Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
JOLANDAHYSENBELLIU 54,140.00 5 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) JOLANDA HYSENBELLIU Tirane 8,500 2017-05-16 2017-05-17 26710040012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1004001 MZHETTS lik bl dhurate up nr 2689 dt 03.04.2017 pv dt 03.04.2017 pv marrje ne dorz dt 03.04.2017 ft nr 53 dt 03.04.2017 ser 9191249 fh nr 10 dt 03.04.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) JOLANDA HYSENBELLIU Tirane 14,940 2017-04-27 2017-04-28 21010040012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 1004001 MZHETTS lik shpenzim bl gota up nr 2086 dt 15.03.2017 pv dt 15.03.2017 marrje ne doresim dt 15.03.2017 ft nr 32 ser 9191250 fh nr 4 dt 15.03.2017
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) JOLANDA HYSENBELLIU Tirane 7,700 2016-12-23 2016-12-29 71010040012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1004001-M.ZH.E.T.S shpenzim bl prodhim artizanal up nr 8228 dt 13.10.2016 pv dt 13.10.2016 ft nr 22 ser 9191132 fh nr 42 up nr 8264 dt 14.10.2016 ft nr 23 ser 9191133 fh nr 43 dt 14.10.2016
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) JOLANDA HYSENBELLIU Tirane 9,000 2016-07-26 2016-07-27 36610040012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve speciale 600- M.ZH.E.T.S pagese prodhim artizanale up nr 4973 dt 15.06.2016 pv dt 15.06.2016 ft nr 21/9191124 fh nr 19
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) JOLANDA HYSENBELLIU Tirane 14,000 2016-06-23 2016-06-23 25310040012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve speciale 602-M.ZH.E.T.S Blerje gotash,u-p nr 3297 dt 26.04.16,p.verb dt 26.04.16,p.v.m.d. dt 26.04.16,fat nr 14 dt 28.04.16,sr 9191120 f.h. nr 10 dt 26.04.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave