060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE, shpenz. pritje memo kerkes blerje nr.9295 dt.29.6.18 urdher nr.9295/1 dt.29.6.18, fatura nr.26283 (51168983) dt.28.6.18, f.h nr.10 dt.28.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Donika Keqi Tirane 55,900 2018-05-09 2018-05-18 40010060012018 Shpenzime per pritje e percjellje Mie pages shpenzim pritje, urdher 391dt 23.4.2018 program 2379dt 24.11.2017 ,nr program 152dt 5.1.18 nr prog 152/1 dt 31.1.18fatura nr 22 dt20.4.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) GECI Tirane 120,000 2018-02-09 2018-02-14 9310060012018 Shpenzime per pritje e percjellje MIE shpenzime pritje percjellje fat nr 7562 (56887562)dt 8.1.18 program pritje 2216/1 dt 22.11.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) XHEKOSHPK Tirane 49,000 2017-12-29 2018-01-31 14810060012017 Shpenzime per pritje e percjellje MIE shpenz.pritje restoranti , program pritje nr.prot.3938/9 dt.25.09.2017, fat.nr 504 (51063191) dt.26.09.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "P I R R O" Tirane 18,000 2018-01-10 2018-01-31 183110060012017 Shpenzime per pritje e percjellje MIE pages suvenir fat nr 346(53967856) dt 6.11.2017 fh 19 dt 6.11.2017 program pritje 1334/1 dt 3.11.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MONARC GROUP Tirane 130,500 2018-01-11 2018-01-31 196110060012017 Shpenzime per pritje e percjellje Mie shpenzim Pritje , program pritje 5804/5 dtb 22.12.17 fat nr 998 (39790198) dt 26.12.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Donika Keqi Tirane 80,240 2017-12-29 2018-01-24 129110060012017 Shpenzime per pritje e percjellje MIE pages pritje -percjellje program 5804/4 dt 1.11.2017 fat nr 18 dt 23.11.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 16,800 2017-08-22 2017-12-06 32910060012017 Shpenzime per pritje e percjellje M.T.I Blerje uje Lajthiza, fat nr 28001 dt 01.08.2017 sr 51168601, fh nr 13 dt 01.08.2017, kont 19/4 dt 19.04.17 ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 16,800 2017-08-31 2017-09-06 33710060012017 Shpenzime per pritje e percjellje M.T.I blerje uje lajthiza, fat nr 228972576 dt 28.08.2017, fh nr 14 dt 28.08.17, kont 19/4 dt 19.04.17 ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 16,800 2017-07-10 2017-07-17 27310060012017 Shpenzime per pritje e percjellje M.T.I blerje uje lajthiza fat nr 228992023
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 79,200 2017-06-08 2017-06-13 22310060012017 Shpenzime per pritje e percjellje M.T.I fat nr 16104 dt 19.04.2017 sr 49119604 fh nr.6 dt 19.04.2017 kontrata 19/4 dt 19.04.2017 ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) COFFEE CLUB Tirane 332,000 2017-02-22 2017-02-28 5510060012017 Shpenzime per pritje e percjellje M.T.I pritje percjellje fat 1298 dt 16.02.2017 sr 45225198 fh 2 dt 16.02.2017 up 03 dt 14.02.2017 ft ofert 15.02.2017 nj fitues 15.02.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 40,000 2016-12-13 2016-12-16 55810060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- MTI blerje uje lajthiza fat 34541 dt 09.12.2016 sr 42177691 fh 39 dt 09.12.2016 kontr 30/3 dt 30.03.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) "P I R R O" Tirane 10,000 2016-12-07 2016-12-09 54610060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min Transp dhe Infrastruktures blerje dhurate sip urdh min 5142 dt 24.10.2016 fat 09 dt 24.10.2016 sr 31645260
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) XHEKOSHPK Tirane 45,000 2016-11-15 2016-11-17 49010060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min transp dhe infrastr pritje eprcjellje urdh min 5142 dt 24.10.2016 fat 560 d t24.10.2016 sr 38555713
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) COFFEE CLUB Tirane 74,000 2016-11-15 2016-11-17 49210060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min transp dhe infrastr blerje kafe pv emergj form 4 dt 08.11.2016 fat 6018 d t08.11.2016 sr 39291575 fh 36 dt 08.11.2016 tre oferta bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KLAR Tirane 45,000 2016-11-09 2016-11-11 48710060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min transp dhe infrastruktures blerje kafe up 28 dt 06.09.2016 pv nr 5 d t06.09.2016 fat 2945 dt 06.09.2016 sr 38523748 fh 31/1 dt 06.09.2016 tre ofert bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 15,000 2016-11-01 2016-11-10 48310060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min transp dhe infrastrukt blerje uje fat 31710 dt 31.10.2016 fh 35 dt 31.10.2016 sr 42170860 kontr vd nr 30/3 dt 30.03.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) XHEKOSHPK Tirane 45,000 2016-10-27 2016-11-02 45610060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001-M Transportit dhe Infrastruktures pritje percjellje 27.10.2016 urdh min 4755 d t03.10.2016 vkm 243 dt 15.05.95 fat 512 dt 03.10.2016 sr 3855615
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) JORGO QIQI Tirane 31,500 2016-10-20 2016-11-02 44310060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 - Min Transp dhe Infrastruktures pritje percjellje urdh min nr 2060 dt 26.04.2016 VKM 243 dt 15.05.95 fat 375 dt 27.04.2016 sr 32544029 urdh 2309 dt 09.05.2016 fat 379 dt 09.05.2016 sr 32544033
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) MELOGRANO Tirane 22,500 2016-10-20 2016-11-02 44410060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 - Min Transp dhe Infrastruktures pritje percjellje urdh min 2196 dt 04.05.2016 fat 161 dt 04.05.2016 sr 33218894
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 15,000 2016-10-18 2016-10-24 43110060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transportit dhe Infrastruktures blerje uje kont vd 30/3 dt 30.03.2016 fat 27178 dt 27.09.2016 sr 3951128 fh 32 dt 27.09.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 17,700 2016-09-02 2016-09-05 39110060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001- Min Transp dhe Infrastruktures blerje uje lajthiza fat 25601 dt 02.08.2016 sr 39509101 fh 31 dt 02.08.2016 kontr 30/3 dt 30.03.2016 vd
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ARBEN NUZI Tirane 3,000 2016-08-23 2016-08-30 37610060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures pritje percjellje pv emergj dt 20.06.2016 from 4 fat 12 dt 20.06.2016 sr 11051467
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 18,000 2016-06-27 2016-06-29 26810060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Trransp dhe Infrastrukt blerje uje lajthiza fat 143984 dt 01.06.2016 sr 36261384 fh 9 dt 01.06.2016 kontr 30/3 dt 30.03.2016 vd
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BIG LONDON Tirane 990 2016-06-27 2016-06-29 26610060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Trransp dhe Infrastrukt pritje percjellje kerkes dt 10.06.2016 pv nr 4 dt 10.06.2016 fat 650 dt 10.06.2016 sr 31050650 fh 11 dt 10.06.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) GJON DUKGILAJ (K56709003C) Tirane 90,000 2016-06-02 2016-06-03 22210060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures pritje percjellje prog pune nr 2234/1 dt 05.05.2016 fat 96 dt 06.05.2016 sr 34274041
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BIG LONDON Tirane 7,500 2016-05-19 2016-05-24 20610060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures pritje percjellje kerk dt 05.05.2016 pv 4 dt 05.05.2016 prog pune 2234/1 dt 05.05.2016 fat 589 dt 05.05.2016 sr 31050589
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) YLLI HIDRI Tirane 105,000 2016-05-16 2016-05-18 17110060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures pritje perc prog i miratuar nr 1590/3 dt 11.04.16 fat 571 dt 1304.2016 sr 34119062 prog mirat 2072 dt 26.04.16 fat 603 dt 27.04.2016 sr 34119084
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAJTHIZA INVEST Tirane 40,800 2016-05-16 2016-05-18 16710060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures blerje uje fat 10354 dt 07.04.2016 sr 33870854 fh 5 dt 07.04.2016 up 6 dt 17.03.2016 ft oferte dt 24.03.2016 njoft fit 25.03.2016 kontr 30/3 dt 30.03.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) GREEN HOUSE Tirane 105,000 2016-05-16 2016-05-18 17210060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures pritje percjellje prog i miratuar nr 1853 dt 13.04.2016 fat 596 dt 15.04.2016 sr 31461848
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) JORGO QIQI Tirane 18,000 2016-04-19 2016-04-22 14010060012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures pritje percjellje urdh pages nr 1772 dt 06.04.2016 fat 364 dt 07.04.2016 sr 32544019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave