Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 92,190,166.00 126 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 768,641 2018-12-03 2018-12-04 110810060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji nentor 2018, listepagesa bashkelidhur plan 19 fakt19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 385,514 2018-12-03 2018-12-04 110010060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji nentor 2018, listepagesa bashkelidhur plan 248 fakt 4
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,648,246 2018-12-03 2018-12-04 109810060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji nentor 2018, listepagesa bashkelidhur plan 248 fakt 55
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 192,364 2018-12-03 2018-12-04 110210060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji nentor 2018, listepagesa bashkelidhur plan 248 fakt 2
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 330,234 2018-11-01 2018-11-02 99010060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji tetor 2018 listepagesa bashkelidhur plan 248 fakt 8
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 385,514 2018-11-01 2018-11-02 98710060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji tetor 2018 listepagesa bashkelidhur plan 248 fakt 4
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 2,824,168 2018-11-01 2018-11-02 98610060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji tetor 2018 listepagesa bashkelidhur plan 248 fakt 43
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 63,596 2018-11-01 2018-11-02 99110060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji tetor 2018 listepagesa bashkelidhur plan 248 fakt 1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 168,066 2018-10-17 2018-10-23 89910060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga shtator 18, listepagesa bashkelidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 2,787,228 2018-10-01 2018-10-03 85310060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE pages paga shtator 2018, pl 248 fk 43 bordero bashkalidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 145,600 2018-10-02 2018-10-03 86110060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji shtator 2018, listepagesa bashkelidhur plan 26 fakt 5,punonjes me kontrate
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 63,596 2018-10-01 2018-10-03 85910060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji shtator2018, listepagesa bashkelidhur plan 242 fakt 8
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 767,913 2018-10-02 2018-10-03 86310060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE pages paga shtator 2018, pl 19 fk 19 bordero bashkalidhur, punonjes me praktike
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 330,030 2018-10-01 2018-10-03 85810060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji shtator 2018, listepagesa bashkelidhur plan 242 fakt 8
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 652,382 2018-09-03 2018-09-04 75910060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE pages paga gusht 2018, pl 26 fk 19 bordero bashkalidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 136,514 2018-08-01 2018-08-02 68810060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga punonjes muaji korrik 2018, listepagesa bashkelidhur plan 248/ 100
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 761,454 2018-08-01 2018-08-02 69410060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga punonjes muaji korrik 2018, listepagesa bashkelidhur plan 19/19
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,452,366 2018-08-01 2018-08-02 68310060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga punonjes muaji korrik 2018, listepagesa bashkelidhur plan 248/ 100
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 385,287 2018-08-01 2018-08-02 68610060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE paguar paga muaji korrik plani 247 fk 4 bordero bashkalidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 37,759 2018-07-12 2018-07-13 62610060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga listepagesa bashkelidhur qershor 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,744,572 2018-07-05 2018-07-09 56110060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji qershor listepagesa bashkelidhur , plan 248, fakt 100
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 63,596 2018-07-05 2018-07-09 56710060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji qershor listepagesa bashkelidhur , plan 248, fakt 1
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 473,421 2018-07-05 2018-07-09 56610060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji qershor listepagesa bashkelidhur , plan 248, fakt 8
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 133,201 2018-07-05 2018-07-06 56510060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji qershor listepagesa bashkelidhur , plan 248, fakt 3
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 477,049 2018-06-01 2018-06-04 46310060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MEI , bordero muaji maj 18 listpagesa bashkelidhur pl 242 fk 5
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 136,514 2018-06-01 2018-06-04 46510060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji MAj 2018, listepagesa MAj 2018 bashkelidhur,nr.punonj plan 272 nr.fakt 100, 272
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 483,523 2018-06-01 2018-06-04 46610060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE, paga muaji MAj 2018, listepagesa MAj 2018 bashkelidhur,nr.punonj plan 272 nr.fakt 100, 272
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 2,530,436 2018-04-03 2018-04-05 26110060012018 Shtese page per vjetersi ne pune Mie paga muaji mars fakt 242 list pagese bashkalidhur
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 63,392 2018-03-01 2018-03-16 17310060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , Paga punonjes, listepagesa muaji shkurt bashkelidhur , nr.plan 272, fakt 243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 488,517 2018-03-01 2018-03-07 17610060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , Paga punonjes me kontrate, listepagesa muaji shkurt bashkelidhur , nr.plan 272, fakt 243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 2,501,775 2018-03-01 2018-03-02 17010060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , Paga punonjes, listepagesa muaji shkurt bashkelidhur , nr.plan 272, fakt 243
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) UNION BANK SHA Tirane 287,337 2018-02-05 2018-02-07 5610060012018 Shtese page per vjetersi ne pune Mie paga punonjes janar 2018, nr punonjesish plan 272, fakt 244 ,listepagesa janar 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA BANK Tirane 1,780,153 2018-02-05 2018-02-07 5510060012018 Shtese page per vjetersi ne pune Mie paga punonjes janar 2018, nr punonjesish plan 272, fakt 244 ,listepagesa janar 2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA CREDINS Tirane 1,507,822 2018-01-04 2018-01-08 110060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , paga punonjes ish-MZHU Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, faktik 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 287,026 2018-01-04 2018-01-08 1510060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , paga punonjes ish-MEI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,762,442 2018-01-04 2018-01-08 2010060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , paga punonjes ish-MTI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 127,430 2018-01-04 2018-01-08 2310060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , paga punonjes ish-MTI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) TIRANA BANK Tirane 134,323 2018-01-04 2018-01-08 2210060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , paga punonjes ish-MTI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 33,295 2018-01-04 2018-01-08 1710060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , paga punonjes ish-MEI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 476,138 2018-01-04 2018-01-08 1410060012018 Shtese page per vjetersi ne pune MIE , paga punonjes ish-MEI Dhjetor 2017, listëpagesa bashkëlidhur dhjetor 2017, plan 272, 271
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave