Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,662,919.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 116,400 2017-08-30 2017-09-18 33410060012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes M.T.I mirembajtje Alpha Buxhetor, Up nr 17 dt 03.08.2017, pv dt 03.08.2017, oferte dt 03.08.2017, fat 1081 dt 03.08.2017, 223915351, kontrate dt 03.08.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SULOLLARI Tirane 238,320 2017-08-22 2017-08-31 32410060012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes M.T.I riparim sistemi ngrohje-ftohje,fat nr.32 dt 28.7.17,sr.47652782,urdh nga gr pune nr 3901 dt 17.7.17 per marr dorz,urdh nga gr pune nr.extra dt 6.07.17 per sp tekn,up 16 dt 7.7.17,ft.ofrt dt.13.7.17,njoft fit 17.7.17,kont 17/3dt17.7.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Dhorela Lamçe Tirane 32,400 2017-06-23 2017-06-29 2471060012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes M.T.I Zhbllokim dhe Riparim Tualete
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Dhorela Lamçe Tirane 32,400 2017-06-13 2017-06-21 2321060012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes M.T.I zhbllokim dhe Riparim tualete
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SINTEZA CO Tirane 899,999 2016-12-24 2016-12-28 58510060012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1006001- MTI mirembajte dhe sistemim i salles serverit fat 2579 dt 21.12.2016 sr 33850279 pv marrje dorzim 21.12.2016 kontr 24/11 dt 24.11.2016 urdh ngr gr pune sp tekn 27.09.2016 up 37 dt 11.10.2016 ftes ofert 13.10.2016 njoft fit 23.11.2
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAURETA PLEPI Tirane 36,000 2016-10-04 2016-10-06 42810060012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1006001- MTI montim cmontim kondicioner up 29 dt 05.09.2016 pv form 5 dt 09.09.2016 fat 42 dt 13.09.2016 sr 6163643 tre ofert bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SUPERIOR KLIMA Tirane 948,000 2016-10-04 2016-10-06 42610060012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1006001- MTI rip sistemi qendror i ftohjes fat 91 dt 02.08.2016 sr 35279381 sit 02.08.2016 urdh gr pune 29/7 dt 29.07.16 urdh gr pune 07/7 dt 07.07.16 spec teknike up 27 dt 13.07.2016 ft oferte 14.07.2016 nj fit 14.07.16 kontr 21/7 dt 21.7.
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 116,400 2016-09-05 2016-09-08 39410060012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1006001- Min transp dhe infrastruktures mirembajtje alpha buxhetor up 24 dt 29.06.2016 pv 29.06.2016 form 5 fat 1025 dt 27.07.2016 sr 33307477 kontr 30.06.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) LAURETA PLEPI Tirane 99,000 2016-06-27 2016-06-29 26110060012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1006001 Min Trransp dhe Infrastrukt rip chilleri up 19 dt 12.06.2016 pv form 5 dt 14.06.2016 tre oferta fat 48 dt 14.06.2016 sr 6163648
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 78,000 2015-08-18 2015-08-19 39710060012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1006001 Min Transp Infrastr -Shpenzime miremb alpha buxhetor up 11 dt 23.04.2015 fat 417 d t24.04.2015 sr 19349917 pv dt 24.04.2015 form 5 kontr dt24.04.2015
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 66,000 2015-05-26 2015-05-27 27510060012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 1006001- MTI Shpenzime per mirembajtje Alpha buxhetor up 3 dt 03.02.2015 fat 137 dt 05.02.2015 sr 193496637 pv 04.02.2015 form 5 kontr 04.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave