Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 38,745,725.00 93 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 476,138 2018-04-04 2018-04-06 2621006002018 Shtese page per funksionin Mie paga muaji mars 2018 fakti 272 pl242 bordero bashkalidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 587,919 2018-04-03 2018-04-05 26510060012018 Shtese page per funksionin MIE , Paga punonjes muaji mars, listepagesa muaji mars bashkelidhur , nr.plan 272, fakt 243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 596,088 2018-02-05 2018-02-07 5410060012018 Shtese page per funksionin Mie paga punonjes janar 2018, nr punonjesish plan 272, fakt 244 ,listepagesa janar 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 63,392 2018-02-05 2018-02-07 5710060012018 Shtese page per funksionin Mie paga punonjes janar 2018, nr punonjesish plan 272, fakt 244 ,listepagesa janar 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 46,372 2018-01-09 2018-01-10 2610060012018 Shtese page per funksionin MIE , paga punonjes ish-Mzhu Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 90,851 2018-01-04 2018-01-08 210060012018 Shtese page per funksionin MIE , paga punonjes ish-MZHU Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, faktik 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 59,519 2018-01-04 2018-01-08 2410060012018 Shtese page per funksionin MIE , paga punonjes ish-MTI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 145,860 2018-01-04 2018-01-08 2110060012018 Shtese page per funksionin MIE , paga punonjes ish-MTI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 1,736,384 2017-12-01 2017-12-05 01310060012017 Shtese page per funksionin MIE lsh ministristria e zhvillimit urban paga NENTOR 2017 nr i punonjesve plan 113fakt82 bordero bashkalidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 288,817 2017-11-01 2017-11-02 41510060012017 Shtese page per funksionin M.T.I pagat tetor nr pun fakt 122 liste pagese dt 01.11.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 63,392 2017-10-03 2017-10-04 39810060012017 Shtese page per funksionin M.T.I pagat shtator, nr pun fakt 122 liste pagese dt 02.10.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 63,392 2017-09-04 2017-09-08 34610060012017 Shtese page per funksionin M.T.I pagat gusht 17, liste pagese gusht 17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 841,559 2017-09-05 2017-09-06 342100600120171 Shtese page per funksionin M.T.I pagat gusht 17, liste pag gusht 17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 146,883 2017-09-04 2017-09-06 34910060012017 Shtese page per funksionin M.T.I pagat gusht 17, liste pagese gusht 17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 15,000 2017-09-04 2017-09-05 35110060012017 Shtese page per funksionin M.T.I pagat gusht 17, liste pagese gusht 17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA E TIRANES Tirane 221,687 2017-09-04 2017-09-05 34510060012017 Shtese page per funksionin M.T.I pagat gusht 17, liste pagese gusht 17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA BANK Tirane 221,687 2017-08-01 2017-08-08 29810060012017 Shtese page per funksionin M.T.I paga korrik 17, liste pagese 01.08.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 841,940 2017-08-01 2017-08-02 29510060012017 Shtese page per funksionin M.T.I paga korrik 17, liste pagese dt 01.08.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 54,860 2017-08-01 2017-08-02 30010060012017 Shtese page per funksionin M.T.I paga korrik 17, liste pagese 01.08.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 146,883 2017-08-01 2017-08-02 30210060012017 Shtese page per funksionin M.T.I paga korrik 17, liste pagese 01.08.2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 53,193 2017-07-03 2017-07-05 26710060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga qershor 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 838,158 2017-07-03 2017-07-05 26110060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga qershor 2017
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,862,079 2017-06-01 2017-06-02 21010060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga maj 2017 nr i punonjesve plan 123 fakt 76
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 795,008 2017-06-01 2017-06-02 21110060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga maj 2017 nr i punonjesve plan 123 fakt 10
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,981 2017-06-01 2017-06-02 21510060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga maj 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA E TIRANES Tirane 221,483 2017-06-01 2017-06-02 21210060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga maj 2017 nr i punonjesve plan 123 fakt 3
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 63,188 2017-05-02 2017-05-04 13010060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga prill 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 783,914 2017-05-02 2017-05-04 12810060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga prill 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 110
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 127,430 2017-05-02 2017-05-04 13110060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga prill 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 2
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 120,034 2017-04-03 2017-04-04 10510060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga mars 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 2
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 783,397 2017-04-03 2017-04-04 10210060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga mars 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 10
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 235,637 2017-04-03 2017-04-04 10710060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga mars 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 3
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 113,899 2017-03-01 2017-03-02 6110060012017 Shtese page per funksionin M.T.I listepagesa paga shkurt 2017 nr i punonjesve plan 122 fakt 2
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 50,744 2017-01-05 2017-01-06 710060012017 Shtese page per funksionin M.T.I pagat dhjetor 2016,nr i punonje plan118/107
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA E TIRANES Tirane 207,027 2016-12-01 2016-12-01 52710060012016 Shtese page per funksionin 1006001- Min transp dhe infrastr paga nentor 16 plan 122 fakt 3
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 113,698 2016-12-01 2016-12-01 52910060012016 Shtese page per funksionin 1006001- Min transp dhe infrastr paga nentor 16 plan 122 fakt 2
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,307,730 2016-12-01 2016-12-01 52510060012016 Shtese page per funksionin 1006001- Min transp dhe infrastr paga nentor 16 plan 122 fakt 72
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 138,613 2016-12-01 2016-12-01 53110060012016 Shtese page per funksionin 1006001- Min transp dhe infrastr paga nentor 16 plan 122 fakt 2
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 50,744 2016-12-01 2016-12-01 53010060012016 Shtese page per funksionin 1006001- Min transp dhe infrastr paga nentor 16 plan 122 fakt 1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 680,288 2016-12-01 2016-12-01 52610060012016 Shtese page per funksionin 1006001- Min transp dhe infrastr paga nentor 16 plan 122 fakt 9
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave