Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 7,712,880.00 95 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 43,194 2018-12-19 2018-12-21 117910060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 561 (70285107) dt 11.12.2018 situacion aa126po proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 115,914 2018-12-19 2018-12-21 117410060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 557 (70285103) dt 11.12.2018 situacion AA508BC proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 251,515 2018-12-19 2018-12-21 117810060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 561 (70285105) dt 11.12.2018 situacion aa126po proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 228,714 2018-12-19 2018-12-21 117110060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 554(70285110) dt 11.12.2018 situacion TR7642N proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 259,013 2018-12-19 2018-12-21 117010060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 563(70285109) dt 11.12.2018 situacion AA 093JPproces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 112,608 2018-12-19 2018-12-21 117210060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 556 (70285102) dt 11.12.2018 situacion TR2663N proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 145,884 2018-12-19 2018-12-21 117310060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 562 (70285108) dt 11.12.2018 situacion AA443AV proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 115,407 2018-12-19 2018-12-21 117510060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 560 (70285106) dt 11.12.2018 situacion TR1824F proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 56,656 2018-12-19 2018-12-21 117610060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 568 (70285104) dt 11.12.2018 situacion TR6485R proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 142,424 2018-12-19 2018-12-21 117710060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE pages sherbim makine fatura nr 565 (70285111) dt 11.12.2018 situacion TR6485R proces verbal dt 11.12.2018 kontrat vazhdim 8361/9 dt 17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 19,044 2018-12-13 2018-12-14 114010060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, siguracion tpl aa 837 sx, urdher per likujdim nr.12341/1 dt.17.10.18, fat nr.726 7.11.18, 65057476
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-12-13 2018-12-14 113310060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makine muaji nentor 2018, kontrate nr.11/1 dt.21.02.2018 fat nr.33 dt.31.11.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 75,570 2018-11-27 2018-12-07 108310060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, sherbime makine fature nr.520 (70285066) dt.15.11.18, situacion punimesh aa645nb, akt verifikimi dt.15.11.18 , proces verbal dt.15.11.18, kontrate nr.8361/9 dt.17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 160,746 2018-11-27 2018-12-07 108410060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, sherbime makine fature nr.518 (70285064) dt.15.11.18, situacion punimesh tr2663n, akt verifikimi dt.15.11.18 , proces verbal dt.15.11.18, kontrate nr.8361/9 dt.17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 162,793 2018-11-27 2018-12-07 108510060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, sherbime makine fature nr.522 (70285068) dt.16.11.18, situacion punimesh aa126po, akt verifikimi dt.16.11.18 , proces verbal dt.16.11.18, kontrate nr.8361/9 dt.17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 352,396 2018-11-27 2018-12-07 108210060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, sherbime makine fature nr.523 (70285069) dt.16.11.18, situacion punimesh aa450id, akt verifikimi dt.16.11.18 , proces verbal dt.16.11.18, kontrate nr.8361/9 dt.17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 249,930 2018-11-27 2018-12-07 108610060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, sherbime makine fature nr.524 (70285070) dt.16.11.18, situacion punimesh aa443av, akt verifikimi dt.16.11.18 , proces verbal dt.16.11.18, kontrate nr.8361/9 dt.17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 168,333 2018-11-27 2018-12-07 108110060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, sherbime makine fature nr.519 (70285065) dt.15.11.18, situacion punimesh aa508bc, akt verifikimi dt.15.11.18 , proces verbal dt.15.11.18, kontrate nr.8361/9 dt.17.7.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INSIG SH.A Tirane 123,024 2018-11-20 2018-11-23 103810060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, siguracion tpl , up nr.73 dt.8.11.18, procesverbal dt.8.11.18, kerkes dt.7.11.18 fatura nr.739(65057489) dt.13.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-11-15 2018-11-22 102810060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makine muaji tetor 2018, kontrate nr.11/1 dt.21.02.18 fat nr.28(10799778) dt.31.10.18, procesverbal nr.9 dt.01.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2018-11-02 2018-11-06 98410060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, siguracion tpl aa 837 sx , urdher per likujdim nr.12341/1 dt.17.10.18, fat nr.1993 (66250724) dt.29.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 200 2018-10-24 2018-10-25 93110060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, urdher likujdim nr.12341/1 dt.17.10.2018 fat nrs 277046236, dt.09.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 7,872 2018-10-24 2018-10-25 93410060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, urdher likujdim nr.12341/1 dt.17.10.2018 fat nrs 1800415419, dt.09.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 7,658 2018-10-24 2018-10-25 93210060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, urdher likujdim nr.12341/1 dt.17.10.2018 fat nrs 1800415409, dt.09.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 8,946 2018-10-24 2018-10-25 93310060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, urdher likujdim nr.12341/1 dt.17.10.2018 fat nrs 1800415413, dt.09.10.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-10-17 2018-10-23 91210060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makina muaji shtator 2018, kontrata nr.11/1 dt.21.2.18, fat 24(10799774) dt.01.10.18, procesverbal nr.7 dt.01.10.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 333,876 2018-10-11 2018-10-12 84410060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 317 (65231863) dt 18.8.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 63,510 2018-10-11 2018-10-12 84210060012018 Shpenzime te tjera transporti Mie pagese servis makine up nr 431 dt 7.6.2018,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018 fat nr 349(65231895 )dt 23.8.2018 situacin punimesh
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 81,078 2018-10-11 2018-10-12 84310060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 345 (65231891) dt 20.8.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 36,547 2018-10-11 2018-10-12 85010060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 393 (65231939) dt 14.9.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 222,788 2018-10-11 2018-10-12 84710060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 344 (65231890) dt 20.8.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 336,780 2018-10-11 2018-10-12 84510060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 316 (65231862) dt 18.8.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 260,787 2018-10-11 2018-10-12 84910060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 341 (65231887) dt 16.8.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 181,152 2018-10-11 2018-10-12 84610060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 316 (65231862) dt 18.8.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 300,690 2018-10-11 2018-10-12 84810060012018 Shpenzime te tjera transporti MEI pagese fature servis auto fat 348 (65231894) dt 23.8.2018 situacioni , up nr431 dt 7.6.2018 ,kontrate 8361/9 dt 17.7.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-09-21 2018-09-24 80910060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makinash gusht 2018, fat nr.22(10799772) dt.01.09.18, kontrat nr.11/1 dt.21.2.18, procesverbal nr.6 dt.01.09.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-09-19 2018-09-21 77110060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makine muaji korrik 2018, kontrate nr.11/1 dt.21.2.18 ne vazhdim , fat nr.18(10799768) dt.31.07.2018 proces verbal nr.5 dt.31.07.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-07-10 2018-07-12 60010060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makine qershor 2018, kontrate nr.11/1 dt.21.2.18, fat nr.15 (10799765) dt.30.6.18, procesverbal nr.4 dt.30.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-06-06 2018-06-08 48310060012018 Shpenzime te tjera transporti MIE, larje makine muaji maj 2018, kontrate nr.11/1 dt.21.2.18, fat nr.11(10799761) dt.31.5.18, pv nr.4 dt.31.5.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Mario Gegolli Tirane 22,800 2018-05-09 2018-06-04 39410060012018 Shpenzime te tjera transporti Mei pages larje makine kontrat 11/1 date 21.2.18 vazhdim fat nr 9(10799759 dt 30.4.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave