Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 64,512,244.00 25 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,505,112 2018-09-03 2018-09-04 75210060012018 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta MIE, paga muaji korrik 2018, listepagesa bashkelidhur plan 242 fakt 8
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA BANK Tirane 1,867,754 2018-08-01 2018-08-02 68710060012018 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta MIE, paga punonjes muaji korrik 2018, listepagesa bashkelidhur plan 248/ 100
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 143,881 2018-07-04 2018-07-06 57210060012018 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta MIE< paga punonjes me kontrate listepagesa bashkelidhur plan 26, fakt 5
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 681,879 2018-01-04 2018-01-08 1910060012018 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta MIE , paga punonjes ish-MTI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 107,210 2017-12-01 2017-12-05 0910060012017 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta MIE ISH MIN E ENERGJISE PAGAT E MUAJIT NENTOR LISTPAGESA BASHKALIDHUR PL 5/FK 3
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,974,617 2017-12-01 2017-12-05 00310060012017 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta MIE ISH MIN E ENERGJISE PAGAT E MUAJIT NENTOR LISTPAGESA BASHKALIDHUR PL 1/1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,911,306 2017-08-01 2017-08-02 29610060012017 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta M.T.I paga korrik 17, liste pagese 01.08.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 714,195 2017-04-03 2017-04-04 10010060012017 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta M.T.I listepagesa paga mars 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 12
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,368,076 2017-03-01 2017-03-02 5710060012017 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta M.T.I listepagesa paga shkurt 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 74
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 675,161 2016-11-01 2016-11-02 46710060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001 Min Transportit dhe infrastrutktures paga tetor 2016 pl 118 fakt 10
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 690,464 2016-10-03 2016-10-03 41410060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001- MTI paga shtator 2016 pl 118 fakt 11
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,289,560 2016-09-01 2016-09-02 37810060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001- Min Transp dhe Infrastruktures paga gusht 2016 pl 118 fakt 75
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 623,332 2016-08-01 2016-08-01 33610060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001- Min transp dhe infrastruktures paga korrik 2016 pl 118 fakt 11
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,974,163 2016-07-01 2016-07-01 27610060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001- Min transportit dhe infrastruktures paga qershor 2016 pl 118 fakt 70
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,867,291 2016-05-03 2016-05-03 15710060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures paga Prill 2016 nr pun 118 plan / 70fakt
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 597,596 2016-04-01 2016-04-01 11010060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001- Min Transp Infrastrukt paga mars 2016 nr pun plan 118 fakt 11
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,788,645 2016-04-01 2016-04-01 11110060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001- Min Transp Infrastrukt paga mars 2016 nr pun plan 118 fakt 68
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,762,186 2016-03-01 2016-03-02 6210060012016 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001- Min Trans Infrast paga shkurt 2016 pl 118 fakt 67
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 638,216 2015-12-01 2015-12-02 56610060012015 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001-MTI paga nentor 2015 pl 118 fakti 11
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,800,519 2015-11-03 2015-11-04 51210060012015 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001 Min Transp dhe Infrastr paga tetor 15 pl 118/68
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,734,880 2015-10-01 2015-10-02 46210060012015 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001-Min transp dhe infrastr paga shtator 15 pl 118 fakt 67
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,854,873 2015-09-01 2015-09-02 43010060012015 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001 Min Transp dhe Infrastruktures paga gusht 2015 pl 118 fakt 69
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,856,956 2015-08-03 2015-08-03 38710060012015 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001 - Min Transportit dhe Infrastrukt paga korrik 2015 pl 118/fakti 69
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,101,684 2015-05-04 2015-05-05 21510050012015 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001 MTI -Shpenzime paga Prill 2015 nr punonjesish plan 118 fakt 65
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,982,688 2015-02-02 2015-02-02 3010060012015 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 1006001 MTI -Shpenzime paga aparati janar 2015 nr pun 118/65
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave