Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 9,329,167.00 7 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 495,600 2018-02-09 2018-02-14 9510060012018 Kancelari MIE blerje kartolina ftese per ofert 18.12.17 urdher 54 18.12.17 proces verbal 22.12.17 fat 314 dt 26.12.17 (55280401)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) InfoSoft Office Tirane 898,738 2018-01-17 2018-01-31 209110060012017 Kancelari MIE blerje kancelarie fat 228933142 dt 26.12.2017 fh23 dt 26.12.2017 kontrate 3663/1 dt 22.12.2017 autorizim mb nr 35 dt 11.10.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ILAR Tirane 972,336 2018-01-19 2018-01-31 188110060012017 Kancelari MIE pages leter, fat. nr. 764(53489815), dt.26.9.17, FH nr.15 dt.26.9.17, UP nr16 dt7.4.17, autorizim lidhje kontr. 16/15 dt.28.7.17, form.njoft fituesi 16/14 dt.20.7.17, kontr.nr 5361/1 dt.23.8.17,
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) InfoSoft Office Tirane 4,658,719 2017-12-26 2017-12-29 111110060012017 Kancelari blerje toner autorizim lidhje kontrate 3933 dt 19.7.17 kontrate nr 4277 dt 18.8.2017 fh nr 15,16,17,18 dt 5.10.17 fat nr 228925552 dt 27.9.17 proces verbal dt 5.10.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 1,056,487 2016-09-08 2016-09-09 40610060012016 Kancelari 1006001- Min Transportit dhe Infrastrukures blerje kancelari autor lidhje kontr 14/10 dt 25.05.2016 kontr 2787/1 dt 30.06.2016 urdh ngr gr pune 2787/2 dt 14.07.2016 pv marrje dorezim 29.07.2016 fat 119860462 dt 29.07.16 fh 29.07.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 345,053 2016-07-22 2016-07-29 32410060012016 Kancelari 1006001- Min Transportit dhe Infrastruktures blerje Leter autorizim lidhje kontrate 14/7 dt 18.05.2016 kontr 2591/1 dt 08.06.2016 fat 119859135 dt 11.07.2016 fh 16 dt 11.07.2016 pv marje dorzim 11.07.2016 fat 119858238 dt 28.06.2016 fh 15
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 902,234 2015-06-29 2015-06-29 33310060012015 Kancelari 1006001 MTI -Shpenzime bl leter dhe kancelari autorizim lidhje kont 9 5 dt 22.04.2015 kont 2505 dt 08.05.2015 fat 119822330 dt 10.06.2015 fh 12 dt 10.06.2015 fat 119822451 dt 11.06.2015 fh 6-21 dt 11.06.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave