Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 2,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,750,573,509.00 47 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BAHAS Tirane 6,628,711 2018-12-21 2018-12-28 120110060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mei pagesa tvsh galet urdher 295/11 dt 19.7.2018 kerkese 294/3 kontrata 870/30 dt 31.8.16 fat nr 53(19827359)31.12.2017 fat nr 3(19827364) dt 31.1.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-12-21 2018-12-26 122310060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, kesti inceneratori fier urdher nr. 882 dt.21.12.18, kontrat nr.5553/5 dt.24.10.16, fat nr 21 (42887229) dt.03.12.18, situacion progresiv dt.3.12.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) HASTOÇI Tirane 25,213,860 2018-12-21 2018-12-26 121510060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e mbylljes se grykave te minierave up nr 9841 dt 12.7.2018 njoftim fituesi 9841/4 dt 26.10.2018 njoftim kontrate 9841/2dt 12.7.2018 kontrate 9841/6 dt 9.11.2018 fat nr 55(51970598) dt 30.11.18 pv 18.12.2018 situacion 30.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) PUBLICITA Tirane 1,104,000 2018-12-21 2018-12-26 120010060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, koso lokale tvsh, urdher nr.5942/22 dt.18.12.18, fatura nr.82(58619304) dt.30.9.18, kerkes nr.5942/21 dt.15.10.18, kontrata nr.5942/11 dt.19.3.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) KTHELLA Tirane 57,340,000 2018-12-21 2018-12-26 122410060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, pagesa e rehabilitim i uzines se bakrit up nr 10714 dt 7.8.2018 formulari ofertes 7.8.2018 njoftim fitusi 10714/4 dt 21.9.18 kontrate 10714/6 dt 8.10.18 fat 443(67266153)dt 6.12.2018 situacion nr 1dt 6.12.2018 marrje dorzim 11417/12dt
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SymbioticA Tirane 626,848 2018-12-13 2018-12-21 113110060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, pages tvsh Qs2, fatura 2018-015(65215010) dt.25.9.18, kontrata nr.345/2 dt.4.12.13, kerkesa nr.4264/32 dt.26.9.18, urdher nr.4264/39 dt.15.11.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,506,186 2018-12-19 2018-12-20 118210060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e kestit te inceneratorit te elbasanit urdher ministri 146 dt 31.1.2018 fatura nr 47(19846647)dt 14.11.2018 kontrate ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 kursi euro 124.33
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) NDERTIM MONTIMI PATOS Tirane 8,667,711 2018-12-11 2018-12-14 111810060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MEI , pagese tvsh per projektin e qytetit studentit urdher nr 13824/1 dt 20.11.2018 kerkese 13824 dt 9.11.2018 fatura nr 55(55278806) dt 9.11.2018 kontrata nr 2258/49 dt 2.12.2016(vazhdim)
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-12-11 2018-12-12 111910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, PAGESA MUJORE E INCENERATORIT FIER ,URDHER 827 DT 27.11.2018 KONTRAT VAZHDIM 5553/5 DT 24.10.2016 FATURA 19(42887227)1.11.2018 SITUACION PROGRESIV
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) BAHAS Tirane 1,735,227 2018-11-21 2018-12-11 946100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages tvsh per projektin GALET urdher nr 295/11 dt 19.7.2018 kerkese per rimbursim 294/3 dt 8.2.2018 kontrat vazhdim 870/30 dt 31.8.2016 fat nr 53(19827359)31.1.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 48,955,062 2018-12-04 2018-12-06 111510060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e kestit te inceneratorit te elbasanit urdher ministri 146 dt 31.1.2018 fatura nr 47(19846647)dt 14.11.2018 kontrate ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 kursi euro 124.33
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-11-08 2018-11-09 100010060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e kestit mujor te inceneratorit ,urdher ministri 772 dt 6.11.2018 kontrat vazhdim fatura nr 18 (42887228) dt 1.10.2018 situacion progresiv
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,096,812 2018-11-05 2018-11-06 98310060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE ,PAGESA E INCENERATORI TE ELBASANIT ,URDHER 146DT 31.1.2018 FAT NR 38(19846638)DT 14.10.18 SITUACION PER FUNDIMTAR KONTRAT VAZHDIM 11026/7 DT 16.12.2014 VKM 907 DT 17.12.2014 KESTI 46 KURSI I DT 5.11.2018 124.69
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,431,501 2018-10-08 2018-10-10 860100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIe pagesa e inceneratorit urdher ministri 146 dt 31.1.2018 , fatura nr 31 (19846631)dt 14.9.2018 situacion perfundimtar kontrat ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt17.12.2014 kursi i dites
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) PUBLICITA Tirane 1,104,000 2018-09-25 2018-09-27 83410060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MEI pagese per projektin enerj pages kosto lokale dhe tvsh fat nr 74(58619246)dt 28.8.2018 kontrata 5942/11 dt 19.3.2018 ,kerkese dt28.8.2018 urdher 11644 dt14.9.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-09-20 2018-09-21 81910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagese e kestit te inceneratorit urdher 638 dt 17.9.2018 kontrata vazhdim 5553/5 dt 24.10.2016
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) SymbioticA Tirane 460,594 2018-09-19 2018-09-21 77610060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, pages tvsh , fatura nr.2017-023(31924192) dt.21.12.2017, kontrata nr.345/2 dt.4.12.2017, kerkesa nr.4264/2 dt.13.3.18, urdh nr.345 dt.5.4.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,718,939 2018-09-03 2018-09-06 75010060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagesa e inceneratorit urdher min 146 dt 31.1.2018 fat 28 (19846628) dt 13.8.2018 situacion perfundimtare 2017 kontrate vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 vkm 907 dt 17.12.2014 kursi euro 126.27
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-08-10 2018-08-13 72210060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie pagese per inceneratorin e fier, urdher 612 dt 10.8.2018 kontrat vazhdim 553/5 dt 24.10.2016 situacion progresiv25.7.2018 fat 16(42887224) dt 2.8.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,545,688 2018-07-31 2018-08-01 68210060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE PAGESA INCENERATORI ELBASAN FATURE 26 (19846620)DT 9.7.2018 UM 146 DT 31.1.2018 KONTRAT VAZHDIM 11026/7 DTM 16.12.2014 KURSI E 125.83
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-07-16 2018-07-18 62710060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, inceneratori fier urdher ministri nr 4846/6 dt.16.7.18, kontrata nr.5553/5 dt.24.10.16, fat nr 15(42887223) dt.2.7.18, raporti mujor qershor 2018 situacion progresiv dt.25.6.18, permbledhje pagesave
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ENERGY-ENVIROMENTAL CONSULTING GROUP Tirane 8,069,204 2018-07-10 2018-07-12 59510060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, sherbim dhe tvsh, fat nr. 303( 63874303) dt.21.6.18, kontrata nr.3197/17 dt.19.3.18, kerkesa nr.5942/14 dt.18.6.2018, urdher nr. 534 dt.22.6.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,585,063 2018-07-02 2018-07-03 557100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e incenerelatorit elbasan urdher minstri 146 dt 31.1.2018 fatura 20(19846620) dt 11.6.2018 vkm 907 dt 17.12.2014 kesti nr 42 kontrat ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) PUBLICITA Tirane 552,000 2018-06-27 2018-06-29 55810060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages per projektfat nr 47 (58619219)dt 13.6.2018 kontrate nr 5942/11 dt 19.3.2018 kerkesenr 5942/12 dt 18.6.2018 urdher 535 dt 22.6.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-06-14 2018-06-18 49610060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE , pagese inceneratori fier urdher nr 514 dt 12.6.2018 kontrat vazhdim 5553/5 dt 24.10.2016 raport mujor maj 2018 situacion progresiv dt 25.5.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 49,805,564 2018-05-31 2018-06-01 456100600120181 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e incenerelatorit elbasan urdher minstri 146 dt 31.1.2018 fatura 14(19846614) dt 14.5.2018 vkm 907 dt 17.12.2014 kesti nr 41 kontrat ne vazhdim
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) 6D - PLAN Tirane 764,280 2018-05-15 2018-05-17 40510060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mei pages projekti up 16 dt 7.3.2018 ftese 9.3.2018b njoftim 26.3.2018 kontrate 3464/1 dt 14.3.2018 proces verbal 10.4.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-05-16 2018-05-17 41210060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MEI pagese inceneratori fier , urdher min 447 dt 11.5.2018. Kontrata ne vazhdim 553/5 dt 24.10.2016fat nr 8(42887216) dt 2.5.18 raporti nr perbledhje e pagesave
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 50,738,754 2018-04-30 2018-05-02 35910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pagesa e inceneratorit Elbasan U.M nr 146 dt 31.1.2018 fat nr 12 (19846612 Dt 23.4.2018 kontrate ne vazhdim 11026/7 dt 16.12.2014 kursi 128.86 dt 30.4.18 vkm 907 dt 17.12.14 kesti 40
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) D& C PARTNERS Tirane 337,817 2018-04-19 2018-04-20 31710060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MEI , shpenzime pages tvsh galet urdher 257 dt 13.3.18 kontrate nr 2666/15 dt 7.9.2015 raport perfundimtar shkurt 2018 proces verbal dt 12.3.18 fatura nr 6 (58157006)dt 12.3.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-04-17 2018-04-18 30910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE shpenzim Inceneratori Fier udher Ministri 373 dt 12.4.2018 kontrat vazhdim nr 5553/5 dt 24.10.16 fat nr 6 (42887214) dt 3.4.18 raport mujor nr 2 prot 4846/1 dt 16.3.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 51,632,569 2018-03-30 2018-04-03 25810060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, pagesa e inceneratori elbasan Urdher Ministri nr.146 dt.31.1.18, kontrate nr.11026/7 dt.16.12.2014, fat.nr.8(19846608) dt.13.3.18, vkm nr.907 dt.17.12.2014 kesti nr.39, kursi 1euro= 131.13 leke, grafik pagesash bashkelidh
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-03-21 2018-03-21 20310060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages inceneratori Fier, Urdh.Ministri nr.264 dt.16.03.2018, kontr.nr.5553/5 dt.24.10.16, fat.nr.02 (42887210) dt.07.03.2018, rap.mujor nr.1, nr.prot 4846/1dt.16.3.18, sit.nr 8 progresiv dt.8.3.18, permbledhje pagesash
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) OPTIMA COMMUNICATION Tirane 589,576 2018-02-22 2018-03-13 15110060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages TVSH projekti agronet urdher 123 dt 30.1.2018 kontrat 5068 dt 25.7.2012 kerkesa 26.1.2018fat nr 365(33267914)dt 25.1.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-03-05 2018-03-06 18010060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mie likuidim inceneratori fier kesti i muajit shkurt, urdher 226 dt 23.2.2018 kontrat 5553/5 vazhdim dt 24.10.2016 fatura nr 1 (42887209)dt 25.1.2018 situacin progresiv dt 24.1.2018
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 52,097,194 2018-02-28 2018-03-02 15910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Mei pagesa e inceneratorit elbasan, urdher 146 dt 31.1.18 fat nr 2 (19846602) dt 17.1.2017 vkm 907 dt 17.12.2017 kesti 38
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) PUBLICITA Tirane 99,600 2018-02-22 2018-03-01 14910060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages TVSH projekti galet urdher 198 dt 9.11.2017 kontrat 1152/24 dt 24.8.17 kerkesa 29.8.17
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2018-02-23 2018-02-27 15610060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE, Paguar Inceneratori Fier, Urdh.ministri nr.196 dt.23.2.18, Kontr nr.5553/5 dt.24.10.16, fat.nr.1 (42887209) dt.25.1.18, Situacion progresiv dt.24.1.18
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 8,705,812 2018-02-19 2018-02-21 12410060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE pages TVSH per inceratorin Elbasan muaji janar fat nr 2 (19846602)dt 17.1.18 vkm 907 dt 17.12.14
Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) ALBTEK ENERGY Tirane 43,611,227 2018-02-15 2018-02-16 9710060012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MIE Pagese inceneratori Elbasan kesti nr 37 situacion nr 4 dt 29.6.16 situacion perfundimtar urdher Ministri 146 dt 31.1.2018 fat nr 2(19846602))dt 17.1.2018 kontrate migrim nga minstria e mjedisit 11026/7 dt16.12.2014 vkm 907 dt17.12.14
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave